صفحه 31 از 38 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مر

نقل قول نوشته اصلی توسط azamnemati نمایش پست ها
    الان بورسیه دولت ژاپن munbukagakusho درحال جریان هست و تا 12اردیبهشت هم وقت داره گویا
    کسی هست که سالهای گذشته این بورسبه رو گرفته باشه?
    و از تجربیاتش بگه
    همین روزا صفحه ی مربوط به بورس رو بروز می کنند و در صفحه اصلی نمایش میدن. هنوز که فرمهای جدید رو قرار ندادن.

منم ممنون میشم اگه کسی تجربه داره به اشتراک بذاره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دوره مستر رشته معماری..گرایش طراحی..دانشگاه کوب

سلام به همه..
    دوستان باید عرض کنم که بورسیه munbukagakusho در چند سال اخیر متضاضی زیادی داشته و خیلی سخت تر از قبل شده..من خواهرم این بورس در سال 85 گرفت. خودم هم بدون بورس در ژاپن فرصت تحقیقاتی دانشگاه کوبه شرکت کردم. برای این بورس حتما باید از دانشگاه های تاپ رنک ایران باشید..و باید عرض کنم برخلاف تصور که عده ای فکر می کنند با بالا بودن معدل و دونستن زبان انگلیسی شانس بالاتری خواهند داشت باید عرض کنم که این تنها بیس شرایط لازمه..شما اگر بتونید قبل از تکمیل مدارک سفارت با بعضی از اساتید دانشگاه های ژاپن ارتباط بگیرید و به شما تایید نسبی بدهند و اینکه تا حدی زبان ژاپنی بیاموزید به مراتب شانس بیشتری دارید...برای سفارت این خیلی مهه که بدونند شما به چه دلیل ژاپن رو انتخاب کردید؟ ایا صرفا به خاطر فاند مناسب اش یا انگیزه های تحصیلی که با ارتباط با اساتید به دست امده؟ پس بهتره قبلش با توجه به زمینه تحصیلی فعلی و اینده خود استادی پیدا کنید و با وی چند تا ایمیل رد و بدل کنید تا در راستای اون پروپازال خوبی تهیه کنید که سفارت را مجاب به پذیرش شما بکنه...ارزش داره واسه این بورس تلاش کنید ...کسانی که این بورس میگیرند و به ژاپن میرند دوران خوبی را سپری می کنند..موفق باشید.

دوستان یه سوالی دارم اگر ناراحت نمیشید این لطف رو بکنید و بی زحمت جواب دید
    قسمت تحصیلات که توی فرم درخواست بورسیه رو چجوری باید پس کنیم ؟؟
    باید از دبستان رو بنویسیم ؟؟؟!!!
    من یادم نمیاد اصلا اسم دبیرستانم چی بوده ، چه برسه به راهنمایی و دبستان.
    ممنون میشم اگر یه نفر از عزیزانی که تجربه دارن لطف بکنن و زحمت بکشن و یه توضیحی بدن درباره نحوه پر کردن فرم درخواست بورسیه
    با سپاس بی پایان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی دارم اگر ناراحت نمیشید این لطف رو بکنید و بی زحمت جواب دید
    قسمت تحصیلات که توی فرم درخواست بورسیه رو چجوری باید پس کنیم ؟؟
    باید از دبستان رو بنویسیم ؟؟؟!!!
    من یادم نمیاد اصلا اسم دبیرستانم چی بوده ، چه برسه به راهنمایی و دبستان.
    ممنون میشم اگر یه نفر از عزیزانی که تجربه دارن لطف بکنن و زحمت بکشن و یه توضیحی بدن درباره نحوه پر کردن فرم درخواست بورسیه
    با سپاس بی پایان
    کافیه اسم و مکان و تاریخی که در اون مدرسه (دبستان، راهنمایی، دبیرستان، کارشناسی، ارشد اگه داشتید) گذروندید رو بنویسید. چیز خاصی نداره.
    من خودم تازه پر کردم ولی اگه سوال دیگه ای دارید بفرمایید، اگه بتونم جواب میدم. گرچه الان یه مقدار دیره دیگه برا امسال.

