صفحه 6 از 550 نخستنخست 1234567891011121314151656106506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    سلام ، کسی از دوستان اطلاع داره که چگونه میشه از طریق فایل نامبر وضعیت خودمون رو تو سایت اداره مهاجرت چک کنیم. من به این آدرس https://services3.cic.gc.ca/ecas/aut...te.do?app=ecas رفتم ولی قبول نمکینه. بعضی ها میگن این آدرس مربوط به سرمایه گذاری ها نمیشه . آیا صحت داره؟
    من فایل نامبر رو میزنم قبول میکنه، شاید باید فایل نامبر دومتون رو بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط once_4_one نمایش پست ها
    من فایل نامبر رو میزنم قبول میکنه، شاید باید فایل نامبر دومتون رو بزنید.
    سلام دوست عزیز
    فایل نامبر دوم رو کی می دن؟ یعنی چقدر بعد از فابل نامبر اول ؟
    درمورد وقفه تحصیلی کیس شما چی بود ؟ چون خودشون می گن تا 6 ماه که مشکلی نداره. میشه بیشتر توضیح بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    درمورد وقفه تحصیلی کیس شما چی بود ؟ چون خودشون می گن تا 6 ماه که مشکلی نداره. میشه بیشتر توضیح بدید
    من هم یادم میاد این 6 ماه رو جایی خونده بودم شما یا کسی از دوستان منبعی برای آن سراغ دارید؟ اما در عمل که انگار یکی دو ماه رو هم ایراد می گیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    من هم یادم میاد این 6 ماه رو جایی خونده بودم شما یا کسی از دوستان منبعی برای آن سراغ دارید؟ اما در عمل که انگار یکی دو ماه رو هم ایراد می گیرند.
    والا من خودم از کسایی هستم که می خوام در این رابطه بیشتر بدونم ولی تا اونجایی که من دیدم این حرف اصلیشون هست که البته یه جاهایش برای من گنگه و جای سوال

. Who qualifies as a "Dependent Child"?
    For Family Sponsorship purposes, a dependent child means a child who is:
    Under 22 and unmarried on the date the application for sponsorship is submitted (and still unmarried on the date the child lands in Canada); or
    Of any age or marital status and is a continuously enrolled full-time student, who is financially dependent on his or her parents since before the age of 22 (or since becoming a spouse or common-law partner, if this happened before 22); or
    Is financially dependent on a parent since before the age of 22 because of a disability.
    In order to be considered a full-time student, the child must be enrolled on a continuous basis in a post secondary institution that is accredited by the relevant government authorities; must be attending this institution; and must have been actively taking academic, professional, or vocational training courses there on a full-time basis and without interruption at least since his/her 22nd birthday, or since the date on which he/she married or became a de facto spouse.

Dependent Children
    Are either under 19 years of age and unmarried on the date the application is received at the visa office (and if they plan to immigrate, are still unmarried when they arrive in Canada). Children of any age or marital status are also considered dependent if they are financially dependent upon their parents for either of the following reasons
    they are continuously enrolled and in attendance as full-time students in an educational institution and financially dependent upon their parents since reaching the age of 19 (or from the date of their marriage, if married before 19). Students who interrupt their full-time studies continue to be considered dependants as long as they are not away from their program of study for a total of more than one year and continue to be financially dependent upon their parents during that time

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ما فایل نامبر کبک را 5/2007 و مصاحبه رو 2/2007 انجام دادیم.ف فدرال رو 9/2008 گرفتیم

اما ظا هرا کیس ما با همه فرق داره. الان بیخبر برا 3 نفر از 4 نفرمون با پست معمولی مدیکال فرستادن به وکیل که بعد 45 روز هنوز بما نرسیده !!حالا سوال من اینه که چطور میشه با اونا هماهنگ کنیم که با پستهای ارامکس وغیره مکاتبه کنند.
    ضمنا قبل از انکه پیش داوری کنند و فرزندبالای22سال مرا که در حال اپلای پ اچ دی هست و بی وقفه درس میخوانده (3_2هست که مستر راتمام کرده) از پرونده خارج کنند چرا از ما نپرسیدند؟!!!بعد از اینهمه سال انتظار چه کنیم؟
    از طرفی مهلت مدیکا ل تمام میشود.از طرف دیگر بنظرم جدا شدن فرمهای ما .از هم.درصورت قبولی مجدد فرزندم پروسه مارا باز طولانی تر خواهد کرد.شما نظر دهید.ممنون میشیم

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ما فایل نامبر کبک را 5/2007 و مصاحبه رو 2/2007 انجام دادیم.ف فدرال رو 9/2008 گرفتیم

