صفحه 25 از 36 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

این رو هم اضافه کنم که همانطور که گفته شد، شهرت ایرانیان در تورنتو خیلی بهتر از سیدنی هستش و متاسفانه بعضی ها در سیدنی، همه ایرانی ها رو از جنس مهاجرین قایقی میبینند و فکر میکنند همه آماده اند که سربار دولت و جامعه استرالیا بشیم. هر چند در هر دو کشور، در کف جامعه، نفرتی از مهاجرین وجود داره و به خصوص در لایه های پایین جامعه، تمام مشکلات رو از چشم اونها میبینند. برای درک این نفرت ، زیر خبرهای مربوط به مهاجرین در شبکه های cbc در کانادا یا abc در استرالیا برید و بیشتر این احساس رو درک میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    من در مورد استرالیا می نویسم:

1- در حد متوسط.
    2- الان اوضاع کار خوب نیست.
    3- به شدت گرونه اگر بیمه نباشی.
    4- نامناسب
    5- من که تجربه خیلی خوبی نداشتم در این مورد. البته نمی خوام جمع ببندم ولی در اکثر موارد برخوردها نه تنها دوستانه نبوده بلکه خصمانه بوده!! شاید دلیلش ایرانی بودن ماست. شایدم من اینطوری فکر می کنم.
    6- ایرانی ها هم که دیگه قربونشون برم.

در پایان باید بگم که خیلی سخته بشه اینطوری مقایسه کرد و نظرها حالت شخصی پیدا میکنه. هم استرالیا هم کانادا کشورهای بسیار خوبی برای مهاجرت هستند به شرطی که پول داشته باشید، به میزان کافی!!
    به نظرم مورد ۱ تا ۳ به شدت به تایپ ویزای شما مرتبط هست.
    مخصوصا در استرالیا که سوال دوم شون توی مصاحبه نوع ویزا تون هست.

من یه درخواست ای از دوستان ای که مشترک این تاپیک هستند و این پیغام رو گرفتن دارم، که لطفا اگه تجربه زندگی در این سه کشور رو دارید حتما با ما در میان بزارید...
    چون خیلی راه گشا خواهد بود....

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    به نظرم مورد ۱ تا ۳ به شدت به تایپ ویزای شما مرتبط هست.
    مخصوصا در استرالیا که سوال دوم شون توی مصاحبه نوع ویزا تون هست.
    من با ویزای PR در تورنتو هستم فیلد کاری م IT هست به نطرم از نطر کاری برای IT بد نیست و من راضی ام..اما حقوق برای پوزیشن یکسان حتی با در نظر گرفتن گرونتر بودن استرالیا باز هم خیلی پایین تر از حقوق استرالیا ( ملبورن که مد نطر منه ) هست و مالیات هم خیلی بیشتره یعنی من آفر داشتم تو این مدت کوتاه که لند کردم ولی با حقوق پایین که اصا برای اون پوزیشن خنده دار بوده

الان هم ایران نیستم که دوبازه بتونم برم با خواهش و تمنا از کارفرماهام نامه های گواهی کار بگیرم و دوباره منتظر پروسه مهاجرت دوم بشم .

دوستان آیا در استرالیا هم برای خدمات درمانی باید 4 ماه در انتطار بود؟

تعداد ایرانی های تورنتو اصلا تاثیری در انتخاب من نداره چون تو این مدت رفتار ایرانی ها اینجا برام خیلی عجیب بوده مخصوصا که تا متوجه شن ایرانی هستی راهشونو کج می کنن ..عجیبن از هم فراری هستن پس من اصلا جمعیت ایرانی اون شهر برام هم نیست

گرونترین خدمات هم تا اینجا از ایرانی ها بوده ( چه سوپر مارکت ، چه رستوران , چه آرایشگاه و ..)

