صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 116

موضوع: قبرس یا مالزی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قبرس یا مالزی؟

بچه ها راستش من بی طرفانه فقط شنیده ها و دیده هامو میگم من خیلی ها رو شنیدم از مالزی برگشتن یعنی انصراف دادن و اومدن ، حتی یکی از دوستام فقط یه ترم دووم آورد بعدم برگشته الانم با 2-3 تا از بچه هایی که مالزی باهاشون بوده رفتن قبرس دارن میخونن شدیدا هم راضین!

تا جایی که من دیدم بچه هایی که از مالزی برگشتن و رفتن قبرس همه راضی بودن

میخوام بدونم اینجا کسی هست برعکس باشه؟ یعنی از قبرس ناراضی برگشته باشه بعد واسه مالزی اقدام کرده باشه و الان مالزی مشغول خوندن باشه و راضی باشه؟؟؟

بیاین بگین لطفا (اینجور آدما که هر دو رو تجربه کردن به نظر من بهتر میتونن کمک کنن)

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط Boshi نمایش پست ها
    یعنی واقعا هیچکس نیست بخواد نظری بده و تجربه شو بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////////
    من یه سفر رفتم مالزی و بعد اومدم اینجا و تحصیل و شروع کردم و اصلا از اونجا خوشم نیومد. نه از مردمانش و نه فرهنگش و نه بافت شهر که جز چند منطقه واقعا کثیف بود و هم اینکه امنیت خوبی نداشت و مواد مخدر هم اینطور که دانشجو ها میگفتند فراوان بود و اینها مشاهدات من بود ولی اینجا مردمانش و فرهنگشان بسیار شبیه ما هستند و به جز دیزاین شهر که انچنانی نیست ولی امنیت بسیار بالای دارد و تقریبا همه دانشجو هستند.
    موفق باشید
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

مالزی کشور ریبائیه

Junior Member

سلام به همه دوستان نیاز به راهنمایی دارممن یه ایمیل به یه لستاد تو قبرس زدم اونم جواب موافق دادو............فقط من نمی دونم قبرس چطور کشوریهبهتر از ایرانه یا بدتره؟؟ارزش داره رفت یا نه؟؟؟از چاله نیفتم تو چاهاز پاسخ دهنده پیشاپیش ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

من اگه بخوام بین مالزی و قبرس یکیشو انتخاب کنم، قبرس رو انتخاب می کنم. درسته که دانشگاه های مالزی خیلی هاشون بهتر از دانشگاه EMU هستند و رتبه شون بهتره، ولی در مورد تحصیل در خارج از کشور، فقط بحث درس خوندن و دانشگاه نیست و باید کیفیت زندگی و حتی رفت و آمد رو هم در نظر گرفت.
    به نظر من قبرس به دلایل زیر بهتر از مالزیه:
    1- نزدیک بودن فرهنگشون به فرهنگ ما (که با فرهنگ مالایی و هندی و ... قابل مقایسه نیست)
    2- آب و هوای بهتر
    3- امنیت بیشتر
    4- فاصله از ایران و بحث رفت و آمد
    5- هزینه زندگی کمتر
    هر بحران ممکن است در جهت مثبت یا منفی حرکت کند، این وظیفه شماست که بحران را به موفقیت تبدیل کنید.

"کیم ووچونگ"

Banned
    رشته و دانشگاه
    EMU tourism

نقل قول نوشته اصلی توسط Boshi نمایش پست ها
    بچه ها راستش من بی طرفانه فقط شنیده ها و دیده هامو میگم من خیلی ها رو شنیدم از مالزی برگشتن یعنی انصراف دادن و اومدن ، حتی یکی از دوستام فقط یه ترم دووم آورد بعدم برگشته الانم با 2-3 تا از بچه هایی که مالزی باهاشون بوده رفتن قبرس دارن میخونن شدیدا هم راضین!

تا جایی که من دیدم بچه هایی که از مالزی برگشتن و رفتن قبرس همه راضی بودن

میخوام بدونم اینجا کسی هست برعکس باشه؟ یعنی از قبرس ناراضی برگشته باشه بعد واسه مالزی اقدام کرده باشه و الان مالزی مشغول خوندن باشه و راضی باشه؟؟؟

بیاین بگین لطفا (اینجور آدما که هر دو رو تجربه کردن به نظر من بهتر میتونن کمک کنن)
    hi i am studyinh in cyprus. i will leave you a private message so that i can write you pinglish.

Banned
    رشته و دانشگاه
    EMU tourism

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaka66 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان نیاز به راهنمایی دارممن یه ایمیل به یه لستاد تو قبرس زدم اونم جواب موافق دادو............فقط من نمی دونم قبرس چطور کشوریهبهتر از ایرانه یا بدتره؟؟ارزش داره رفت یا نه؟؟؟از چاله نیفتم تو چاهاز پاسخ دهنده پیشاپیش ممنونم
    please check your private message . becasue here i have to write english and i dont have persian keyboard.

Banned
    رشته و دانشگاه
    EMU tourism

نقل قول نوشته اصلی توسط hsdanesh نمایش پست ها
    من اگه بخوام بین مالزی و قبرس یکیشو انتخاب کنم، قبرس رو انتخاب می کنم. درسته که دانشگاه های مالزی خیلی هاشون بهتر از دانشگاه EMU هستند و رتبه شون بهتره، ولی در مورد تحصیل در خارج از کشور، فقط بحث درس خوندن و دانشگاه نیست و باید کیفیت زندگی و حتی رفت و آمد رو هم در نظر گرفت.
    به نظر من قبرس به دلایل زیر بهتر از مالزیه:
    1- نزدیک بودن فرهنگشون به فرهنگ ما (که با فرهنگ مالایی و هندی و ... قابل مقایسه نیست)
    2- آب و هوای بهتر
    3- امنیت بیشتر
    4- فاصله از ایران و بحث رفت و آمد
    5- هزینه زندگی کمتر
    definitely i agree with you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M,S Graduated Architect

I wish I could type in Farsi and say whatever I want unfortunately the keyboard can not switch in Farsi.
    It is depend on where you come from!!!
    From small village of Iran or Tehran!
    Yes. The quality of basic requirement for human to lıvıng is look like smallest cıty of Iran whıch really even I can not find any of them to mention as well as here!

Banned
    رشته و دانشگاه
    EMU tourism

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Hyperon نمایش پست ها
    I wish I could type in Farsi and say whatever I want unfortunately the keyboard can not switch in Farsi.
    It is depend on where you come from!!!
    From small village of Iran or Tehran!
    Yes. The quality of basic requirement for human to lıvıng is look like smallest cıty of Iran whıch really even I can not find any of them to mention as well as here!
    as i said before here is like north of iran. like babol or babolsar. but not as green as north. im living in magustaa. im finishing my university here but i will stay here because i love it and in iran im comming from tehran not a small city or village. but i love small cities and calm places.