صفحه 11 از 104 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط bana نمایش پست ها
    با سلام،

یه سوال کلی‌ دارم. من شنیدم کسی‌ که داخل ایالت Ontario دانشجوی PhD هست پس از یک سال میتونه برای PR اقدام کنه. یه قول هم شنیدم که بلافاصله که PhD رو شروع کرد میتونه اقدام کنه. آیا درسته؟ کدوم قول درسته؟

پیشاپیش ممنون
    اگر منظورتون تحت provincial nominee Class است، هیجکدام درست نیست. در کبک میتوانید پس از یکسال تحصیل اقدام کنید ولی در انتاریو باید درستان تمام شده باشد. سقف ظرفیت هم 1000 نفر در سال است.

http://www.ontarioimmigration.ca/en/...DENTS_PHD.html

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط bbllrn نمایش پست ها
    بسیار ممنون از لطف شما

آیا کسی که پی آر خودشو دریافت میکنه، میتونه همون موقع برای citizenship اقدام نکنه؟! منظورم اینه که فرضاً پی آر خودشو همین الآن دریافت کرده باشه، ولی برای شهروندی 4، 5 سال دیگه اقدام کنه؟ آیا بهش یه همچین اجازه ای رو میدن؟!

خیلی سپاسگذارم
    ببینید. شما بایستی چندین سال از گرفتن pr تون بگذره. طبق متنی که براتون فرستادم. اگر دقت بکنید موید این موضوعه...... حالا تصمیم گرفتین که پاسپورت کانادایی بگیرین. اونوقت بایستی ببینید توی این مدتی که pr بودین چقدر وقت تو کانادا بودین بعد اگر واجد شرایط مذکور سیتیزنی هستید اقدام کنید یه سری فرمه پر میکنید میفتیید Passport Canada. بعد میتونید n تا کشور برید.

(-:
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bbllrn نمایش پست ها
    بسیار ممنون از لطف شما

آیا کسی که پی آر خودشو دریافت میکنه، میتونه همون موقع برای citizenship اقدام نکنه؟! منظورم اینه که فرضاً پی آر خودشو همین الآن دریافت کرده باشه، ولی برای شهروندی 4، 5 سال دیگه اقدام کنه؟ آیا بهش یه همچین اجازه ای رو میدن؟!

خیلی سپاسگذارم
    دو موضوع کاملا متفاوت رو باید درنظر بگیرید:
    1) هنگامیکه برای سیتیزن شیپ اقدام میکنید، باید حداقل سه سال از چهار سال قبل رو با اقامت دائم در کانادا زندگی کرده باشید تا واجد شرایط اقدام بشوید.
    2) اعتبار کارت اقامت شما پنج سال است. اگر تا پایان این مدت نتوانید سیتیزن شیپ بگیرید باید برای تمدید PR اقدام کنید. اگر در این مدت پنج ساله کمتر از دو سال را در کانادا بسر برده باشید تقاضای تمدید کارتتان رد میشود و اجازه اقامت دائم تان کنسل میشود.

بعبارت دیگر اگر بعد از گرفتن PR برای همیشه در کانادا بمانید مشکلی ندارید چه سیتیزن شیپ بگیرید چه نه. ولی اگر قبل از گرفتن سیتیزنشیپ خاک کانادا را برای بیشتر از سه سال ترک کنید (که موجب میشود نتوانید شرط دو سال از پنج سال را برای تمدید PR تامین کنید) PR را هم از دست میدهید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دو موضوع کاملا متفاوت رو باید درنظر بگیرید:
    1) هنگامیکه برای سیتیزن شیپ اقدام میکنید، باید حداقل سه سال از چهار سال قبل رو با اقامت دائم در کانادا زندگی کرده باشید تا واجد شرایط اقدام بشوید.
    د.
    وقتی برای سیتیرن شیپ افدام می کنیم، چقدر بعدش می تونیم پاسپورت کانادایی رو دریافت کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام
    دوستان من از طریق کبک برای مهاجرت اقدام کردم. در واقع هدفم ادامه تحصیل اونجا بود. ولی الان که رسیدگی به پرونده ها طولانی شده موندم چی کار کنم. آیا Apply کردن ممکنه برای پروندم مشکل ایجاد کنه؟ مثلا اگه بتونم فاند بگیرم میتونم ازش استفاده کنم. لطفا منو راهنمایی کنید.

اگر منظورتون تحت provincial nominee Class است، هیجکدام درست نیست. در کبک میتوانید پس از یکسال تحصیل اقدام کنید ولی در انتاریو باید درستان تمام شده باشد. سقف ظرفیت هم 1000 نفر در سال است.

http://www.ontarioimmigration.ca/en/...DENTS_PHD.html
    ممنون از جوابتون. این لینکی‌ رو که گذاشتین رو دیدم. این مربوط به فارغ‌التحصیل‌ها هست که درست هم هست ولی‌ چیزی رو که من میگم از یه وکیل همینجا (تورنتو) شنیدم و از بچه‌ها هم قبلا شنیده بودم. نمیدونم راهش چی‌ هست ولی‌ فکر می‌کنم یه راهی‌ داره. حتی با وکیلی که صحبت می‌کردم گفت که مثلا جدیدا فلان رشته دانشگاه شریف رو تحریم کردن و به اونها نمیدهند... یه لیست رشته‌های تحریمی هم داره ظاهراً که مربوط به ایران هست... باز ممنون میشم اگر شما هم بتونید از طریق منابع دیگتون چک کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bana نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. این لینکی‌ رو که گذاشتین رو دیدم. این مربوط به فارغ‌التحصیل‌ها هست که درست هم هست ولی‌ چیزی رو که من میگم از یه وکیل همینجا (تورنتو) شنیدم و از بچه‌ها هم قبلا شنیده بودم. نمیدونم راهش چی‌ هست ولی‌ فکر می‌کنم یه راهی‌ داره. حتی با وکیلی که صحبت می‌کردم گفت که مثلا جدیدا فلان رشته دانشگاه شریف رو تحریم کردن و به اونها نمیدهند... یه لیست رشته‌های تحریمی هم داره ظاهراً که مربوط به ایران هست... باز ممنون میشم اگر شما هم بتونید از طریق منابع دیگتون چک کنید.
    دوست عزیز این وکلا حرفهای الکی زیاد میزنند. شما سایت خود وزارت مهاجرت کانادا و وزارت ایالتی مهاجرت انتاریو رو چک بفرمائید میبینید چیز دیگری نیست. رشته تحریمی هم وجود نداره.

دوست عزیز این وکلا حرفهای الکی زیاد میزنند. شما سایت خود وزارت مهاجرت کانادا و وزارت ایالتی مهاجرت انتاریو رو چک بفرمائید میبینید چیز دیگری نیست. رشته تحریمی هم وجود نداره.
    باز هم ممنون، من حتما از بچه ها، یه تحقیقی می‌کنم و نتیجه رو اینجا علم می‌کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام دوستان من برای مهاجرت کانادا از طریق استان کبک اقدام کردم. اگه تو این مدت از یکی از دانشگاه های کانادا فاند بگیرم میتونم ازش استفاده کنم؟ یا ممکنه برای پرونده مهاجرتم مشکل ایجاد کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط semm6213 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای مهاجرت کانادا از طریق استان کبک اقدام کردم. اگه تو این مدت از یکی از دانشگاه های کانادا فاند بگیرم میتونم ازش استفاده کنم؟ یا ممکنه برای پرونده مهاجرتم مشکل ایجاد کنه؟
    مشکلی نداره
    می تونین هر دو پروسه رو هم زمان پی گیری کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)