Junior Member

سلام به همگیخسته نباشید اگر امکان داره بر حسب تجربیات خودتون منو راهنمایی کنید ممنون میشممن از دانشگاه اوساکا اکسپت گرفتم و نامه اکسپتم برام ارسال شده و درحال انجام کارای ویزا هستممشکلی که دارم مقدار حقوقی که استاد قبول کرده ب من بده 83000 هزار ین در ابتدا به صورت ماهانه است و من متاهلم و البته بهم گفتند همسرم میتونه کار کنه و مقدار شهریه اولیه 20000000 تومان است که امکان حذف ان به صورت رقابتی وجود داره ولی نتایج این رقابت در ماه نوامبر اعلام میشه ینی من اونموقع ژاپنم. البته امکان گرفتن بورسیه های شرکتی مختلف نیز وجو داره که اول باید برسم ژاپن بعد اقدام کنمنظرتون چیه به نظرتون با این مقدار درامد در ابتدا میتونیم زندگی کنیم؟هزینههای مسکن و خوراک و ... البته ی مقدار پول با خودمون میبریم من تصمیم گیری برام خیلی سخت شده و نمیخوام این فرصت از دست بدم ولی نمیخوام اونجا هم کم بیاریم و مجبور به برگشت بشیم به نظرتون امکان داره این موقعیت برای من رزرو بشه برایسال بعد این از استاتدم بپرسم؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید مچکرم

Junior Member

سلام

- کارانی عمران-کارهای عمومی ساختمان- غیر انتفاعی-15.41

- مهندسی تکنولوژی عمران-عمران- غیر انتفاعی- 13.31

- مهندسی عمران-سازه- دانشگاه آزاد- 15
    - ایلتس 6
    - تعداد مقالات:

5 مقاله کنفرانس بین المللی (فارسی) - از این تعداد میشه 3 مجله های مسترلیست ISI چاپ بشن(این هم راهنمایی کنید ارزش داره؟ مبلغی برای چاپ می گیرند، خارچ از ایران معتبر هست؟)
    1 مقاله کنفدراسیون تحقیقات بتن شمال اروپا- دانمارک (انگلیسی) ( قراره مجله خودشون چاپ بشه)

- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :مهندسی عمران-سازه ( یا زلزله) و مقطع دکترا

شانسی برای بورسیه مقطع دکترا در دانشگاه های ژاپن دارم ؟

پیشاپیش از دوستانی که وقت گذاشتن و راهنمایی می کنن کمال تشکر رو دارم.

Junior Member

سلام دوستان، من امسال2017 برای بورسیه ژاپن اقدام کردم، آیا با کسی تماس گرفتن برای امتحان کتبی تا بحال؟ هنوز راجع به تاریخ و مکان امتحان روی سایت سفارت چیزی نذاشتن!!

پیش فرض پاسخ : بورس تحصیلی ژاپن

دانشگاه لیسانس-رشته-معدل:سراسری بناب-عمران-15.93
    دانشگاه فوق لیسانس-رشته-معدل:شهیدمدنی آذربایجان-ژئوتکنیک-15.90
    نمره تافل:89
    مقاله:3مقاله ISI.
    درخواست پذیرش برای مقطع:PHD
    میزان فاند مورد انتظار:
    فول فاند
    میشه راهنماییم کنید که در دانشگاه های عالی تا متوسط ژاپن امکان تحصیل با فاند کامل رو دارم؟
    و اینکه فول فاند کشور ژاپن سالانه چقدر هستش؟؟؟

ممنونم از راهنماییهاتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس تحصیلی ژاپن

در سایت سفارت نوشته معدل نمرات تمامی مقاطع بايد 16 به بالا باشدچنانچه پایینتر باشد اصلا بررسی نمی شود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط yooooge نمایش پست ها
    سلام دوستان، من امسال2017 برای بورسیه ژاپن اقدام کردم، آیا با کسی تماس گرفتن برای امتحان کتبی تا بحال؟ هنوز راجع به تاریخ و مکان امتحان روی سایت سفارت چیزی نذاشتن!!
    سلام. با منم فعلا تماسی نداشتن. احتمالا همون زمانی که برنامه ی امتحان رو بذارن، تماس هم می گیرن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)