صفحه 111 از 438 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

سلام
    من شمارم اومده تو لیست
    میخوام ببنم صبح ساعت چند کدوم در باید برم بگیرم ویزارو ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfard نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی آلمان 2تا فامیل نزدیک دارم (خاله و داییم).اگر روز مصاحبه پرسید که آیا اونجا فامیل داری،بگم آره یا نه؟...یسری میگن بگو آره و یسری هم میگن بگو نه.اصلا تاثیری داره؟
    من برای سربازی وثیقه گذاشتم...درباره این قضیه میپرسند ؟ کلا اثر منفی داره یا مثبت.
    شهریه ترم اولم رو واریز کردم (500 یورو)..و توی پذیرشم هم قید شده که پولو ریختم(پذیرش از بوخوم)...و میخوام روز مصاحبه که میرم با خودم بلیطم هم ببرم...اینا هم تاثیر داره؟
    مرسی
    معمولا میپرسن فامیل درجه یک داری اونجا یا نه (از من که این طوری پرسید). این فامیل ها درجه ی دو هستن.
    همیشه راستش رو بگین. این بهترین کاره.
    در مورد وثیقه نمی دونم. در مورد شهریه و بلیت هم تاثیری ندارن. اونا روند خودشونو پیگیری می کنن. چیزی هم که ازتون نپرسیدن حتی اگه بگین تاثیری نداره، چون یادداشت نمیشه. چیزایی که لازم باشه یادداشت کنن خودشون ازتون می پرسن

Junior Member mahyr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_fxt نمایش پست ها
    سلام
    من شمارم اومده تو لیست
    میخوام ببنم صبح ساعت چند کدوم در باید برم بگیرم ویزارو ؟
    تبریک میگم
    من امروز صبح اونجا بودم
    نوشته 7 تا 10
    من 8/5 اونجا بودم. از همون دری که روز مصاحبه رفتی تو باید بری. یه راست میری صندوق مدارکی که ازت خواستن رو تحویل میدی
    گذرنامه ات پیششون میمونه تا ویزاتو توش بزنن. بین ساعت 1 تا 3 از در بالا تحویل میگیری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadanshadan نمایش پست ها
    دوستان این شماره ها واسه بچه های دکتراست؟
    به نظر میرسه کمتر از یه ماهه که منتظرن...درسته؟
    RP, KV, AS 499891
    RP, KV, AS 500523
    فکر کنم مال کسایی هست که بورسیه هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_fxt نمایش پست ها
    فکر کنم مال کسایی هست که بورسیه هستن
    شایدم کسایی که اونجا کسی ساپورتشون خواهد کرد

دوستان من میخوام فقط گواهی ریالی ببرم و در صورتی که گفتن یوروهارو بیار بگم برام از لحاظ امنیتی مقدور نیست این مقدار هزینه رو همراه خودم داشته باشم چون واقعیت اینه که علاوه بر خطر مالی خطر جانی هم داره، توی فرودگاه هم فقط 3000 یورو میبرم و میگم که بقیه رو به حساب دوستانم واریز کردم چون حمل کردن این مقدار برام ریسکی بوده، به نظر شما مشکلی پیش میاد؟ کسی هست که بهش گفته باشن روز تحویل ویزا یوروهاشو بیاره؟

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

بعد اينكه يك ماه و نيم بعد از مصاحبه با كنسول بهم ميگفتن از آلمان جوابي نيومده هشت روز پيش گفتن در چند روز آينده سايت رو چك كن ولي فعلا خبري نشده منم تصميم گرفتم سه شنبه برم سفارت چون هفته بعدش از پنج روز كاري سفارت چهار روزش رو تعطيله
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_2113 نمایش پست ها
    من برای دکتری منتظر هستم نزدیک به 3 ماه میشه. دو ماه پیش که زنگ زدم به اداره مهاجرت گفتن که شخصی با مشخصات شما نیست. رفتم سفارت گفتن اول فرستادیم امنیت جواب اون اومد میدیم به مهاجرت. امروز زنگ زدم مهاجرت گفتن که 20 روزه جواب اوکی رو فرستادیم سفارت. این یعنی چی؟ یعنی از امنیت جواب اومده یا نه؟ هفته پیش خانم هاشمی گفت از آلمان جوابی نیومده. همش تناقضه.
    ببینید پرونده شما به دو اداره میره، اداره مهاجرت و اداره امنیت. اینطور که پیداست جواب اداره مهاجرت اومده ولی امنیت نیومده..... موقعی هم ویزای شما صادر میشه که جواب هر دوی اونها بیاد........
    کار جنون ما به تماشا کشیده است
    یعنی تو هم بیا که تماشای ما کنی

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

دوستان هر كي با سفارت كار واجب.داره اين هفته انجام بده چون هفته ديگه سفارت تقريبا تعطيله.
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Member vahid.abroad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology and Bioinformatics, Edinburgh University

سلام دوستان،
    من برای PhD اقدام کرده ام و استاد راهنما گفته که در ماه ژانویه مصاحبه داریم ویزا بگیر بیا اینجا! من برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم (دانشجویی؟ چون پذیرشم هنوز قطعی نشده، بعد از مصاحبه معلوم میشه). آیا می تونم در عرض یک ماه ویزا بگیرم یا بیشتر از اینها طول میکشه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)