نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

سلام ..میشه بگید این قانون bill 9 که تصویب شده الان جدول امتیازبندیشو از کجا میتونم پیدا کنم؟واسه این نوع مهاجرت حتما سابقه کار میخواد؟من الان دانشجوام میخوام واسه ادامه تحصیل برم کانادا اگه بتونم کبک پذیرش بکیرم میشه ۱۰۰ درصد از این طریق اقامت بگیرم(یعنی بدون سابقه کار)؟و اینکه گفتین پروسه ۶ ماه طول میکشه یعنی از زمان اقدام تا گرفتن PR شیش ماه هست ؟اونجا حتما باید درسم تموم شه بعد اقدام کنم یا حین تحصیل هم میشه؟خیلی ممنون...

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab22 نمایش پست ها
    سلام ..میشه بگید این قانون bill 9 که تصویب شده الان جدول امتیازبندیشو از کجا میتونم پیدا کنم؟واسه این نوع مهاجرت حتما سابقه کار میخواد؟من الان دانشجوام میخوام واسه ادامه تحصیل برم کانادا اگه بتونم کبک پذیرش بکیرم میشه ۱۰۰ درصد از این طریق اقامت بگیرم(یعنی بدون سابقه کار)؟و اینکه گفتین پروسه ۶ ماه طول میکشه یعنی از زمان اقدام تا گرفتن PR شیش ماه هست ؟اونجا حتما باید درسم تموم شه بعد اقدام کنم یا حین تحصیل هم میشه؟خیلی ممنون...
    مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری فرق میکنه
    برای تحصیل شما بعد از پذیرش و اتمام تحصیلت درخواست اقامت میدید و به احتمال زیاد هم تایید خواهد شد
    برای مهاجرت کاری آیتم مدرک تحصیلی و سابقه کار و مدرک زبان فرانسه خیلی مهم و امتیاز آور هستند بدون اینها ممکن نیست
    برای مدت زمان هم قبلا پذیرش کبک ۳ تا ۴ سال طول میکشید که الان قول دادند ۶ ماهه csq رو صادر کنند
    مدرک pr رو از فدرال میگیرید بعد از دریافت مدرک پذیرش کبک که اونهم یکسال تا ۱۸ ماه طول میکشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)