نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 612

موضوع: نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

منم میخوام برای رشته MBA International Business Administration j تو دانشگاه Tallin University Of Technology برای مسال اپلای کنم یه چند تا سوال دارم فقط میخواستم بپرسم این دانشگاه محدودین سنی که نداره ؟ من 32 سالمه و لیسانس معماری هستم و میخوام برای MBA اقدام کنم این دانشگاهها برای سنی که رد نمیکنن یعنی شرایط سنی هم قایل هستن ؟

سواب دیگم اینه که تو سایت نوشته Application deadline:: 15 Apr 2015 23:59 (GMT) تا 15 اپریل وقت داریم برای اپلای یعنی نزدیک سه ماهه دیگه درسته
    ؟
    https://estonia.dreamapply.com/cours...rseSearch=2226

سوال دیگن نوشته که تو سایت باید
    t 2 years working experience is required یعنی این حتما باید باشه ؟ یعنی تو چه زمینه ای باید باشه ؟

ممنون از دوستان

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط architectman60 نمایش پست ها
    منم میخوام برای رشته MBA International Business Administration j تو دانشگاه Tallin University Of Technology برای مسال اپلای کنم یه چند تا سوال دارم فقط میخواستم بپرسم این دانشگاه محدودین سنی که نداره ؟ من 32 سالمه و لیسانس معماری هستم و میخوام برای MBA اقدام کنم این دانشگاهها برای سنی که رد نمیکنن یعنی شرایط سنی هم قایل هستن ؟

سواب دیگم اینه که تو سایت نوشته Application deadline:: 15 Apr 2015 23:59 (GMT) تا 15 اپریل وقت داریم برای اپلای یعنی نزدیک سه ماهه دیگه درسته
    ؟
    https://estonia.dreamapply.com/cours...rseSearch=2226

سوال دیگن نوشته که تو سایت باید
    t 2 years working experience is required یعنی این حتما باید باشه ؟ یعنی تو چه زمینه ای باید باشه ؟

ممنون از دوستان
    شرایط سنی تو MBA اصلا مهم نیست اتفاقا برای افزایش تنوع دانشجو خوب هم هست. سابقه کار وقتی 2 سال میخواد شما بعد از اتمام درس 2 سال که کار کردین؟ اصلا بیمه و از این چیزها هم نمیخوان...
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)