اما ظا هرا کیس ما با همه فرق داره. الان بیخبر برا 3 نفر از 4 نفرمون با پست معمولی مدیکال فرستادن به وکیل که بعد 45 روز هنوز بما نرسیده !!حالا سوال من اینه که چطور میشه با اونا هماهنگ کنیم که با پستهای ارامکس وغیره مکاتبه کنند.
    ضمنا قبل از انکه پیش داوری کنند و فرزندبالای22سال مرا که در حال اپلای پ اچ دی هست و بی وقفه درس میخوانده (3_2هست که مستر راتمام کرده) از پرونده خارج کنند چرا از ما نپرسیدند؟!!!بعد از اینهمه سال انتظار چه کنیم؟
    از طرفی مهلت مدیکا ل تمام میشود.از طرف دیگر بنظرم جدا شدن فرمهای ما .از هم.درصورت قبولی مجدد فرزندم پروسه مارا باز طولانی تر خواهد کرد.شما نظر دهید.ممنون میشیم

Junior Member

سلام دوست عزیز
    فایل نامبر دوم رو بعد از قبولی در مصاحبه و واریز پول می دن. ما ۱/۲۰۰۹ مدارک اولیه رو دادیم. ۹/۲۰۰۹ مصاحبه رفتیم و قبول شدیم ۲ ماه بعدش پول رو دادیم، فایل نامبر دوممون ۲/۲۰۱۰ اومد. تا الانم منتظر مدیکال هستیم.

Junior Member

در مورد وقفه تحصیلی: وکیل ما مدارک اولیه رو یه روز مونده به این که من ۲۲ سالم بشه فرستاد که از این تبصره زیر ۲۲ سال استفاده کنه. اما روز مصاحبه خود افیسر گفت لیسانس که تموم شد بلافاصله باید فوق بخونی وگرنه از پرونده خارج میشی. اما انقدا هم سخت نمیگیرن فک کنم تا ۶ ماه رو.
    من رفتم پیام نور ثبت نام کردم برا اینکه دانشجو باقی بمونم این تنها راه مناسبه. تا الان که خودم دارم دانشجویی میرم کانادا و نامه اشتغال به تحصیل از اونجا میگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط once_4_one نمایش پست ها
    در مورد وقفه تحصیلی: وکیل ما مدارک اولیه رو یه روز مونده به این که من ۲۲ سالم بشه فرستاد که از این تبصره زیر ۲۲ سال استفاده کنه. اما روز مصاحبه خود افیسر گفت لیسانس که تموم شد بلافاصله باید فوق بخونی وگرنه از پرونده خارج میشی. اما انقدا هم سخت نمیگیرن فک کنم تا ۶ ماه رو.
    من رفتم پیام نور ثبت نام کردم برا اینکه دانشجو باقی بمونم این تنها راه مناسبه. تا الان که خودم دارم دانشجویی میرم کانادا و نامه اشتغال به تحصیل از اونجا میگیرم.
    مرسی از جوابتون:
    خب ،دقیقا سوال من همین جاست ، کنسول چه موسسه ای رو قبول می کنه، برای مثال من 1 سال در یکی از موسسات فنی حرفه ای (یا آموزش عالی) یه دوره ای رو به صورت تمام وقت خوندم (بعد از لیسانس )و الان گواهی اشتغال به تحصیل اون دوره رو تو پرونده گذاشتم. الان هم که 1.5 سال هست که دارم کارشناسی ارشد می خونم آیا این برای اون ها فک می کنید قابل قبول باشه.
    سوال دیگه اینکه، آیا بعد از مصاحبه اول یعنی قبل از واریز پول متوجه می شیم که من تو پرونده خانوادم قرار دارم یا نه؟

Junior Member

بله این ذوره های تمام وقت قبوله. بعد از مصاحبه برای تمام افرادی که در پرونده هستند CSQ به نام خودشون صادر می شه. این یعنی شما در پرونده هستید و تا زمان رسیدن مدیکال که از شما دوباره آپدیت مدارک رو بخوان باید دانشجو بمونید.

مرسی از جوابتون:
    خب ،دقیقا سوال من همین جاست ، کنسول چه موسسه ای رو قبول می کنه، برای مثال من 1 سال در یکی از موسسات فنی حرفه ای (یا آموزش عالی) یه دوره ای رو به صورت تمام وقت خوندم (بعد از لیسانس )و الان گواهی اشتغال به تحصیل اون دوره رو تو پرونده گذاشتم. الان هم که 1.5 سال هست که دارم کارشناسی ارشد می خونم آیا این برای اون ها فک می کنید قابل قبول باشه.
    سوال دیگه اینکه، آیا بعد از مصاحبه اول یعنی قبل از واریز پول متوجه می شیم که من تو پرونده خانوادم قرار دارم یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)