نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdsjd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ام .... ترم آخرمه الان . معدلم از 16 بیشتره
    یک ISI سابمیت کردم ، تا یکی - دو ماه دیگه مطمئنم دو تا ISI دیگه هم می تونم سابمیت کنم ، الان دارم روشون کار میکنم.
    زبان امتحان ندادم متاسفانه ... ولی سطحم بد نیست الان شاید 6 برای آیتلس باشم .
    مقاله هام هم همشون توی زمینه آب و سازه های هیدرولیکیه .

من الان عزمم جزمه که فقط برم خارج از کشور ... آمریکا اگر بشه انشاالله

چیزی که نگرانم میکنه اینه که ، الان کدوم دانشگاه می تونم اپلای کنم که بتونم فاند بگیرم (! ... که معمولا به مستر فاند نمیدن ) یا حتی اگر بشه از scholarship استفاده کرد.
    و اینکه اصلا من اپلای کنم جواب میگیرم ؟
    اگر با سه مقاله ISI در کارشناسی میخواهید برای ارشد اقدام کنید قطعا برای ارشد شانس دریافت فاند دارید. البته اینکه مقاله حاصل کار خودتان باشد(و نه مثلا همکاری با دانشجویان تحصیلات تکمیلی در کارهای گروهی چندین نفره) و بتوانید روی همین موضوع هم کار کنید طبعا شانس شما را بالا خواهد برد. بدون نمره زبان البته عموما 7 آیلتس یا معادل تافل کارخاصی نمیتوان کرد و بهتر است روی این امر فعلا تمرکز نمایید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    France Universite de Strosbourg

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر با سه مقاله ISI در کارشناسی میخواهید برای ارشد اقدام کنید قطعا برای ارشد شانس دریافت فاند دارید. البته اینکه مقاله حاصل کار خودتان باشد(و نه مثلا همکاری با دانشجویان تحصیلات تکمیلی در کارهای گروهی چندین نفره) و بتوانید روی همین موضوع هم کار کنید طبعا شانس شما را بالا خواهد برد. بدون نمره زبان البته عموما 7 آیلتس یا معادل تافل کارخاصی نمیتوان کرد و بهتر است روی این امر فعلا تمرکز نمایید.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز .
    مقاله ها رو خودم با استادم نوشتم . با چند نفر دیگه ، که اونها هم دانشجویان کارشناسی بودند و البته سر گروهشون خودم بودم . میتونم نظر شما رو بپرسم که برای دانشگاه با چه رنکی می تونم اپلای کنم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdsjd نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .
    مقاله ها رو خودم با استادم نوشتم . با چند نفر دیگه ، که اونها هم دانشجویان کارشناسی بودند و البته سر گروهشون خودم بودم . میتونم نظر شما رو بپرسم که برای دانشگاه با چه رنکی می تونم اپلای کنم ؟
    شما نه رشته تان را نوشته اید نه گرایشتان نه دانشگاهتان، نه معدل دقیقتان نه سوابق دیگر احتمالیتان و نه نمره زبان و...
    برای پذیرش ارشد معدل و دانشگاه لیسانس به همراه نمرات آزمونهای زبان و GRE تعیین کننده است.
    با این اطلاعات محدود پاسخی که می توان در حالت کلی داد فقط اینستکه می توانید برای هردانشگاهی و در هررنکی اقدام کنید البته شانس پذیرش شما هم از صفر تا 100 متغیر خواهد بود!
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)