نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1067 از 1841 نخستنخست ... 675679671017105710581059106010611062106310641065106610671068106910701071107210731074107510761077111711671567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,661 تا 10,670 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham55 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگو ئيتون
    پاسپورتهای شما چند روزه رفته سفارت؟
    از شماره رهگیری نتیجه ای گرفتید؟

Junior Member

سلام دوباره
    کسی جواب سوال من رو نمیدونست؟ دوصفحه پیش پرسبدم
    میدونم همه چیز به نظر آفیسر بستگی داره ولی خب تجربه شما هم میتونه به من کمک کنه
    من حاضرنیستم پول به آژانس بدم برای ویزا برای همین دوست دارم پرونده مون کامل باشه وازتجربه شماهم استفاده کنم
    آیا مبلغ حدود۴۰ میلیون مانده حساب کم هست ؟البته گردش حساب بالاست

دوستانی که توریستی اقدام کردند مانده حسابشون چقدر بوده برای خانواده؟

Junior Member

واسه من 60 بود بدون گردش حساب سرمایه گذاری کوتاه مدت
    پاس ریکوست شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط YasiA نمایش پست ها
    سلام دوباره
    کسی جواب سوال من رو نمیدونست؟ دوصفحه پیش پرسبدم
    میدونم همه چیز به نظر آفیسر بستگی داره ولی خب تجربه شما هم میتونه به من کمک کنه
    من حاضرنیستم پول به آژانس بدم برای ویزا برای همین دوست دارم پرونده مون کامل باشه وازتجربه شماهم استفاده کنم
    آیا مبلغ حدود۴۰ میلیون مانده حساب کم هست ؟البته گردش حساب بالاست

دوستانی که توریستی اقدام کردند مانده حسابشون چقدر بوده برای خانواده؟

Junior Member

VAC شلوغ بود ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-790 نمایش پست ها
    بلیطم گرفتم گرفتم واسه امشب که برم انگشت نگاری فردا ))))
    خدایی روحیه رو حال می کنی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid000 نمایش پست ها
    پاسپورتهای شما چند روزه رفته سفارت؟
    از شماره رهگیری نتیجه ای گرفتید؟
    اژانسي كه من پاسپورت ها رو دادم هر دوشنبه مي فرسته ،سه شنبه صبح رسيده بود سفارتVisa application, tracking ID No........is being processed at the Canada Visa Office, ANKARA. To know more, please call VAC helpline number or visit VAC website.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دعوتنامه یکسری توضیحاته در مورد خود فرد دعوتنامه دهنده و فرد/افرادی که میخاهند به کانادا بیایند که تایپ میشه و به صورت یک فایل pdf در میاد. (یعنی هر جای دنیا باشه میتونه بنویسه) اما مهم گواهی مالیاتی فرد یا همسر وی (نامه T4)، نامه خود فرد یا همسر وی از محل کار با قید میزان حقوق سالانه که اینها همگی مستلزمه اینه که شخص در کانادا باشه تا تهیه کنه. ( شک دارم مثلا از داخل ایران بشه اینها رو گرفت) البته باز از افرادی که اطلاع کامل در این مورد دارند بپرسید. یک دعوتنامه معتبر کافیست و نیازی به چند دعوتنامه نیست!
    سلام . چند نكته در مورد دعوتنامه :

١-قطعا توصيه شده است شخص ميزبان در كانادا حضور داشته باشه. علت واضح است . شخصي مهمترين هدف سفرش رو بازديد از ميزبان اعلام كرده، حالا ميزبان نباشه چي ؟؟ پس ريسك نكنيد

٢-لزومي به تنظيم دعوتنامه توسط وكيل و محضر و ... نيست . فرمت استاندارد رو خود اداره مهاجرت داده ، بايد در نامه مشخصات كامل هويتي/اقامتي ميزبان و مهمان و مدت سفر و نحوه تامين هزينه ها عنوان بشه و تمام - كافيه خودتون (ميزبان ) روي يه فايل ورود بنويسيد و درنهايت پي دي اف كنيد ، كارت اقامت/برگه اقامت هم پيوست كنيد و تمام.

٣- نيازي به فرم t4 يا نامه از صاحب كار و درامد نيست . اين مورد فقط در صورتي مورد نياز است كه دعوت كننده قرار است تمام هزينه هاي مهمان را تقبل كند.

