صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

Junior Member

Post تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

اقدام برای دکترای رشته عمران نیاز به مدرک زبان داره؟؟ظاهراً زیاد برای دکترا برنامه ای ارائه نمیدن.درسته؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربيات پذيرش از فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط queen1112 نمایش پست ها
    اقدام برای دکترای رشته عمران نیاز به مدرک زبان داره؟؟ظاهراً زیاد برای دکترا برنامه ای ارائه نمیدن.درسته؟
    مسلما به اندازه ی ارشد روی مدرک زبان گیر نیستن... یعنی مورد هایی دیده شده که بدون مدرک زبان هم دکترا پذیرش گرفتن... اما بدون شک داشتنش بهتره (جدا از اینکه اعتماد به نفس میده و خیال آدم راحته در فرایند قبولی هم تاثیر مثبت داره)

منظورتون از برنامه چیه؟ معمولا از ایران آزاد تره اما به هر حال نمیتونید از یه چارچوبی خارج شید....
    موفق باشید
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

Post تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

سلام
    بنا به درخواست دوستان این تاپیک جداگانه ایجاد گردید.
    لطفا تجارب و اطلاعاتتون رو در این تاپیک به اشتراک بگذارید.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند

سلام
    من رشتم مکانیکه و رزومه بدی ندارم
    3 تا ژورنال آی اس آی،3تاکنفرانس داخلی ،2کنفرانس بین المللی و یک ژورنال علمی پژوهشی.معدل ارشدم 16.4 از دانشگاه صنعتی توی شهرستان.
    نقطه سیاه رزومه من مدرک زباه که ندارم
    به نظرتون تا کی مدرک زبان رو بتونم آماده کنم میتونم برای دانشگاههای خوب اونجا اقدام کنم؟یعنی اگه مدرک زبانم تا بعد از اردیبهشت1390 بیاد باز میتونم برای فال بعد امیدوار باشم و آیا اونجا اوضاع فاندی که میدن مناسب هست یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mani.koohsar نمایش پست ها
    سلام
    من رشتم مکانیکه و رزومه بدی ندارم
    3 تا ژورنال آی اس آی،3تاکنفرانس داخلی ،2کنفرانس بین المللی و یک ژورنال علمی پژوهشی.معدل ارشدم 16.4 از دانشگاه صنعتی توی شهرستان.
    نقطه سیاه رزومه من مدرک زباه که ندارم
    به نظرتون تا کی مدرک زبان رو بتونم آماده کنم میتونم برای دانشگاههای خوب اونجا اقدام کنم؟یعنی اگه مدرک زبانم تا بعد از اردیبهشت1390 بیاد باز میتونم برای فال بعد امیدوار باشم و آیا اونجا اوضاع فاندی که میدن مناسب هست یا نه؟
    ببین اگه بخای منتظر مدرک یزبان بشی خیلی دیر میشه و باید سال دیگه اقدام کنی چون زمان مناسب برای اپلای زمستون هست...
    اما شما دکترا ای یکم قضیت فرق داره....
    اولا که میتونی (یعنی ممکن هست) که بدون مدرک زبان هم مخ استادت رو بزنی و قبولت کنه و دوما دکترا به صورت اوپن پوزیشن هست و هر موقع بخان بگیرن میگیرن و زمان خاصی نداره...
    اما به نظر من بهتره هر چه زود تر مدرک زبانت رو بگیری و خیالت رو راحت کنی...
    اگه فاند بدن خوب میدن معمولا....
    موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا در فنلاند

