نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غذای سلف دانشگاه رو میخورین با خودتون درست می کنین؟!

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سلف دانشگاه

8 61.54%
  • خودم غذا درست می کنم

5 38.46%
صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 116

موضوع: غذای دانشگاه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : غذای دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    واقعا برای من هم مهمه ولی چون نرفتم هنوز چیزی نمیتونم بگم.
    میشه زنگ بزنید و بپرسید ار کسی که شرع و دین سرش میشه و شما قبولش دارین. ی چیزی تو مایه های استفتا ولی کلا اینو میدونم چیزی رو که بهش اطمینان ندارین حلاه. حالا منظورم ظرفه و نوع شستنش. نه اینکه ادم خودشو به خنگی بزنه هر گوشتی رو بخوره! یا اینکه مثلا اشپز دستش به غذا خورده معلوم نیست دستش پاک بوده یا نه
    چیز ی گیرتون اومد به منم بگین
    بنده حالا تخصصی در زمینه های مذهبی ندارم ولی قضیه ای را که سالها قبل در روزنامه های ایران خوانده بودم نقل میکنم شاید خیال دوستان را راحت کند.
    یکی از علمای معروف در ایران بعد از انقلاب با هیئت همراه برای بازدید به یک کشور خارجی رفته بودند و در هواپیما مهماندار خارجی هواپیما لیوان آب پرتقال برای همه میآورد.
    هیئت همراه مشغول بحث میشوند که آیا دستهای این خارجی پاک بوده یا نه و آیا در این لیوان قبلا چیز دیگری ریخته شده بوده و ایا درست شسته شده و غیره و غیره و خلاصه تشکیک میکنند که این لیوان نجس است و این آب میوه را میشود خورد یا نه.
    عالم مربوطه ناگهان وارد بحث میشود و ازافراد هیئت میپرسد: آیا هیچکدام شما میتوانید قسم بخورید که این لیوان نجس است؟
    همه با تعجب جواب میدهند که خیر شک داریم ولی قسم نمیتوانیم بخوریم.
    ایشان جواب میدهد: پس پاک است. لیوان را میگیرد و سرمیکشد!

چند نکته در مورد غدای دانشگاه

قیمت
    اولین نکته قیمت هست. یک غذای ساده دانشگاه/خرید از بیرون از بهترین غذایی که خودتون درست کنید گرون تر خواهد بود. اگر مسائل مالی براتون مهم هست بمی تونید سعی کنید بعضی وقت ها خودتون درست کنید و بعضی وقت ها از غذای دانشگاه با بیرون استفاده کنید.

در بعضی دانشگاه ها اگر شما می خواهید از غدای دانشگاه استفاده کنید باید واسه کل ترم رجیستر کنید. در بعضی ماهانه.

اگر نخواهید این کارو انجام بدین می تونید به جای استفاده از غذای دانشگاه(چیزی شبیه سلف دانشگاه های ایران اما با کیفیت و قیمت بیشتر) می تونید از رستوران ها و فست فودی هایی که معمولا نزدیک هر دانشگاهی هست استفاده کنید. با توجه به تعداد زیاد دانشجو (معمولا بیش از 20 هزار) در نزدیکی دانشگاه تعداد زیادی رستوران و فست فود و کافی شاپ با قیمت مناسب پیدا می شه

Junior Member

مساله اینه که ماهی هم اگه پولک نداشته باشه حرامه!

Senior Member mdemehri آواتار ها

مزخرف ترین و گرون ترین غذاها برای سلف دانشگاهه..... فقط سالادش قابل تحمله!
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

دانشگاه ما با 8 دلار می تونی وارد dining hall بشی و هرچی دلت می خواد بخوری. اصولا برای کسانی که کم خوراک هستن نمی صرفه. خیلی ها هم می گن گرونه! می رن بیرون مک دونالد میزنن 6.5 دلار!!! من اینجا تو شاروت هر جوری حساب می کنم اون وعده ی غذایی رو با اون همه تنوع تو سبزی و سالاد نمی تونم با 8 دلار توخونه درست کنم. قیمت میوه و سبزی تو والمارت و food lion خیلی گرونه به نظر من. Farmer's market البته اینجا زیاده که باید ماشین داشته باشی.

کلا اگه اهل سالاد و سبزی و میوه و ماهی تازه و .... هستین اینجا بدون ماشین به شدت رو اعصابتون میره. اما اگه اهل فست فود و پیتزا و کالباس و ... هستین اونم با قیمت خیلی خوب که کاملا پا در بهشت نهاده اید.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member mdemehri آواتار ها

والمارت خوبه که...فود لاین و جاینت گرونه...
    فروشگاه های کرده ای برای سبزی و میوه و اینا خوبه
    برای مواد غذایی ارگانیک هم MOM's خوبه که خیلــــــــــــــــی گرونه....
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

کسی راجبه سیستم غذاهایی که داخل سلف یا خوابگاه های داشنگاه ههای کشور های اسکاندیوناوی از نظر قیمت کیفیت در مقایسه با بیرون داره؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    لطفا در مورد وضعیت غذاهای Carleton University توضیح دهید؟ ..ببخشید جسارتا صبحانه و شام هم میدن!!!!!! کلا چیز رایگانی هم این دانشگاه در اختیار دانشجویانش میذاره برای خوردن..جون بگیریم؟؟؟؟سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    لطفا در مورد وضعیت غذاهای Carleton University توضیح دهید؟ ..ببخشید جسارتا صبحانه و شام هم میدن!!!!!! کلا چیز رایگانی هم این دانشگاه در اختیار دانشجویانش میذاره برای خوردن..جون بگیریم؟؟؟؟سپاس
    دانشگاه غذای مجانی نداره. رستوران و کافه تریا داره که معمولا هزینه اش از بیرون (یا از اینکه خودتان غذا درست کنید) گرانتر است.
    همه دانشگاههای دیگر کانادا هم همینطور است.

اونجا غذاهای وجی از گوشتی گرونتر میشه. ایا درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)