اصلا از تورنتو خوشم نیومد و حتی با اینکه امسال گرم ترین زمستون تاریخ کانادا ( به گفته دوستان کانادایی) بوده هوا به شدت منو اذیت کرده
    شهر هم که هیچ زیبایی نداره بلکه به چشم من زشتِ خیلی زشت

اگر بتونم تصمیم بگیرم اینجا کار هست برای IT ولی جایی نیست که من توش زندگی خوشحالی داشته باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط blessed نمایش پست ها
    من با ویزای PR در تورنتو هستم فیلد کاری م IT هست به نطرم از نطر کاری برای IT بد نیست و من راضی ام..اما حقوق برای پوزیشن یکسان حتی با در نظر گرفتن گرونتر بودن استرالیا باز هم خیلی پایین تر از حقوق استرالیا ( ملبورن که مد نطر منه ) هست و مالیات هم خیلی بیشتره یعنی من آفر داشتم تو این مدت کوتاه که لند کردم ولی با حقوق پایین که اصا برای اون پوزیشن خنده دار بوده

الان هم ایران نیستم که دوبازه بتونم برم با خواهش و تمنا از کارفرماهام نامه های گواهی کار بگیرم و دوباره منتظر پروسه مهاجرت دوم بشم .

تعداد ایرانی های تورنتو اصلا تاثیری در انتخاب من نداره چون تو این مدت رفتار ایرانی ها اینجا برام خیلی عجیب بوده مخصوصا که تا متوجه شن ایرانی هستی راهشونو کج می کنن ..عجیبن از هم فراری هستن پس من اصلا جمعیت ایرانی اون شهر برام هم نیست

گرونترین خدمات هم تا اینجا از ایرانی ها بوده ( چه سوپر مارکت ، چه رستوران , چه آرایشگاه و ..)

اصلا از تورنتو خوشم نیومد و حتی با اینکه امسال گرم ترین زمستون تاریخ کانادا ( به گفته دوستان کانادایی) بوده هوا به شدت منو اذیت کرده

اگر بتونم تصمیم بگیرم اینجا کار هست برای IT ولی جایی نیست که من توش زندگی خوشحالی داشته باشم

استرالیا ، مدت انتظار نداره بیمه درمانیش. ظرف یکساعت کارت موقت شما صادر میشه و از همان لحظه بیمه هستید.

فیلد کاری IT خودش به زیر شاخه های مختلفی تقسیم میشه - مثل : برنامه نویسی - مهندس شبکه و سخت افزار - مدیر پروژه های IT و کار های پژوهشی مرتبط ... ، شما شاخه فعالیت تون در چه حوزه ای هست ؟

و از طرفی برای من جای سوال هست، شما در استرالیا به صورت PR بودید و بعد به کانادا مهاجرت کردید، و این تجربه ای را که بیان کردید را با ویزای اقامت دایم داشته اید ؟ چون تا جایی که من خبر دارم، خیلی از کسانی که به استرالیا با ویزای موقت آمده اند، در گرفتن کار مرتبط و تخصصی شان مشکل جدی دارند، چون سوال دوم کار فرما در مصاحبه های شغلی از شما نوع ویزایتان هست و اگر دایم نباشید کارفرما ها رغبتی به استخدام شما نشان نمی دهند.

سطح هزینه ها در کانادا کمتر از استرالیا نیست ؟

مثلا شما در استرالیا مجبورید برای یک اتاق در خانه ای share شده حداقل هفته ای 250 دلار در شهر های سیدنی و ملبورن بدهید. توی استرالیا شما با هفته ای 400 دلار، یه خونه (یا بهتر بگیم دخمه ) در شهر های سیدنی و ملبورن گیرتون میاد - ولی تا جایی که من اطلاع دارم در کانادا به مراتب هزینه مسکن کم تر هست، به نظر شما این رقم در کانادا کمتر نیست ؟ قیمت مواد خوراکی و مصرفی چطور ؟

من اینطور که از صحبت های شما متوجه شدم، شما استرالیا را تجربه کردید و بعد هم به کانادا آمدید، به عنوان یک پرسش ذهنی با همه این مسایل اگر دوباره میخواستید مراحل مهاجرت را طی کنید، برای کجا اقدام میکردید ؟

ApplyAbroad Guru

مالیات درآمد در کانادا چندان بیشتر از استرالیا نیست و قابل مقایسه است. در مورد آب و هوا البته برتری استرالیا جای بحث نیست.

