صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 10111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 220

موضوع: سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام
    دوستان سطح زبان بی 1 یا بی 2 چقدر طول میکشه به سال میکشه یا نه ؟؟؟؟
    با توجه به اینکه من کنکوری 95 هستم و باید برای آزمون اماده بشم ایا میتونم کنار تحصیلم زبان اموزش بگیرم یا باید تموم بشه درسم تا بتون فشرده زبان المانی رو برای ازمون بی 1 یا بی 2 یاد بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman7 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من درحال حاضر در سطح B1 هستم و نیاز دارم حداکثر تا اخر اردیبهشت مدرک B2 رو داشته باشم. سوالات من رو ممنون میشم جواب بدید :
    1. ایا میشه امادگی لازم برای ازمون B2 رو در دوماه پیدا کرد به صورت فشرده ؟ (چون زمانم محدوده و امکان گذاشتن زمان بیشتر رو ندارم)
    2.ایا پیشنهاد میکنید که امتحان B1 رو به صورت ازمایشی بدم؟ چون من شهرستان هستم و محصل برای همین وقت چندانی ندارم برای رفتن به تهران و دادن ازمون B1 همچنین هزینه ش هم بالاست.
    3.کلا سطح ازمون B2 رو چه جوری ازریابی میکنید از لحاظ دشوار بودن؟
    4.چه کتابی پیشنهاد میکنید با توجه به زمان محدودی که دارم؟
    5.گوته برای B2 چه کتابی رو درس میده؟
    ممنون از پاسخ هاتون
    دوست عزیزم،
    1. نخیر! شش ماه حداقل وقت لازمه.
    2. آزمایشی به چه منظوری؟ جایی میخواین مدرک ارائه کنین؟
    3. خیلییییییییییی دشوار!
    4. هر کتابی که باهاش تا اینجا پیش رفتین، کنارش نمونه سوالای موسسه گوته رو کار کنین تا نمرتون بره بالا.
    5. اینو خبر ندارم!
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabs نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سطح زبان بی 1 یا بی 2 چقدر طول میکشه به سال میکشه یا نه ؟؟؟؟
    با توجه به اینکه من کنکوری 95 هستم و باید برای آزمون اماده بشم ایا میتونم کنار تحصیلم زبان اموزش بگیرم یا باید تموم بشه درسم تا بتون فشرده زبان المانی رو برای ازمون بی 1 یا بی 2 یاد بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین
    دوست عزیزم،
    حدود دو سال وقت میبره که شما B2 رو تموم کنین و ماندگار بشه تو ذهنتون.
    بله در کنار تحصیل میشه روزی یه ساعت و نیم هم وقت گذاشت برای المانی. اینطوری اتفاقا بهتر جا میفته تو ذهن.
    کلا فشرده خوندن المانی رو توصیه نمیکنم. چون اولا با تجربه ای دارم، وقتی زبان رو به زور میخوایم تو مغز بشونیم، زودی هم فرار میکنه از مغز. در ثانی، ادم بعد یه مدت زده میشه.
    همون روزی یه و نیم الی دو ساعت مفید وقت بذارید رو آلمانی، خواهید دید که وقتی آ 2 رو تموم میکنین، اندازه ب 1 فشرده زبان بلدین و خوبم صحبت میکنین.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran70 نمایش پست ها
    سلام .

جهت شرکت در آزمون های گوته برای گرفتن b1 ، چندین تعرفه وجود دارد . بنده باید کدام را انتخاب کنم ؟
    چندین تعرفه قیمتی وجود داره که بسته به اون تاریخش شما امتحانتون رو تیک میزنن
    معمولآ هر تایل رو میتونین در روزهای مختلف با قیمت 130 تومن امتحان بدین و یا اینکه همه رو با هم امتحان بدین که قیمتش میشه 520تومن و یا lesen و hören رو با هم امتحان بدین
    شما باید اونیو انتخاب کنین که میخواین مدرکش رو بگیرین ولی مواظب باشید vorbreitung نکنین همونطور که میدونید اونا کلاسای آمادگیه

سلام دوستان٬
    از بستگان ما میخواستن در آزمون گوته ثبت نام کنند بهمن ماه اما ظاهرا خیلی سریع ظرفیت آزمون تکمیل شده و ایشون متاسفانه نتونستن ثبت نام کنند.
    از طرفی هم بسیار عجله دارند به دلیل دِدلاین بعضی از کالج ها مثل کالج فرانکفورت که ۱۵ آپریل هست و تاریخ های بعدی آزمون مناسب وضعیتشون نیست.
    سوال بنده این هست که آیا میشه در آزمون گوته کشورهای همسایه مثل ارمنستان٬ ترکیه یا دبی مثل آزمون آیلتس ثبت نام کرد؟ اگر آره٬ روندش به چه صورته؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند ما رو سریعا مطلع کنند.
    سپاس از لطفتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

سلام دوستان

کسی درباره آزمون TELC اطلاعاتی داره؟ اعتبارش و سطح سختیش نسبت به خود آزمون های گوته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    سلام دوستان٬
    از بستگان ما میخواستن در آزمون گوته ثبت نام کنند بهمن ماه اما ظاهرا خیلی سریع ظرفیت آزمون تکمیل شده و ایشون متاسفانه نتونستن ثبت نام کنند.
    از طرفی هم بسیار عجله دارند به دلیل دِدلاین بعضی از کالج ها مثل کالج فرانکفورت که ۱۵ آپریل هست و تاریخ های بعدی آزمون مناسب وضعیتشون نیست.
    سوال بنده این هست که آیا میشه در آزمون گوته کشورهای همسایه مثل ارمنستان٬ ترکیه یا دبی مثل آزمون آیلتس ثبت نام کرد؟ اگر آره٬ روندش به چه صورته؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند ما رو سریعا مطلع کنند.
    سپاس از لطفتون
    سلام.
    بله میشه. چون تو آزمونهای گوته تهران از هند و کشورای دیگه میان. روش کارو میتونید از طبقه همکف ساختمون دیباجی گوته بپرسید.

Junior Member

سلام رفقا
    خواهش میکنم برای A1 و A2 به صورت جداگانه کتاب تست معرفی کنین.

سلام.من میخاستم برای کلاس مبتدیان okf(انجمن فرهنگی سفارت اتریش در ایران) به زبان فارسی مصاحبه بدم.کسی میدونه چه سوالاتی میپرسن توی مصاحبه و چه جوابهایی بهتره داده بشه که منو توی کلاس قبول کنن؟

Junior Member

سلام.
    کسی میدونه آزمون osd تا چند سال اعتبار داره؟
    یعنی میخوام بدونم مثل امتحانهای انگلیسی 2 سال بعد منقضی میشه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)