صفحه 682 از 2682 نخستنخست ... 18258263267267367467567667767867968068168268368468568668768868969069169273278211821682 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,811 تا 6,820 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

با سلام، هفته پیش به منظور سیر و سیاحت به استامبول سفر کردم و یک سری هم به هتل هیلتن زدم تا ببینم اوضاع چطور هست دو زوج اونجا بودند که همگی قبول شده بودند و میگفتند افیسرهای این دوره خوب هستند و آمار قبولی ها بالاست گویا ظاهرا بدترین دوره مصاحبه ها مربوط به ما بود یعنی حدود 6 ما پیش. من با دانیلا مصاحبه داشتم و قبول شدم. به هر حال رفتم پیش افیسر و از مدت زمان انتظار ویزا سوال کردم به من گفت واسه تو که اولویت دار هستی کل پروسه 12 ماه هست من گفتم 6 ماه هست که مصاحبه دادم و گفت 6 ماه دیگه باید منتظر باشی. دیگه حالا نمیدونم تا چه اندازه باید به گفته این افسر اعتماد کرد. گفتم بد نیست این شنیده مستقیم خودم را با دوستانم در میان بذارم. ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    یه زمانی مدت زمان پروسه کبک بعد از CSQ شش ماه بود ، بعد شد 12 ماه ،بعد شد 18 ماه و چند وقت پیش هم که سفارت آنکارا پروسه رسیدگی به پرونده هاشو 20 ماه اعلام کرد،موقعی که میخواستم برم مصاحبه یه جدول از سایت مهاجرتی کبک دانلود کردم که شامل جدول زمانبندی مصاحبه های سه ماه آینده میشد ،تو اون جدول کمترین مقدار آفیسر با کمترین میزان حضور مربوط به استانبول میشد و بیشترین تعداد آفیسر رو به دفتر پاریس اختصاص داده بودند،شما خودتون این فایل رو ببینید و بگید که از این مسئله چه نتیجه گیری میشه کرد؟؟
    **البته من هنوز اول راه هستم و از اینکه دوستانی رو اینجا میبینم که بیشتر از یکسال هست که منتظر مدیکال هستند یا اونهایی که بیشتر از شش ماه از تاریخ ارسال مدیکالشون گذشته و همچنان زندگیشون رو خیلی راحت دارن بدون هیچ مشکلی پیش میبرن خیلی روحیه میگیرم .
    هیچوفت زکبک دفتر خاورمیانه ندارد ولی مصاحبه ها رو در استانبول بطور موقت برگزار می کنه که نشان از مسئولیت پذیریشونه
    و طولانی شدن زمان CSQتا ویزا ربطی به کبک نداره و مشکل دولت فدراله
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس مکانیک سیالات

سلام به همه ی دوستان
    من یه سوال داشتم،میخواستم بدونم واسه کسی که csq رو گرفته و منتظر مدیکالش هست اگه قصدازدواج داشته باشه چه زمانی بهترین حالت هست که اقدام کنه که کمترین زمان طول بکشه و حتی الامکان دونفر باهم برند؟آیابهترین حالت زمانی هست که ویزامیاد؟ممنون میشم کمک کنید

