صفحه 65 از 190 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

سلام

من برای چند تا دانشگاه اپلای کردم که نتیجشون خیلی که زود بیاد حدودا آخرای اسفنده.مدرکم هم تا اواسط اسفند آماده می شه و تا موقعی که ترجمه ی رسمی بشه حداقل 1 ماهی زمان می بره. اگه نتیجه ی پذیرش مثبت باشه دانشگاه ها معمولا چقدر فرصت می دن تا اصل مدارک رو واسشو بفرستیم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    من دانشنامه کاردانیمو گرفتم و گفتن بیام تهران واسه ریز نمراتم ک از دانشگاه آزاد مرکزی بگیرم و ویکی رو ک خوندم نوشته بود وقتی کارات تموم شه و ریزنمراتتو بگیری همونجا خود دانشگاه آزاد مرکزی تهران ارسال میکنه ؟! [پس حالا ک من میخوام واسه 2تا دانشگاه پادربن و سارلند فعلا اقدام کنم آدرسای 2تاشو همونجا باید بدم؟ و اینکه اول آنلاین آپلای کنم و بعد مدارکو ارسال کنم یا نه فرقی نداره] و باقی مدارکم چی میشه پس ؟
    من ریز نمرات دوره کارشناسیمو از دانشگاه مطهر مشهد گرفتم البته ریزنمرات ساده و شنیدم ک باید ببرم فردوسی مشهد تا مهر ترجمه بخوره ! البته بهم اینجوری گفتن و آیا بعدش باز اونارو هم بایید بیارم تهران تا وزارت علوم هم تایید کنه ؟و بعد ببرم ترجمه کنن ؟!

البته امروز دانشگاه غیرانتفاعی مطهر میگه بخاطر فارغ اتحصیل نشدن و نداشتن مدرک سربازی ما به شما کارنامه نوع 3 - ک همون ریز نمرات دارای اعتبار ترجمه است و نممیدیم حالا باید چکار کنم ؟

چرا ب این پست جواب داده نمیشه ؟؟
    چون اولش لطفا سریع به این پست جواب بدین ننوشتم ؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

من برای چند تا دانشگاه اپلای کردم که نتیجشون خیلی که زود بیاد حدودا آخرای اسفنده.مدرکم هم تا اواسط اسفند آماده می شه و تا موقعی که ترجمه ی رسمی بشه حداقل 1 ماهی زمان می بره. اگه نتیجه ی پذیرش مثبت باشه دانشگاه ها معمولا چقدر فرصت می دن تا اصل مدارک رو واسشو بفرستیم؟
    ممنون
    تا اونجایی که من فهمیدم، بستگی به دانشگاه مقصدتون داره که تا کی به شما مهلت بده تا اصل مدارک رو بفرستید براشون...به عنوان مثال خیلی از دوستان من زمانی که پذیرش گرفتن، اصل مدارک رو همراه خودشون به دانشگاه بردن، یعنی چیزی حدود 2-4 ماه بعد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    چرا ب این پست جواب داده نمیشه ؟؟
    چون اولش لطفا سریع به این پست جواب بدین ننوشتم ؟
    دوست عزیز اگه کسی به سوال شما جواب نداده حتما نمیدونسته. شما چند تا سوال پرسیدین که یک بخشش مربوط به دانشگاه آزاده که تاپیک مجزا داره و اونجا بهتر میتونن راهنمایی تون کنن. و بقیه سوالاتتون را بهتره تفکیک کنین و در بخش های مرتبط تر بپرسین.
    اما سوالتون درمورد مهر وزارت علوم: شما هر مدرک تحصیلی را که بخواین ترجمه رسمی کنین دارالترجمه ازتون میخواد که مهر وزارت علوم داشته باشه.
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط snima نمایش پست ها
    ترجمه انگلیسی این که مثلا من توی مرودی خودم نفر ۶ امم این میشه؟ Rank of the student among the entries is 6 From 26
    ranked 6th in total/overall GPA among my class of 26
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

سلام
    این که رتبه در ورودی ذکر می‌شه کجای کارنامست؟ مکانش؟ کسی نداره از این کارنامه ها نشونم بده؟
    ممنون

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

سلام
    این که رتبه در ورودی ذکر می‌شه کجای کارنامست؟ مکانش؟ کسی نداره از این کارنامه ها نشونم بده؟
    ممنون
    درود
    فکر نمیکنم همه کارنامه ها داشته باشن!مال من که نداره (اگر منظورتون از کارنامه همون ریزنمراتیه که میدن در غیر این صورت تو کارنامه هر ترم که میدن نوشته معمولن منتها اون که ارزش خاصی نداره) فکر میکنم بستگی به نرم‌افزاری داره که آموزش دانشگاه استفاده میکنه.
    پیروز باشید
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    ممنون
    توی ریز نمرات من که گرفتم اولش توی توضیحات زده بود که رتبه و ترازش چقدره (البته من دانشگاه آزادم) ، تازه از این موقعیت استفاده کردم و توی sop رتبه ای که زده شده بود رو ذکر کردم وبرای تعریف از خود تعداد کل داوطلبان رو خفن اغراق کردم!!!

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    توی ریز نمرات من که گرفتم اولش توی توضیحات زده بود که رتبه و ترازش چقدره (البته من دانشگاه آزادم) ، تازه از این موقعیت استفاده کردم و توی sop رتبه ای که زده شده بود رو ذکر کردم وبرای تعریف از خود تعداد کل داوطلبان رو خفن اغراق کردم!!!
    درود
    امیر جان فکر میکنم اینا مربوط به کنکورتون باشه ها؟! اگر منظور نیما جان هم همین بوده من اشتباه برداشت کردم و برای دانشگاههای دولتی چن جایی که من دیدم مگر از روش های دیگر دربیاری وگرنه تو کارنامه مارنامه چیزی نیست از ورودیتون
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    امیر جان فکر میکنم اینا مربوط به کنکورتون باشه ها؟! اگر منظور نیما جان هم همین بوده من اشتباه برداشت کردم و برای دانشگاههای دولتی چن جایی که من دیدم مگر از روش های دیگر دربیاری وگرنه تو کارنامه مارنامه چیزی نیست از ورودیتون
    بله ، دقیقا
    مربوط به کنکور میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)