سلام من قصد دارم در مقطع دکترا در یکی از دو دانشگاه HU و University of Turku اقدام کنم.
    1- لیسانس گیاهپزشکی با معدل 14.37 از دانشگاه آزاد
    2- فوق لیسانس بیماری شناسی گیاهی با معدل 15.03 از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات
    سه چکیده مقاله در کنگره آمریکا و سه چکیده مقاله در کنگره داخلی و یک مقاله چاپ شده در داخل و یک مقاله در مرحله داوری در داخل دارم.
    در حال حاضر در شرف گرفتن آیلتس هم می باشم.
    می خواستم بدونم با شرایط ذکر شده آیا امکان پذیرش از دانشگاه های فوق را دارم یا خیر؟
    سوال دیگر اینکه هزینه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه های فوق به چه میزان است؟
    با تشکر از راهنماییتان

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    زمان اپلاي براي كدوم از دانشگاههاي فنلاند تموم نشده؟ من رزومم رو يك بار گفتم. خلاصه اش اينه (معدل كارشناسي 13.6‏ اميركبير ارشد 17 تهران gre و تافل هنوز نيومده ولي احتمالا معمولي باشه سه تا مقاله isi و 16 كنفرانس(14 بين المللي)) براي كدومشون شانسي دارم؟ فاند مورد نظرم هست!
    سلام آقا شهروز خوبی؟
    والا اگه برای دکترا میخای باید استادی عمل کنی ، اینجا مدل اپلایی نیست.... هر موقع بخان اعلام میکنن باید با استاد مربوطه در ارتباط باشی...
    ایمیل باید بزنی و غیره.... خودت حتما واردی بهش...
    برای ارشد هم حدودا تا اواخر فبریه وقت هست.... اما فاندی در کار نیست....
    نوکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

با سلام
    من لیسانس مدیریت صنعتی از ایران دارم و الان دارم ارشد همین رشته رو در روسیه (مسکو) می خونم. می خواستم بدونم داشتن مدرک زبان روسی (پادفکت) آیا مزیتی ایجاد می کنه برای کرفتن پذیرش دکترا از فنلاند ؟ ( تافل هم می گیرم ,آیا این درسته که روسی زبان سوم فنلاند بعد از فنلاندی و انگلیسی؟)
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtba نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس مدیریت صنعتی از ایران دارم و الان دارم ارشد همین رشته رو در روسیه (مسکو) می خونم. می خواستم بدونم داشتن مدرک زبان روسی (پادفکت) آیا مزیتی ایجاد می کنه برای کرفتن پذیرش دکترا از فنلاند ؟ ( تافل هم می گیرم ,آیا این درسته که روسی زبان سوم فنلاند بعد از فنلاندی و انگلیسی؟)
    با تشکر
    شاید مزیت باشه برای جاهایی که تحقیقات مشترک دارن. ولی یک دانشگاهی به اسم CBU هست که مشخصا با 6 تا دانشگاه روسی مشترک کار می کنن که این هم تا جایی که من می دونم فقط مستر داره!! ولی برای شروع بد نیست ببینی دانشگاهت جزو اونها هست یا نه که بتونی یک جوری خودتو به دانشگاه های فنلاندی طرف اونها وصل کنی. اگر مدرک زبان انگلیسی نداری ولی می تونی خوب ارتباط برقرار کنی باز هم با دانشگاه ها ارتباط داشته باش. چون برای دکترا بعضی وقتها زیاد به مدرک زبان گیر نمی دن اگر رزومه قوی داشته باشی.کلا به نظر من شروع کن به ارتباط برقرار کردن شاید زبان روسی هم کمکت کنه.
    اینجا زبان دوم سویدی و سوم انگلیسیه!!
    موفق باشی
    .................
    آقا مجتبی!
    راستی مثل اینکه CBU اولین دانشجوهای PhD رو امسال نوامبر گرفته.

http://cbu.fi/en/uutiset/first-cbu-phd-selected
    ویرایش توسط silence scream : January 9th, 2011 در ساعت 05:34 PM دلیل: ادغام و ذخیره ی فضا
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

پیش فرض پاسخ : دکترا در فنلاند

با سلام من هم دقیقا همین سئوال را دارم اما رشته ام تدریس زبان انگلیسی بوده و فوق از اکراین.ممنون

صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)