Junior Member

شما با 350 دلار در هفته می تونید خونه ای دو طبقه در 10-15 کیلومتری مرکز شهر در بریزبن استرالیا یا در حومه سیدنی (مثلا اطراف penrith)کرایه کنی (مستقل و نه مشترک)-به سایتهای اینترنتی مراجعه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط meappabr نمایش پست ها
    شما با 350 دلار در هفته می تونید خونه ای دو طبقه در 10-15 کیلومتری مرکز شهر در بریزبن استرالیا یا در حومه سیدنی (مثلا اطراف penrith)کرایه کنی (مستقل و نه مشترک)-به سایتهای اینترنتی مراجعه کنید
    داریم در مورد خانه ای چند متری صحبت میکنیم ؟
    من فکر نمیکردم با 350 تا هم در بریزبن نشود در مرکز شهر خانه گرفت !
    درسته ولی همانطوری که گفتید در حومه سیدنی

دوستان کانادایی الان که بحث مسکن داغ است، شما هم میشود یه مقایسه در مورد هزینه مسکن در شهر های بزرگ کانادا انجام بدین ؟

وب سایت airbnb برای استرالیا معتبره، برای کانادا رو نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    فیلد کاری IT خودش به زیر شاخه های مختلفی تقسیم میشه - مثل : برنامه نویسی - مهندس شبکه و سخت افزار - مدیر پروژه های IT و کار های پژوهشی مرتبط ... ، شما شاخه فعالیت تون در چه حوزه ای هست ؟

و از طرفی برای من جای سوال هست، شما در استرالیا به صورت PR بودید و بعد به کانادا مهاجرت کردید، و این تجربه ای را که بیان کردید را با ویزای اقامت دایم داشته اید ؟ چون تا جایی که من خبر دارم، خیلی از کسانی که به استرالیا با ویزای موقت آمده اند، در گرفتن کار مرتبط و تخصصی شان مشکل جدی دارند، چون سوال دوم کار فرما در مصاحبه های شغلی از شما نوع ویزایتان هست و اگر دایم نباشید کارفرما ها رغبتی به استخدام شما نشان نمی دهند.

سطح هزینه ها در کانادا کمتر از استرالیا نیست ؟

مثلا شما در استرالیا مجبورید برای یک اتاق در خانه ای share شده حداقل هفته ای 250 دلار در شهر های سیدنی و ملبورن بدهید. توی استرالیا شما با هفته ای 400 دلار، یه خونه (یا بهتر بگیم دخمه ) در شهر های سیدنی و ملبورن گیرتون میاد - ولی تا جایی که من اطلاع دارم در کانادا به مراتب هزینه مسکن کم تر هست، به نظر شما این رقم در کانادا کمتر نیست ؟ قیمت مواد خوراکی و مصرفی چطور ؟

من اینطور که از صحبت های شما متوجه شدم، شما استرالیا را تجربه کردید و بعد هم به کانادا آمدید، به عنوان یک پرسش ذهنی با همه این مسایل اگر دوباره میخواستید مراحل مهاجرت را طی کنید، برای کجا اقدام میکردید ؟

سلام
    من هرگز استرالیا نبودم اما خیلی تحقیق کرده بودم هدفم استرالیا بود اصلا فکر نمی کردم کانادا بیام به خاطر سرما و ..
    من نرم افزار هستم اما برای تمام فیلد های IT شما اگه به کارتون تسلط داشته باشید ..وضعیت کاریتون می تونه خوب باشه ( زبان خییلی موثره ) اما رشته های دیگه اوضاع کار اصلا خوب نیست اکـرا دوستان تو سن بالای 30 رفتن کالج و داتشگاع تا تجربه کانادایی به دست بیارن یا از کار جنرال شروع کردن

من تو گرم ترین زمستون کانادا اومدم اما واقعاااا سردم شد ..الانم که وسط فروردین داره برف میاد همین الان Feels like -7 ...واقعا این سرما معذل برای من سرمایی
    زیبایی ملبورن و تاثیرش بر روحیه افرادی مثل من هم قابل چشم پوشی نیست.
    درسته که تا حدودی هزینه های استرالیا بیشتره ..اما با در نطر گرفتن حقوق خیلی بیشتر برای پوزیشن یکسان ..و مالیات کمتر در نهایت در استرالیا رفاه بیشتری دارید...من احساس می کنم سیستم اینجا مردم رو خیلی خسیس و پول دوست می کنه ..همه دنبال راهی هستن که از شما پول به دست بیارن

من دنبال راهی هستم بیام استرالیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)