٤- اساسا اگر در كانادا بصورت موقت كار ميكنيد يا مشغول به تحصيل هستيد هم ميتوانيد دعوت نامه بنويسيد . انچه قدر مسلم است اين دعوتنامه از سوي شخصي كه اقامت موقت دارد صرفا براي اعضاي درجه يك خانواده خود ميتونه برد مفيد داشته باشه و براي ساير بستگان شايد دليل مناسب و محكمي قلمداد نشه

٥- داشتن دعوتنامه نه لزوما به معني ويزاست ، نه نداشتن دعوتنامه به معني ريجكت است . همه چيز به دليل سفر و ارائه مستندات قوي در جهت اثبات دليل سفر بستگي داره

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

اگر هنوز ۱ سال از ویزای مولتی قبلی مونده باشه می شه پاس رو عوض کرد و به این بهانه درخواست مولتی جدید ۵ ساله داد؟ اگر نه کسی می دونه چه مدت مونده به اتمام اعتبار مولتی ویزا می شه مجدد اقدام کرد؟ ممنون
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    اگر هنوز ۱ سال از ویزای مولتی قبلی مونده باشه می شه پاس رو عوض کرد و به این بهانه درخواست مولتی جدید ۵ ساله داد؟ اگر نه کسی می دونه چه مدت مونده به اتمام اعتبار مولتی ویزا می شه مجدد اقدام کرد؟ ممنون
    بله میشه .
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام . چند نكته در مورد دعوتنامه :

١-قطعا توصيه شده است شخص ميزبان در كانادا حضور داشته باشه. علت واضح است . شخصي مهمترين هدف سفرش رو بازديد از ميزبان اعلام كرده، حالا ميزبان نباشه چي ؟؟ پس ريسك نكنيد

٢-لزومي به تنظيم دعوتنامه توسط وكيل و محضر و ... نيست . فرمت استاندارد رو خود اداره مهاجرت داده ، بايد در نامه مشخصات كامل هويتي/اقامتي ميزبان و مهمان و مدت سفر و نحوه تامين هزينه ها عنوان بشه و تمام - كافيه خودتون (ميزبان ) روي يه فايل ورود بنويسيد و درنهايت پي دي اف كنيد ، كارت اقامت/برگه اقامت هم پيوست كنيد و تمام.

٣- نيازي به فرم t4 يا نامه از صاحب كار و درامد نيست . اين مورد فقط در صورتي مورد نياز است كه دعوت كننده قرار است تمام هزينه هاي مهمان را تقبل كند.

٤- اساسا اگر در كانادا بصورت موقت كار ميكنيد يا مشغول به تحصيل هستيد هم ميتوانيد دعوت نامه بنويسيد . انچه قدر مسلم است اين دعوتنامه از سوي شخصي كه اقامت موقت دارد صرفا براي اعضاي درجه يك خانواده خود ميتونه برد مفيد داشته باشه و براي ساير بستگان شايد دليل مناسب و محكمي قلمداد نشه

٥- داشتن دعوتنامه نه لزوما به معني ويزاست ، نه نداشتن دعوتنامه به معني ريجكت است . همه چيز به دليل سفر و ارائه مستندات قوي در جهت اثبات دليل سفر بستگي داره
    با مورد 4 موافق نیستم چون خودم دو بار دعوت نامه برای دو تا از دوستام فرستادم و اون زمان کار نمیکردم ، تودعوت نامه هم نوشتم فقط اسکان با من و بقیه هذینه ها با مهمان و هر دو به ویزا رسیدند
    شرایط مهمان هم خیلی مهم است

Junior Member

سلام به همه دوستان،

من برای پدر و برادرم (10 ساله) درخواست ویزا کردم و الان بعد از مدتی این پیام براشون اومده. Parent Consent Letter: Completed consent of Custodianship
    و این نامه خواسته شده. دو تا نکته:
    1- کسی قبلا این تجربه رو داشته؟ چون مادرم تو درخواست ویزا نیستند این نامه خواسته شده؟ همون نامه template که رو سایت CIC هست کافیه پر بشه و فرستاده بشه؟ باید محضری هم بشه؟
    2- جایی رو پروفایل برای آپلود مدرک نذاشتند. چطوری باید این مدرکو بفرستم؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)