صفحه 9 از 164 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط l0st_l0rd نمایش پست ها
    دستت درد نکنه
    خوب تقریبا دو ماه تا دو ماه و نیم
    بعدش اگه ریجکت کنند هم با ایمیل اطلاع می دهند یا فقط پذیرفته شده ها رو مطلع می کنند ؟
    ای بابا :دی
    با سلام ،

چه پذیرفته بشین چه نه با ایمیل خبرتون میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedghv نمایش پست ها
    با عرض سلام و تبریک سال جدید حضور همه دوستان،

من تقریبا همه مباحث مربوط به فنلاند و نروژ رو خوندم اما یه مشکل پیش اومده برام. من بنا به دلایل خانوادگی که اصلا هم نمیشه تغییرشون داد باید تا دیماه از ایران خارج بشم. اواخر خرداد قراره IELTS بدم. اما متاسفانه اونطوری که من متوجه شدم پذیرش این دو کشور برای فوق لیسانس فقط برای ترم پاییز هست. می خواستم دوستان راهنماییم کنن و اگه راه حلی به ذهنشون میرسه بهم بگن. آیا دانشگاهی هست که برا ترم بهار هم پذیرش بده؟ اگر نه آیا راهی هست که زودتر به فنلاند بشه رفت و از ترم بعد (پاییزی) شروع به تحصیل کرد؟

با تشکر.
    تا اونجایی که من اطلاع دارم امکان اینکار (رفتن اونجا و بعد تحصیل را شروع کردن) وجود نداره (به هر حال شما باید پذیرش بگیرید)،
    دانشگاه ها هم فقط یکبار درسال پذیرش دارند (تا اونجا که من میدونم و تا سال 2011، شاید بعدا فرق کنه!).

شاید یک راه برای شما اینه که اگر واقعا هدف شما رفتن به فنلاند هست و خوب اینطور که معلوم هست عجله هم دارین و قصد شما هم تحصیله و از نظر مالی مشکلی ندارید، پذیرش برای زبان فنلاندی بگیرید و برین اونجا کالج زبان و بعد فوق را یا به فنلاندی بخونید یا برای انگلیسی اقدام کنید.
    (این فقط یک گذینه هست و بنده اطلاعات کاملی در این مورد ندارم، بهتره خودتون تحقیق کنید)

البته در نظر داشته باشید که تا اوجا که من میدونم احتمال اینکه سفارت ویزاتون کنه کمه.

موفق باشید.

Junior Member

سلام اساتید
    من یک سوال داشتم من رشته ام مخابرات معدل هم هم خوب نیست هم زبانم ولی می خواستم برای تحصیل هم برای فوق و هم زبانم خوب شه اپلای برای فنلاند کنم از همین تاپیک رفتم و رشته خودمو پیدا کردم تو چند دانشگاه ولی نتوستم برای اپلای چیزی پیدا کنم 1و2 از اونها نوشته بودن مهلت تموم شده من برای اولین تاریخی که امکان داره چه زمان ست ؟؟ ایا میشه مثل بعضی دانشگاه امریکا از دانشگاه مستقیما باری دکترا اقدام کرد ؟؟ از تاریخی که من اپلای کنم و اونها موافقت کنن چه قدر طول میکشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman1981 نمایش پست ها
    سلام اساتید
    من یک سوال داشتم من رشته ام مخابرات معدل هم هم خوب نیست هم زبانم ولی می خواستم برای تحصیل هم برای فوق و هم زبانم خوب شه اپلای برای فنلاند کنم از همین تاپیک رفتم و رشته خودمو پیدا کردم تو چند دانشگاه ولی نتوستم برای اپلای چیزی پیدا کنم 1و2 از اونها نوشته بودن مهلت تموم شده من برای اولین تاریخی که امکان داره چه زمان ست ؟؟ ایا میشه مثل بعضی دانشگاه امریکا از دانشگاه مستقیما باری دکترا اقدام کرد ؟؟ از تاریخی که من اپلای کنم و اونها موافقت کنن چه قدر طول میکشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    من خودم برای ارشد فنلاند اقدام کردم(در این فروم افراد باتجربه تر از من فراوانند) اگر شما میخواید برای ارشد اقدام کنید در حال حاضر اپلای برای تمامی دانشگاههای فنلاند مدتش تمام شده. الان نزدیک به زمان اعلام نتایج هستیم.شما باید تا پاییز آینده یعنی زمان اپلای برای 2012 صیر کنید. باید زبان بخونید و حداقل نمره آیلتس شش و نیم داشته باشد که این بسیار زمان میبرد برای کسی که پایه زبان ندارد...یعنی شما یاید از الان شروع به زبان خواندن کنید.اگر قصدتون جدی هست...در مورد تاریخ ها : شما از اواخر پاییز تا اواخز زمستان اقدام میکنید(هر دانشگاهی ددلاین خاص خود را دارد) در نیمه اردیبهشت نتایج پذیرش می آید. اگر موفق به اخذ ویزا شدین در اواسط مرداد وارد فنلاند میشوید.این یک پرسپکتیو کلی بود. برای دکتری هم من اصلا هیچ اطلاعی ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    من خودم برای ارشد فنلاند اقدام کردم(در این فروم افراد باتجربه تر از من فراوانند) اگر شما میخواید برای ارشد اقدام کنید در حال حاضر اپلای برای تمامی دانشگاههای فنلاند مدتش تمام شده. الان نزدیک به زمان اعلام نتایج هستیم.شما باید تا پاییز آینده یعنی زمان اپلای برای 2012 صیر کنید. باید زبان بخونید و حداقل نمره آیلتس شش و نیم داشته باشد که این بسیار زمان میبرد برای کسی که پایه زبان ندارد...یعنی شما یاید از الان شروع به زبان خواندن کنید.اگر قصدتون جدی هست...در مورد تاریخ ها : شما از اواخر پاییز تا اواخز زمستان اقدام میکنید(هر دانشگاهی ددلاین خاص خود را دارد) در نیمه اردیبهشت نتایج پذیرش می آید. اگر موفق به اخذ ویزا شدین در اواسط مرداد وارد فنلاند میشوید.این یک پرسپکتیو کلی بود. برای دکتری هم من اصلا هیچ اطلاعی ندارم.
    ممنون دوست عزیزاز جوابت فقط من از کجا بدونم اپلای که می کنم موافقت می کنن؟ اینها مدار ک اصلی رو می خوان اون جور که خوندم چطور می توتنم ایا راهیی هست بطور اینترنتی موافقت اولیه رو گرفت بعد پست کرد ؟

