صفحه 107 از 158 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط royasadeghi نمایش پست ها
    با سلام مجدد و تشکر از راهنماییتون ,منظورتون از اینکه گفتید میتونید به ویو هم فکر کنید ,چیه و شرایطش چجوریه ؟ممنون
    شرایط دانشگاه های مختلف متفاوته بهتره ایمیل بزنید و بپرسید ولی عموما اگر مقاله انگلیسی داشته باشید و اشخاص دیگری که در مقاله با شما همکاری داشتند مانند استاد تایید کنند که شما تمام کار مربوط به زبان انگلیسی و نوشتن انرا انجام داده اید خوب میتواند برای ویو موثر باشد و یا اینکه ثابت کنید دوره ای از تحصیل یا منابع تحصیلیتان کاملا انگلیسی بوده و...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان یه سوال داشتم البته این مشکل فقط به خاطر یکی از دوستان و ایجاد شک و تردید هست
    مدرک آیلتس برای تحصیل در دوره دکتری در استرالیا باید جنرال باشه یا آکادمیک
    یا اصلا فرقی نداره
    ممنون میشم جواب بدید و سه نفر رو از بلا تکلیفی نجات بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Opr نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم البته این مشکل فقط به خاطر یکی از دوستان و ایجاد شک و تردید هست
    مدرک آیلتس برای تحصیل در دوره دکتری در استرالیا باید جنرال باشه یا آکادمیک
    یا اصلا فرقی نداره
    ممنون میشم جواب بدید و سه نفر رو از بلا تکلیفی نجات بدید
    سلام
    حتما باید آکادمیک باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mq1365 نمایش پست ها
    سلام
    حتما باید آکادمیک باشه.
    ممنون
    فقط یه سوال چرا تو سایت دانشگاه چیزی در موردش نوشته نشده
    البته شاید من ندیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Opr نمایش پست ها
    ممنون
    فقط یه سوال چرا تو سایت دانشگاه چیزی در موردش نوشته نشده
    البته شاید من ندیدم
    شاید خوب نگشتید. lمثلا لینک زیر برای دانشگاه UNSW هست.
    https://www.unsw.edu.au/english-requirements-policy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mq1365 نمایش پست ها
    شاید خوب نگشتید. lمثلا لینک زیر برای دانشگاه UNSW هست.
    https://www.unsw.edu.au/english-requirements-policy
    ممنون از جواب موفق باشید

Junior Member

سلام

من میخواستم رشته معماری را در دانشگاه کویینزلند ادامه بدم. سوالی که داشتم اینه که من اگر بخوام با هزینه شخصی برای فوق لیسانس اقدام کنم چه مدت قبل از ددلاین باید اقدام کرد؟

و سوال دیگه اینکه آیا دانشگاه ها ظرفیت خاصی را برای پذیرش دارن و اینکه هر که چقدر زود اقدام میکنید در روند گرفتن پذیرش تاثیر داره یا نه؟

مرسی از وقتی که برای جواب سوال من میگذارید.

سلام دوستان

یه سوال داشتم در مورد اعتبار مدرک های MEng در استرالیا چون اکثر مستر های دو ساله (By course) با همین اسم هستن. آیا میشه بعد برای دکترا اقدام کرد (در استرالیا یا آمریکا) و یا صرفا برای ورود به بازار کاره.

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_A نمایش پست ها
    سلام

من میخواستم رشته معماری را در دانشگاه کویینزلند ادامه بدم. سوالی که داشتم اینه که من اگر بخوام با هزینه شخصی برای فوق لیسانس اقدام کنم چه مدت قبل از ددلاین باید اقدام کرد؟

و سوال دیگه اینکه آیا دانشگاه ها ظرفیت خاصی را برای پذیرش دارن و اینکه هر که چقدر زود اقدام میکنید در روند گرفتن پذیرش تاثیر داره یا نه؟

مرسی از وقتی که برای جواب سوال من میگذارید.
    سلام. شما قبل از دد لاین کاراتونو بکنید حالا چقدر قبلش مهم نیست. پذیرش بر اساس توانمندی های شماست و اینکه زودتر اپلای کنید یا دیرتر تاثیر خاصی نداره ولی با استادی که میخاهید کار کنید هر چه زودتر تماس بگیرید بهتر هست.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

برای امریکا میتونید اقدام کنید چوت امریکا هرچقدر کورس بیشتر پاس کرده باشید ارزش بیشتری قایل میشه برای مدرک... و حتی توی دکتری هم کورس دارن مثل ایران...
    در مقطع دکتری در استرالیا چون ریسرچر میخوان و شما بایستی مقاله زیاد داشته باشید... از نظر قبول کردن مشکلی نیست اما یکی از شرایط تو فرم ها در امتیاز دهی برای دکتری این هست که چند درصد از کورس شما تحقیق بوده؟ چند مقاله ISI داشتید؟ این موارد ممکن هست مشکل ساز بشه... چون شما فقط درگیر پاس کردن درس هستید که معمولا دوسال هستش و دیگه سهمی برای ریسرچ نمی مونه... مگر اینکه همزمان با تحصیل مقاله هم بدید و بتونید کاور کنید محقق بودن خودتون را ...
    از نظر اپلای کردن هم مشکلی نیست با همین دوره هم میشه درخواست داد... اما بحث اوردن امتیاز لازم هستش که بتونید بورس بشید...
    اروپا هم مثل استرالیا ریسرچر میخوان...
    مثلا شرایط بورس برای دکتری یک دانشگاه در استرالیا:

Eligibility

To be considered for scholarship you must hold, or be currently completing:

• a Master by research
    • a Master by coursework with a significant research component graded as high distinction, or equivalent
    • a Honours degree achieving first class honours
    • a 4 year bachelor degree achieving a GPA of 4 or equivalent (80% or above).

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوال داشتم در مورد اعتبار مدرک های MEng در استرالیا چون اکثر مستر های دو ساله (By course) با همین اسم هستن. آیا میشه بعد برای دکترا اقدام کرد (در استرالیا یا آمریکا) و یا صرفا برای ورود به بازار کاره.

مرسی
    ویرایش توسط hamed_golden7 : September 21st, 2015 در ساعت 09:20 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)