صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 124

موضوع: امتحان سطح B2 (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar268 نمایش پست ها
    سلام ،
    من میخوام آزمون b2 بدم و میخوام قبلش کلاسای آمادگی آزمون شرکت کنم.کسی هست که قبلا کلاسای آمادگی آزمون گوته رفته باشه؟ لطفا بگید دقیقا چی یاد میدن و اینکه آیا واقعا مفید هست؟ممنون
    من ب شخصه فوربقایتونگ 50-50هستش شرکت کردنم ،چون کلا خودخوان اومدم
    شما تستاشو بزنید ب2 رو ،اگه خوب زدید و راضی بودید ک هیچی ، در غیر این صورت برید فوربقایتونگ، گوته هم خوب نیستش برای ب2 جلساتش کمه و گرون
    میان بهتون نحوه شقایبن نشوتن ،اشپقشن و تکنیک های لزن و هوقن رو میگند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Angewandte kunst uni wien

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B2 (پست اول حتما خوانده شود)

بچه ها كسى ميدونه كه ökf براى امتحان ösd آيا اجازه ميده Wörterbuch ببريم سر جلسه؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sogand21 نمایش پست ها
    بچه ها كسى ميدونه كه ökf براى امتحان ösd آيا اجازه ميده Wörterbuch ببريم سر جلسه؟؟؟
    من نشنیدم والا
    فکر نکنم و 90 درصدمیگم نمیشه، چن 4تابل باهم هستن ،الانم از یکی دوستام و اوکااف هست پرسیدم گفت نمیشه

Junior Member

سلام دوستان. برای شرکت در ازمون زبان سطح b2 باید حتما در ازمون های A1 A2 B1 شرکت کرد و قبول شد ؟ و همچنین شهریه گوته چه جوریه چون تو سایتش زده A1 500 تومن بعد A2 500 تومن و به همین ترتیب اگه اینجوری باشه تا B2 پنج میلیون خرج بر میداره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidm4434 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای شرکت در ازمون زبان سطح b2 باید حتما در ازمون های A1 A2 B1 شرکت کرد و قبول شد ؟ و همچنین شهریه گوته چه جوریه چون تو سایتش زده A1 500 تومن بعد A2 500 تومن و به همین ترتیب اگه اینجوری باشه تا B2 پنج میلیون خرج بر میداره ؟

قسمت اول سوالتون : خیر نیازی نیست میتونید مستقیم امتحان b2 بدید

Junior Member

یکم اشتباه رسوندن ب گوشتون A1 میشه 1میلیون چون از ۲ ترم تشکیل شده
    A1 دو ترم
    A2 دوترم
    B1 دوترم
    ‌‌B2 چهار ترم
    ولی شما اگه خوب بخونی تو B22 میتونی ب۲ رو بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidm4434 نمایش پست ها
    بله. از اول A1 تا پایان B2 میشه ۱۰ ترم که مجموعا میشه ۵ میلیون ( در صورتی که دوره‌هاتون عادی و یا فشرده باشه )

با هر سطح اطلاعاتی شما می‌تونید تو آزمون شرکت کنید ولی اگر کلاس رو شرکت نمی‌کنید اصلا توصیه نمی‌شه. چون زبان آلمانی زبانی نیست که سمبل کاری بشه کرد و زود نتیجه‌ی خوب گرفت. باید وقت گذاشت. برای شرکت در آزمون B2 سعی کنید لااقل تا B2.2 یا B2.3 بخونید.

Junior Member

سلام روزتون بخیر. می شه بپسک دایره لغتتون ئ چطورین بالا بردین ؟ چون واقعا تاثیر داره تو سطح b2. منم با خوندن کتابایی که لغات از A1 تاB1
    داشتن سعی کردم حداقل لعاتی که خوندیم و تو ذهنم نگه دارم ولی چون خیلی حرف نمی زنم و استفاده ندارم سریع یادم می ره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط aariaboy نمایش پست ها
    نه بشدت سخت نیست ،منم وحشت داشتم ازش ، الان ک تستاشو دارم میزنم میبینم سخت نیست
    البته من دایره لغویم بالا هستش نسبتا ،شما با گرامر ب1 + kon2 و دایره لغتی بالا میتونید ب2 رو پاس کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M1369 نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر. می شه بپسک دایره لغتتون ئ چطورین بالا بردین ؟ چون واقعا تاثیر داره تو سطح b2. منم با خوندن کتابایی که لغات از A1 تاB1
    داشتن سعی کردم حداقل لعاتی که خوندیم و تو ذهنم نگه دارم ولی چون خیلی حرف نمی زنم و استفاده ندارم سریع یادم می ره.
    سلامممنونوروزشماهمبخیر
    من از A1تا B22 از لایتنر استفاده کردم بشدت زیاد ولی تجربم اینه تا سطح B1 این روش جواب میده ولی بعدش دیگه سخت میشه
    یعنی از B1 -B22 اومدم جمله گفتم مثلا anlegen
    wenn es um geht, einen neuen Spieplatz anzulegen und zu pflegen..... این فارسیشو پشت مینوشتم و جملشو المانی میگفتم

بعد برای سطح س1 میومدم متنارو میخوندم و تو متن زیاد میدیدم کلماتو ، رادیو و فیلم و سریال زیاد گوش میدم و این تاثیر داره، کلماتی ک از سطح ب2-ب1 بلد بودم اینجا فعال میشن
    برای مثال ausgrenzen من اینو از ب2 بلد بودم ولی فعال نبود اصلا ، وقتی شنیدمش تو یه اخبار رادیویی برام اشنا اومد کمی بعدش ک فکر کردم یادم افتاد معنیشو ،خیلی از لغات اینجوری رفت تو ذهنم
    ولی بهترینش تکرار زیاد تو متنه

Junior Member

سلام
    اگر بخوای آلمانی رو از صفر شروع کنی ولی به صورت فشرده و با معلم خصوصی و روز و شب خوندن چقدر طول میکشه که b2 رو بتونی بگیری؟ با توجه به اینکه یه پیش زمینه ای دارم ولی اصلا اکادمیک نبوده.

ممنون میشم هرکس کوچکترین اطلاعاتی داره منو بی نصیب نذاره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)