صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

Thumbs up تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام دوستان

کسی می دونه اگر در فرودگاه ارزی غیر از دلار استرالیا داشته باشیم محدودیتی براش هست یا نه؟ من می خوام با بلیطم ارز بگیرم اما یا یورو میدن یا دلار آمریکا.... کسی تجربه داره که کدومش بهتره و از اون طرف تبدیلش آسونتره؟
    Live Your Dream

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Money Exchange

هر جور تبدیل کنی نباید بیشتر از 10000 دلار استرالیا بشه.یعنی مثلا 8300 آمریکا ،ولی کسی نمیپرسه چقدر داری.فقط یه فرم میدن میپرسن تو هم بگو ندارم.بذار تو جیبت.به نظر من که کلا حواله کن

Junior Member

یعنی چی بیشتر از 10000 دلار استرالیا نباشه؟یعنی اگر بخوای 50000 دلار ببری استرالیا مشکلی داری تو فرودگاه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman60 نمایش پست ها
    یعنی چی بیشتر از 10000 دلار استرالیا نباشه؟یعنی اگر بخوای 50000 دلار ببری استرالیا مشکلی داری تو فرودگاه؟
    ورود پول نقد در میزان زیاد جزو قوانین پول شویی حساب میشه . به هر حال اگر میزان پول زیادی رو از شما در فرودگاه توقیف کنن تقریبا میشه گفت تو دردسر بزرگی افتادید .....
    بهتره به قانون احترام بذارید و پول رو از صرافیهای معتبر حواله کنید (کاری که همه میکنن).
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, ANU

سلام
    من دو تا سوال دارم:
    1.خطرناک نیست 10000دلار نقد دستمون باشه و حملش کنیم!!
    2.دولت برای ما دانشجوها مزیت خاصی قرار نمیده، مثلا ارزونتر از بازار بده!؟
    ممنون از همگی

از دوستان کسی می دونه میشه دلار آمریکا رو به راحتی در استرالیا با دلار استرالیا change کرد (از لحاظ کارمزد، در دسترس بودن صرافیها و ...)؟
    فکر می کنم توی استرالیا بهتر باشه تا توی ایران (به دلیل نرخ برابری دلار آمریکا و دلار استرالیا)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chat_global نمایش پست ها
    از دوستان کسی می دونه میشه دلار آمریکا رو به راحتی در استرالیا با دلار استرالیا change کرد (از لحاظ کارمزد، در دسترس بودن صرافیها و ...)؟
    فکر می کنم توی استرالیا بهتر باشه تا توی ایران (به دلیل نرخ برابری دلار آمریکا و دلار استرالیا)
    بهتره دلار استرالیا بیارید تا آمریکا. کارمزد زیاد میگیرن برا تبدیل. ضرر میکنین.

سلام دوستان
    نمی دونم جواب سوالمو باید همینجا پیدا کنم یا نه. چون جاهای دیگه فروم هم نتونستم تاپیک مربوطه رو پیدا کنم. کسی می دونه بهترین راه برای ارسال پول (بیشتر از 5000) به شماره حسابی در استرالیا که کد سوئیفتی رو هم ارائه داده چیه؟ این مساله انتقال پول برای اونایی که تو شهرستان زندگی میکنن خیلی سخت تره. بانکها (و حتی صرافیهای موجود هم) نمی تونن به استرالیا دلار حواله کنن. ممنون میشم کسی بتونه کانالهای مطمئنی رو معرفی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering-Amirkabir University of Technology

سلام
    با توجه به اینکه دلار الان خیلی گرون شده و حتی به راحتی هم پیدا نمیشه!! راه دیگه ای وجود داره که بخوایم ارزش پولمون رو از دست ندیم؟ مثلا فرش دستبافت برد اونجا و فروخت! دوستان کسی تجربه ای نداره؟

به نظر میرسد که با قانون جدید بیشتر از 5000 دلار نمی توان از فرودگاه امام رد کرد. آیا هیچیک از دوستان تجربه جدیدی در این مورد دارد؟ آیا ساکها برای ارز جستجو می شود؟؟

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)