نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
درود بر شما
هنوز هم امکان تغییر نام کاربری هست.شما خیلی راحت به ادمین های سایت پیام می دید و نام کاربری شما عوض می شه.این امکان برای این حذف شد که همونطور که اشاره فرمودید کاربرهای بد سابقه از این موضوع سواستفاده می کردند.مدیر ها هر روز به بخش خود سرکشی می کنند وکاربر های بخش خود را می شناسند ولی یکنفر با تغییر چند باره اسم خود مدیر را گمراه می کند.ما که نمی توانیم هر روز به پروفایل تمام کاربرها رجوع کنیم و پرونده انها رو چک کنیم.مخصوصا اگر اخطار نگرفته باشد و فقط با پ خ به کاربر تذکر داده باشیم کاربر می تواند کاملا هویت خود را عوض کند.
درباره ID جدید هم به همین سادگی ها نیست:-)ما امکان پیگیری کسانی که چند نامکاربری دارند را داریم و گاها با انها برخورد می کنیم و تا کنون چندین کاربر به خاطر چند حساب داشتن منع دائم کاربری شده اند ولی فقط اگر موردی مشکوک باشد انرا چک می کنیم و اصل را بر صداقت گذاشته ایم به این امید که افراد در این فروم از اعتماد ما سواستفاده نکنند
موفق و پیروز باشید
درود،
من دوتا پیشنهاد دارم
1. اول اینکه هنگام پیوستن به سایت این توضیح ها داده بشه. این که خیلی ساده است!!!
2. برای جلوگیری از اون تخلف ها میشه اینطور تنظیم کرد که زمان تغییرات رو بلند مدت کرد. مثلا هر کاربر در هر 4 ماه یکبار امکان تغییر رو داشته باشه!

من هنوز نمیفهمم که امکان حذف حساب چرا باید از بین بره. آقا یک نفر بعد از مثلا 2 ماه که عضو بوده خوشش نمیاد و میخواد حسابش رو DEl کنه! باید این حق رو داشته باشه! اینطور نیست؟ تازه این رو هم میشه براش زمان تعیین کرد.