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

دوست عزیز نظر شما درباره اختصاص کمترین تعداد آفیسر به استانبول درست نیست..اگر دقت کنید تاریخها هم پوشانی دارن و در هر بازه زمانی کم و بیش و بطور متوسط 2-3 آفیسر در مناطق مختلف انجام ماموریت میکنن..
    نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    یه زمانی مدت زمان پروسه کبک بعد از CSQ شش ماه بود ، بعد شد 12 ماه ،بعد شد 18 ماه و چند وقت پیش هم که سفارت آنکارا پروسه رسیدگی به پرونده هاشو 20 ماه اعلام کرد،موقعی که میخواستم برم مصاحبه یه جدول از سایت مهاجرتی کبک دانلود کردم که شامل جدول زمانبندی مصاحبه های سه ماه آینده میشد ،تو اون جدول کمترین مقدار آفیسر با کمترین میزان حضور مربوط به استانبول میشد و بیشترین تعداد آفیسر رو به دفتر پاریس اختصاص داده بودند،شما خودتون این فایل رو ببینید و بگید که از این مسئله چه نتیجه گیری میشه کرد؟؟
    **البته من هنوز اول راه هستم و از اینکه دوستانی رو اینجا میبینم که بیشتر از یکسال هست که منتظر مدیکال هستند یا اونهایی که بیشتر از شش ماه از تاریخ ارسال مدیکالشون گذشته و همچنان زندگیشون رو خیلی راحت دارن بدون هیچ مشکلی پیش میبرن خیلی روحیه میگیرم .
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط tears64 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من یه سوال داشتم،میخواستم بدونم واسه کسی که csq رو گرفته و منتظر مدیکالش هست اگه قصدازدواج داشته باشه چه زمانی بهترین حالت هست که اقدام کنه که کمترین زمان طول بکشه و حتی الامکان دونفر باهم برند؟آیابهترین حالت زمانی هست که ویزامیاد؟ممنون میشم کمک کنید
    مابین سی اس کیو تا مدیکال بهترین وقت هست
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط arnarn نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    2 روز پیش از دفتر تهران وکیلم به من زنگ زدن
    اول انقدر خوشحال شدم که نفهمیدم چج.ری موبایلمو برداشتم ولی وقتی گفتم خوش خبر باشید گفتند نه خبری نیست و فقط چون تقریبا 22 ماه شده که منتظرید زنگ زدیم ببینیم که برای update تغییراتی دارید یا نه ؟
    پرسیدم خبری نیست ؟ گفتند نه آنچنان . یه 2 هفته ای هست که تک و توک داره update و مدیکال صادر میشه و تا آوریل اومده ( که البته ما هممون میدونیم )
    میدونم که همشو میدونستین ولی دیدم یه خبر مثبت شاید حال و هوای فروم رو تغییر بده و یه انرژی مثبت بده ( هر قدر کوچک )
    به امید اومدن مدیکال تمام بچه های فروم
    ممنون از اطلاع رسانی ولی برخلاف ثصور شما از اطلاع عامه ،ما که چیزی ندیده ایم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    هنگامی که ویزای کانادا را دریافت می کنید در خود ویزا نوشته شده تا چه زمانی حق ورود به کانادا دارید. به همراه سی اس کیو هم معمولا یک نامه شش صفحه ای هست که در آن نوشته شده در صورتی که تا زمان انقضا سی اس کیو ویزا دریافت نکرده باشید، سی اس کیو جدید صادر خواهد شد.
    مرسی از جواب خوبتون.
    برای سی اس کیوی جدید باز هم باید بریم مصاحبه؟ یا به طور خودکار صادر میشه؟
    ارسال مدارک: 5 اکتبر 2010
    دریافت فایل نامبر: 12 اکتبر 2010
    تاریخ مصاحبه(دفتر هنگ کنگ): 16 می 2012
    فایل فدرال(دفتر مانیل- فیلیپین):

ApplyAbroad Veteran

دوستان يك نگاهي هم به لينك زير بيندازيد. سهميه ويزا در قسمت اسكيل وركر كبك در سال 2012 به تعداد 1225 عدد مي باشد. حالا به چه كساني اين ويزا ها مي رسد خدا داند. تاريخ به روز آوري آن براي آخر مي 2012 مي باشد.اميدوارم اين دفعه ديگر تصميم ارسال مديكال و پاسپورت ريكوئست آنها تسريع پيدا كند.

http://www.cic.gc.ca/english/departm...s/economic.asp

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوستان يك نگاهي هم به لينك زير بيندازيد. سهميه ويزا در قسمت اسكيل وركر كبك در سال 2012 به تعداد 1225 عدد مي باشد. حالا به چه كساني اين ويزا ها مي رسد خدا داند. تاريخ به روز آوري آن براي آخر مي 2012 مي باشد.اميدوارم اين دفعه ديگر تصميم ارسال مديكال و پاسپورت ريكوئست آنها تسريع پيدا كند.

اینطور که مشخصه سهمیه های دمشق رو یک تعدادی به آنکارا انتقال دادند که البته مشخص بود ولی خب بازم خبر خوبیه. کسی آماری از تعداد کل پرونده های ایرانیان متقاضی کبک که در سال 2010 فایل فدرال گرفتند داره؟
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها

ویزا آفیس آنکارا بالاخره داره خودش رو پیدا میکنه و دستکم کار روی پرونده 38 رشته اییهای انتقال پیدا کرده از سوریه رو شروع کرده. مدتها بود که در آنکارا هیچ خبری نبوده حتی 29 رشته ایها هم شاکی بودن. اما یک هفته است که In Process شدن پرونده های 38 رشته ای شروع شده. (بهتره سری به اون تاپیک بزنید) ممکنه دلیل توقف کار روی پرونده های کبک هم انتقال اون پرونده ها و تغییر اولویت کاریشون باشه. در ویزا آفیس ورشو حدودا 3 ماه بعد از In Process شدن پرونده ها ارسال مدیکالها شروع شد احتمالا همون رویه در آنکارا هم داره تکرار میشه. میشه امیدوار بود که کار روی پرونده های کبک هم بزودی شروع کنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)