Junior Member

سلام من هم امسال اقدام کردم و منتظر پاسخ هستم.هیچ دانشگاهی مدارک اصلی رو نمیخواد همه ترجمه رسمی میخوان که از اون هم هر چند نسخه بخوای دارالترجمه ها میدن پس نگران نباشید.واسه نمره زبان هم من یه راه عالی دارم واستون فقط هزینه داره اگه خواستین پیغام خصوصی بدید راهنمائی میکنم .

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

سلام دوستان...
    کدوم از دانشگاه های فنلاند تو رشته هوشبری در مقطع فوق لیسانس پذیرش میده...رشته هوشبری جزو پیرا پزشکی محسوب میشه....؟
    اصلا همچین رشته وجود داره اونور...؟
    زبان تحصیلش چیه...؟
    میشه این رشته رو با رشته ایی از پزشکی تغییر بده...؟
    هزینه تحصیل رایگانه...؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedghv نمایش پست ها
    با عرض سلام و تبریک سال جدید حضور همه دوستان،

من تقریبا همه مباحث مربوط به فنلاند و نروژ رو خوندم اما یه مشکل پیش اومده برام. من بنا به دلایل خانوادگی که اصلا هم نمیشه تغییرشون داد باید تا دیماه از ایران خارج بشم. اواخر خرداد قراره IELTS بدم. اما متاسفانه اونطوری که من متوجه شدم پذیرش این دو کشور برای فوق لیسانس فقط برای ترم پاییز هست. می خواستم دوستان راهنماییم کنن و اگه راه حلی به ذهنشون میرسه بهم بگن. آیا دانشگاهی هست که برا ترم بهار هم پذیرش بده؟ اگر نه آیا راهی هست که زودتر به فنلاند بشه رفت و از ترم بعد (پاییزی) شروع به تحصیل کرد؟

با تشکر.
    ایتالیا دانشگاه پلی تکنیک میلان واسه بهار پذیرش میده.البته اونم تا اونجایی که من میدونم اواسط فوریه ویزاش می یاد

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

این طور که من متوجه شدم باید حتما مدرک لیسانست دستت باشه تا پذیرش بدن این درسته؟ یعنی من که ترم اخرم نمی تونم با ریز نمراتم برای فنلاند اپلای کنم؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sitdong نمایش پست ها
    این طور که من متوجه شدم باید حتما مدرک لیسانست دستت باشه تا پذیرش بدن این درسته؟ یعنی من که ترم اخرم نمی تونم با ریز نمراتم برای فنلاند اپلای کنم؟
    دانشجویان ترم آخر هم میتوانند اپلیکیشن بفرستند.

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط sitdong نمایش پست ها
    کاملا بستگی به دانشگاه داره. حتما قبل از اپلای بپرسید ازشون.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)