نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: خانه در تورینو

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : خانه در تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط AY_EN نمایش پست ها
    با تشکر از توجه شما. پلی تکنیک به من هم که برای فرصت مطالعاتی اونجا میرم خوابگاه میده؟ از هزینه خوابگاهی که گفتید اطلاعی دارید؟ خیلی ممنون از راهنمایی شما.
    بله خوابگاه میده. به اینترنشنال آفیس ایمیل بزنین بپرسین. foreign.citizens@polito.it
    360 یورو اتاق تک نفره و حدود 300 یورو دو نفره. البته ماه اول یک مقدار بیشتر باید بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimsh86 نمایش پست ها
    بله خوابگاه میده. به اینترنشنال آفیس ایمیل بزنین بپرسین. foreign.citizens@polito.it
    360 یورو اتاق تک نفره و حدود 300 یورو دو نفره. البته ماه اول یک مقدار بیشتر باید بدین.
    ضمن تشکر از راهنمایی شما، با بررسی که از سایتهای اجاره اتاق در تورین کردم با این قیمت میشود یه اتاق خارج از دانشگاه هم گرفت. درست متوجه شدم؟
    خوابگاه های دانشگاه پولیتو امکانات خاصی ارائه میدهد؟
    ممنون

ضمن تشکر از راهنمایی شما، با بررسی که از سایتهای اجاره اتاق در تورین کردم با این قیمت میشود یه اتاق خارج از دانشگاه هم گرفت. درست متوجه شدم؟
    خوابگاه های دانشگاه پولیتو امکانات خاصی ارائه میدهد؟
    ممنون
    خونه پیدا کردن در تورین یک مقدار مشکل مخصوصا تو زمانی که شما دارین میان که شروع سال تحصیلی جدید هم هست.
    تو سایت شاید خونه ببینین ولی اینکه بتونین اجاره کنین دو موضوع متفاوته. برای یک اتاق گاهی 5 تا 10 نفر متقاضی هستن و بعضی خونه ها هم کیفیت مناسبی ندارن.
    اگه تو رنج 350 تا 400 یورو دنبال خونه می گردیم پیشنهاد من خوابگاه. خوابگاه هم یک اتاق با دستشویی حمام داخل اتاق و یک آشپزخانه برای هر طبقه.

Junior Member

خونه پیدا کردن در تورین یک مقدار مشکل مخصوصا تو زمانی که شما دارین میان که شروع سال تحصیلی جدید هم هست.
    تو سایت شاید خونه ببینین ولی اینکه بتونین اجاره کنین دو موضوع متفاوته. برای یک اتاق گاهی 5 تا 10 نفر متقاضی هستن و بعضی خونه ها هم کیفیت مناسبی ندارن.
    اگه تو رنج 350 تا 400 یورو دنبال خونه می گردیم پیشنهاد من خوابگاه. خوابگاه هم یک اتاق با دستشویی حمام داخل اتاق و یک آشپزخانه برای هر طبقه.
    ممنون از راهنمایی خوبتون. آیا استادی که ازش پذیرش گرفتم ممکنه توانایی داشته باشه تا خوابگاه با قیمت پایین تر برام پیدا کنه؟ هنوز باهاش مطرح نکردم... گفتم اول از دوستان مشورت بگیرم. در کل اساتید پولیتو همچین اختیاراتی دارند؟

Junior Member

دوست عزیز alimsh86
    من به
    اینترنشنال آفیس دو روز پیش ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نداده اند!
    معمولا چند روزه جواب می دهند؟

دوست عزیز alimsh86
    من به
    اینترنشنال آفیس دو روز پیش ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نداده اند!
    معمولا چند روزه جواب می دهند؟
    دقیقا که مشخص نیست چند روز صبر کنین حتما جواب میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)