صفحه 153 از 702 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163203253653 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.ebrahimi نمایش پست ها
    سلام رامتین عزیز .
    بهت اصلا تبریک نمی گم چون ممنوعه . بعدا یواشکی .
    آقا یه سوال دارم ، در روز چند نفر مصاحبه می کنند ؟ و اینکه امتیازاتت چقدر بود از ابتدا و الان چقدر شد ؟ امتیاز زبان فرانسه و انگلیسی رو چند زده بودی و چند گرفتی ؟
    ممنون .
    ممنون.فرانسه رو 7 و انگلیسی رو 9 زده بودم که هم فرانسه رو12 امتیاز و هم انگلیسی رو 6 امتیاز کامل رو بهم داده بود.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوست عزیز و ضمن تبریک مجدد .. من امروز نامه دعوت به مصاحبه را دریافت کردم . در بخشی از نامه آمده بود که .....
    آیا این نامه یک فرمت کلی است که برای همه ارسال می شود؟ ممنون میشم دوستان دیگر هم که تجربه دارند پاسخ بدهند. سپاس
    این یک نامه روتین هست و برای همه ارسال می شود
    وکیلتان خیلی آدم شوتی بوده که این توصیه رو بهتون کرده هر کسی می دونه که توی همین ایرانش هم وقتی محل کارت رو عوض می کنی ازت یه نسخه از سابقه کارهای قبلی می خوان و پس از روئت و کپی برداری پس می دهند چطوریه که شما اصل سابقه کارتون رو فرستادین من اگر جای شما باشم روز مصاحبه اصلش رو پس می گیرم و یه ترجمه جایگزینش می کنم
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    این یک نامه روتین هست و برای همه ارسال می شود
    وکیلتان خیلی آدم شوتی بوده که این توصیه رو بهتون کرده هر کسی می دونه که توی همین ایرانش هم وقتی محل کارت رو عوض می کنی ازت یه نسخه از سابقه کارهای قبلی می خوان و پس از روئت و کپی برداری پس می دهند چطوریه که شما اصل سابقه کارتون رو فرستادین من اگر جای شما باشم روز مصاحبه اصلش رو پس می گیرم و یه ترجمه جایگزینش می کنم
    حالا بنظر شما تو مصاحبه مشکل بر می خورم؟
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

دوستان همین الان متوجه شدم نیلوفر و همسرش در مصاحبه توسط آفیسر کریستین christien قبول شدند نکته مهم این بوده که به سابقه شوهرش که بیمه نبوده اصلا امتیازی نداده و گواهی کاری و فیش حقوقی و اینها را رد کرده است.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    دوستان همین الان متوجه شدم نیلوفر و همسرش در مصاحبه توسط آفیسر کریستین christien قبول شدند نکته مهم این بوده که به سابقه شوهرش که بیمه نبوده اصلا امتیازی نداده و گواهی کاری و فیش حقوقی و اینها را رد کرده است.
    خبر نگران کننده ای هست. من از 4 سال سابقه کار فقط 2 سال آخرش رو بیمه دارم. و خیلی های دیگه که فکر نکنم 4 سال کامل بیمه داشته باشن. و روی امتیازش هم حساب کردیم!!
    ولی خب الان دیگه کاری نمیشه کرد و باید تا روز مصاحبه صبر کرد!!

Junior Member

[QUOTE=Ramtin228;377254]از همه دوستان عزیر:پرهام-نیلوفر-علیرضا- ,hamid62-srj-gil77-bitapetiteودیگر دوستان عزیز صمیمانه تشکر می کنم.در جواب سوال دوستمون gil77 در مورد سوال QUOTE]

رامتین عزیز
    تبریک می گم!
    شما روی مسئله مسکن چه توضیحی دادید؟
    منظورم اینه که ایا باید در مورد خونه هایی که تو سایت های a louer هست و اجاره مثلا700-800 تایی دارن حرف زد یا از temporary housing که در بدو ورود می خواید توش ساکن شید؟
    اصلا در مورد این که در بدو ورود می خواهید کجا ساکن شوید چه توضیحی دادید؟
    با سپاس
    ارسال مدارک: 5 اکتبر 2010
    دریافت فایل نامبر: 12 اکتبر 2010
    تاریخ مصاحبه(دفتر هنگ کنگ): 16 می 2012
    فایل فدرال(دفتر مانیل- فیلیپین):

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    از همه دوستان عزیر:پرهام-نیلوفر-علیرضا- ,hamid62-srj-gil77-bitapetiteودیگر دوستان عزیز صمیمانه تشکر می کنم.در جواب سوال دوستمون gil77 در مورد سوال :اگه توی کبک کار پیدا نکردی چیکار می کنی باید بگم من گفتم:اول از همه سعی می کنم یه کار ساده رو پیدا کنم تا بتونم امورات روزمره زندگی رو بگذرونم تا اینکه کار متناسب با رشتم رو پیدا کنم.اتفاقا خیلی از این جواب من خوشش اومد.در هر ساعت 3 مصاحبه توسط سیمون فارست-کلمانس مقشان و کریستین انجام می شه.البته در مورد کریستین باید بگم که هر کسی با ایشون مصاحبه داره زودتر از 1:30 ساعت نمیاد از اتاق بیرون.روی سرچ مسکن و اجاره خونه هم خیلی مانور بدین.ارزشهای کبک رو حتما حفظ کنید.اطلاعات راجع به اب و هوا-اقتصاد-سیاست و جغرافیای کبک داشته باشین تا بتونید اگه در مورد کتاب اشنایی با کبک پرسید بهش جواب بدین.اعتماد به نفس خودتون رو حفظ کنید که مهمترین فاکتوره.نمی دونم چرا جدیدا به بیمه حساس شدن ولی اگه کسی نمیتونه بیمه جور کنه به نظر من بهترین جواب اینه که بگه:توی ایران چون اکثر شرکتها قراردادمدت دار 1ماهه یا 3 ماهه میبندن.به هیچ وجه زیر بار بیمه کردن پرسنلشون نمیرن.فیشهای حقوقی 6 ماهه گذشته فراموش نشه که ازتون می گیره.حتی در مورد مالیات توی فیش حقوقی از من پرسید که من براش توضیح دادم.
    رامتين جان منم با خانم كلمانس بودم ولي از من اصلا فيش حقوقي نگرفت. ولي به هر حال چون توي نامه دعوت به مصاحبه قيد شده ، بايد ببريم.
    فايل نامبر :21 ‍ژوئن 2010
    تاريخ CSQ و فایل نامبر فدرال : يكم فوريه 2011

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    حالا بنظر شما تو مصاحبه مشکل بر می خورم؟
    نه تو مصاحبه به مشکل بر نمی خورین ولی خودتون رو برای جواب آماده کنید
    اگر شما گواهی سابقه کار انگلیسی فرستاده باشید که هیچ ولی اگر ترجمه فرستادین براش توضیح بدین
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    از اینکه خبر خوبی رو دادین متشکرم
    پیشاپیش به نیلوفر عزیز و همسرشون تبریک میگم
    اما من فکر میکنم سابقه کاری همراه اصلا امتیازی نداره که بخوان قبول یا رد کنن فقط چک میکنن ببینن طرف چیکارست مخصوصا اگه مین اصلی خانم باشه و همراه مرد
    با آرزوی موفقیت برای هممون
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

باسلام دوستان
    1- اگه کسی بخواد نمره انگلیسی رادر فرمها قبل از مصاحبه کم کنه باید چکار کنه؟
    2- من 3 تا فیش حقوقی ترجمه کردم به نظر شما کافیه؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)