صفحه 27 از 38 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

چنانچه خودتون و برای یه زندگی دانشجویی آماده کرده باشید و بقول فرمایش خودتون از ایران هم بتونید کمک هزینه ببرید حتما با موفقیت می تونید این دوره را پشت سر بزارید. در مورد کمک هزینه همه بنظر من اشکال نداره از ایشون سوال کنید. چون باید برای اقامتتون برنامه ریزی داشته باشید. در مورد شهریه هم تقریبا اکثرشون در سایت خود دانشگاه در مورد شهریه توضیح داده اند. و فکر کنم دانشگاه اوساکا دولتی باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hikari نمایش پست ها
    چنانچه خودتون و برای یه زندگی دانشجویی آماده کرده باشید و بقول فرمایش خودتون از ایران هم بتونید کمک هزینه ببرید حتما با موفقیت می تونید این دوره را پشت سر بزارید. در مورد کمک هزینه همه بنظر من اشکال نداره از ایشون سوال کنید. چون باید برای اقامتتون برنامه ریزی داشته باشید. در مورد شهریه هم تقریبا اکثرشون در سایت خود دانشگاه در مورد شهریه توضیح داده اند. و فکر کنم دانشگاه اوساکا دولتی باشد
    سلام
    من به ایشون ایمیل زدم و ایشون جواب دادند
    I have to be fair to all of my students, and I cannot give you highest financial support for you at this stage. If you cannot receive any scholarship and your research performance is good, you will get highest financial support. Since the application to MEXT scholarship will begin from the end of this year or the beginning of January 2017, please contact me in this December. I also recommend you to check the web site of MEXT scholarship and prepare a research proposal.
    میشه نظرتون بم بگید؟
    خیلی ممنون

Junior Member

خب بنده خدا حق داره اینو بگه چون هنوز هیچ شناختی از شما نداره. و بقول خودش اگر شما پر تلاش باشید می تونید بالاترین دریافت را داشته باشید. بنظر من باید سعی کنید پاتون به اونجا برسه البته با توجه به گفته خودتون که می تونید بخشی از هزینه ها را شخصا ساپورت کنید. وگرنه که خب بسختی بتونید با این بورس کم دوام بیارید. در ضمن شانس درخواست بورس بعد از اینکه یه ژاپن رفتید را هم در نظر بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hikari نمایش پست ها
    خب بنده خدا حق داره اینو بگه چون هنوز هیچ شناختی از شما نداره. و بقول خودش اگر شما پر تلاش باشید می تونید بالاترین دریافت را داشته باشید. بنظر من باید سعی کنید پاتون به اونجا برسه البته با توجه به گفته خودتون که می تونید بخشی از هزینه ها را شخصا ساپورت کنید. وگرنه که خب بسختی بتونید با این بورس کم دوام بیارید. در ضمن شانس درخواست بورس بعد از اینکه یه ژاپن رفتید را هم در نظر بگیرید.

سلام ..ببخشید من یه سوال داشتم ..من برای بورس کالج تکنولوژی مقطع فوق دیپلم میخوام تقاضا بدم ...در جلسات آقای یوسفی هم شرکت کردم و ایشون راجع به هزینه ها گفتن که شما یه قرون هم از جیبتون لازم نیست خرج کنید و اونا خودشون از نظر مالی تامینتون میکنند و...میخواستم بدونم این هزینه هایی که گفتین باید پرداخت بشه برای همه مقاطعه؟چون واقعا سخت میشه !!!... شما اطلاعاتی در این باره (مقطع فوق دیپلم) دارید ؟!!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط naser22 نمایش پست ها
    سلام ..ببخشید من یه سوال داشتم ..من برای بورس کالج تکنولوژی مقطع فوق دیپلم میخوام تقاضا بدم ...در جلسات آقای یوسفی هم شرکت کردم و ایشون راجع به هزینه ها گفتن که شما یه قرون هم از جیبتون لازم نیست خرج کنید و اونا خودشون از نظر مالی تامینتون میکنند و...میخواستم بدونم این هزینه هایی که گفتین باید پرداخت بشه برای همه مقاطعه؟چون واقعا سخت میشه !!!... شما اطلاعاتی در این باره (مقطع فوق دیپلم) دارید ؟!!!
    احتمالا منظور آقای یوسفی این بوده که اگه بورس گرفتین و یک قرون هم ازتون نگرفتن، برین ژاپن. درس خوندن با بورس واقع خوبه. اگر هم ندارین درس بخونین تا بورستون کنن. هر چی مدرک بالاتر باشه بورس گرفتن راحت تره چون متقاضی واجد شرایط کمتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    احتمالا منظور آقای یوسفی این بوده که اگه بورس گرفتین و یک قرون هم ازتون نگرفتن، برین ژاپن. درس خوندن با بورس واقع خوبه. اگر هم ندارین درس بخونین تا بورستون کنن. هر چی مدرک بالاتر باشه بورس گرفتن راحت تره چون متقاضی واجد شرایط کمتره
    آقای COMBOY عزیز سلام
    به نظر میرسه شما فعالترین مسئول بخش جنوب شرق آسیا هستین.
    یک سوال از خدمتتون داشتم با داشتن بورس از این سه کشور ژاپن چین و کره جنوبی، کدام یک از این کشورها رو بمنظور تحصیل و کار آینده و کلا همه جوانب ارجح تر میدونین. دانشگاه هایی که مدنظرم هست: چین (دانشگاه Zhejian)، ژاپن ( Kyushu و احتمالا The university of Tokyo) و کره (SKKU و Younsei).

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samira201 نمایش پست ها
    آقای COMBOY عزیز سلام
    به نظر میرسه شما فعالترین مسئول بخش جنوب شرق آسیا هستین.
    یک سوال از خدمتتون داشتم با داشتن بورس از این سه کشور ژاپن چین و کره جنوبی، کدام یک از این کشورها رو بمنظور تحصیل و کار آینده و کلا همه جوانب ارجح تر میدونین. دانشگاه هایی که مدنظرم هست: چین (دانشگاه Zhejian)، ژاپن ( Kyushu و احتمالا The university of Tokyo) و کره (SKKU و Younsei).

سوال سختیه و من هرگز برای کسی تصمیم نمی گیرم حتی اگه ۹۰ سال تجربه داشته باشم​​​.

کیوشو دانشگاه آقای یوسفیه. ژاپنی ها خطشون را از چینی ها گرفتن، به نظر من خط کره ای خیلی بی مزه است چون ۵۰۰۰ تا شکل قشنگ ندارن و تازه سالگرد ساده کردن خطشون را جشن می گیرن (باعث تاسفه). ژاپن مانگا داره​. اگه نداشت چی داشت؟ قیمت ها تو چین ارزون تره، در ازای قیمت پایین باید مواظب کیفیت باشین. استثنا هم هست، مثلن من تیغ مینوسوی ژاپنی خریدم اصلن خوب نبود، سه روز بعد کره ای خریدم عالیه.
    قدرت خرید و میانگین دستمزد تو ژاپن بالاتره، پس اگه بمونین و کار کنین، تو ژاپن بیشتر می تونین دوستهای خانوادگی یا احیانا دانشجوهاتون راببرین شام. پس زندگی دانشجویی تو چین باید کم خرج تر باشه.
    آب و هوای چین متنوع تره. غذاهای دریایی در ژاپن بیشتر پیدا می شه. هنوز تو چین زلزله ندیدم، یکی تو کوماموتوی ژاپن گفت از ۹ شب تا ۶ صبح زمین لرزه شده. کره یک سری تکنولوژی ها را فقط تو کره آزمایش می کنه. مثلن یک مدل گوشی سامسونگ ممکنه فقط تو بازار کره باشه (galaxy w) یا سریع ت رین سرعت اینترنت جهان
    حرف زدن چینی ها خیلی کار می بره. مثلن می گین "جیا" می گن چی چی؟ بعد نیم ساعت می گن "جیا نه، جی........عاعععع". هر چقدر یاد می گیری آخرش نمی فهمن. در حالیکه که داری عین خودشون حرف می زنی.

اگه باسه دکتری می رین و از همه بورس دارین، بین ژاپن و کره. چون دکتری طولانی تر از ارشده و احتمال موندگار شدن در همون کشور بیشتره.

در آخر، اگه می خواین با یک خارجی وصلت کنین، باز هم ژاپن و کره چون میانگین سن ازدواج اونها ۶ سال بالاتر از چینه و فرصت بیشتری هست. هر چی دیرتر بهتر چون اینجوری مدرک و زحمت نقش خودش را نشون میده ولی ازدواج های زود بر اساس شانس و مخ زنی و وضعیت مالی ابوی هست.

چینی ها خوبن باحالن، قیافه اشون بامزه است شبیه پاندا. ژاپنی ها به جای پاندا گودزیلا و نینجا دارن، ولی کارتونهاشون جبران کرده. تو دانشگاه باغبون هست خانم، کلاه حصیری سرشه داره بیل می زنه. دخترها با پوتین رژه میرن، سربازی دارن. زنها موتور سوار میشن بچه شون را می ذارن ترک عقب. خیلی به ندرت لنز رنگی و رنگ مو و رژ و میزانپیلی و مانیکور استفاده می کنن. از این نیلوفر آبی ها هست رو آبه صورتی وسطش اردک ویراژ می ره... ساقه نیلوفر خیلی تو غذا به عنوان سالاد استفاده می شه.
    برای آشنایی با ژاپن می تونین شبکه NHK World را تماشا کنین

چینی ها خیلی ورزش دوستن. در کمتر از یک ماه کفشم پاره شد از بس بسکتبال پینگ پونگ و بدمینتون بردن منا. درصد سیگاری ها و الکلی ها خیلی پایینه.

تو چین گوگل فیس بوک و یوتوب ف هیتلره. از تلگرام واتساپ وایبر اینستاگرام استفاده نمیشه. فقط کیو کیو و ویچت

Junior Member

سلام
    خسته نباشید
    من ازشون در مورد موضوع پروپوزال پرسیدم، پاسخ ایشون ب این صورت بود:
    The deadline for the application is Dec. 2nd and the entrance examination (interview via internet) will be held between Jan. 10th to 13th, 2017. If you would like to apply, I will send you the signed "Letter of Conditional Acceptance".
    میتونم ازتون بپرسم برای این مصاحبه چه مطالبی را باید مطالعه کنم؟
    ودر کجا ازمون برقرار میشه.
    در مورد نوشتن پروپوزال مینونم از کسی راهنمایی بگیرم؟
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeram نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    من ازشون در مورد موضوع پروپوزال پرسیدم، پاسخ ایشون ب این صورت بود:
    The deadline for the application is Dec. 2nd and the entrance examination (interview via internet) will be held between Jan. 10th to 13th, 2017. If you would like to apply, I will send you the signed "Letter of Conditional Acceptance".
    میتونم ازتون بپرسم برای این مصاحبه چه مطالبی را باید مطالعه کنم؟
    ودر کجا ازمون برقرار میشه.
    در مورد نوشتن پروپوزال مینونم از کسی راهنمایی بگیرم؟
    ممنون
    ددلاین دسامبر باسه ورودی آپریله یا اوکتبر

Junior Member

[QUOTE=Comboy;2358730]ددلاین دسامبر باسه ورودی آپریله یا اوکتبر[/QUOTE
    سلام
    بله میدونستم
    میخواستم بدونم شما از مصاحبه این نوع بورسیه ها اگاهی دارید؟ مصاحبه ها به چه صورت است؟
    و برای ارسال مدارک نوشته شده اگه مدارکتون ب زبان انگلیسی یا ژاپنی نیست ترجمه کنید ولی ننوشته ترجمه رسمی برای مصاحبه، ب نظرتون خودم ترجمه کنم بفرستم بده؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)