صفحه 24 از 26 نخستنخست ... 14151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 255

موضوع: مدرک زبان

Moderator

پیش فرض پاسخ : تایید مدارک توسط سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran6565 نمایش پست ها
    ممنونم بهنام جان. اخه بعضی از دوستان میگفتند اگر کمتر از 6 باشی اصلا تشکیل پرونده نمی دهند و میگن دوباره وقت بگیر. امیدوارم اینطوری نشه و بذارن تا ددلاین براشون ببرم. و حرف شما رو انجام میدم. مرسی
    شما ایمیل اعتراض را هم پرینت کنید و ضمیمه مدرک کنید. به هر حال شما باید برید ببینید قبول میکنند یا نه اصولا زیر 6 قبول نیست حالا شاید گفتید اعتراض دادید قبول کنند. نتیجه را هم اینجا اعلام کنید تا بقیه هم استفاده کنند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    شما ایمیل اعتراض را هم پرینت کنید و ضمیمه مدرک کنید. به هر حال شما باید برید ببینید قبول میکنند یا نه اصولا زیر 6 قبول نیست حالا شاید گفتید اعتراض دادید قبول کنند. نتیجه را هم اینجا اعلام کنید تا بقیه هم استفاده کنند.
    باشه حتما. فکر میکنم همه چی بسته به نظر افیسر داره. امیدوارم قبول کنه. باشه حتما خبر و نتیجشو اعلام میکنم. مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

با سلام و آرزوی موفقیت برای همه دوستان

در رابطه با مدرک زبانی که سفارت برای ویزا میخواد سوالی داشتم.
    من از دانشگاه پادووا برای مقطع لیسانس پذیرش گرفتم که به انگلیسی برگزار میشه و دانشگاه مدرک زبان نمیخواد. حالا با توجه به اینکه دانشگاه مدرک نمیخواد و در نظر گرفتن اینکه من لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم(مدرک ترجمه شده به ایتالیایی)، باز هم برای ویزا، نیاز به مدرک زبان هست؟
    اگر نیاز باشه، با مدرک لیسانس ام میشه اقدام کرد؟

مرسی از همگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    سلام به دوستان و بهنام جان.
    امروز وقت سفارتم بود. متاسفانه قبول نکردند و گفتند بایستی حتما زبان آیلتس 6 با کارنامه داشته باشی. با اینکه ایمیل idp که جواب داده بودند تا 23 جولای جواب اعتراضت میاد رو نشون دادم بازم قبول نکردند. با این شرایط مدرک زبان آیلتس بالای 6 از مدارک اصلیه چون سوال اولشون بعد از چک کردن پاسپورت در مورد زبان بوده. بنظرتون سایت باز میشه که دوباره وقت سفارت بگیرم؟ اونجا که پرسیدم گفتن تمدید نمیشه. احتمالش هست که تمدید کنن؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran6565 نمایش پست ها
    سلام به دوستان و بهنام جان.
    امروز وقت سفارتم بود. متاسفانه قبول نکردند و گفتند بایستی حتما زبان آیلتس 6 با کارنامه داشته باشی. با اینکه ایمیل idp که جواب داده بودند تا 23 جولای جواب اعتراضت میاد رو نشون دادم بازم قبول نکردند. با این شرایط مدرک زبان آیلتس بالای 6 از مدارک اصلیه چون سوال اولشون بعد از چک کردن پاسپورت در مورد زبان بوده. بنظرتون سایت باز میشه که دوباره وقت سفارت بگیرم؟ اونجا که پرسیدم گفتن تمدید نمیشه. احتمالش هست که تمدید کنن؟
    ممنون ار اطلاع رسانی، معلوم نمیشه که وقت تمدید میشه یا نه بسته به نظر سفارت داره.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

من دیروز مصاحبه بودم. از من ایلتس 6 جنرال قبول کردند. اما روی اکسپایر دیت دقت کرد و حتما باید زیر 2 سال باشه. یک نفر هم با ایلتس 5 اومده بود که همون اول پرینت وقتش و ازش گرفتن و گفتن خوش اومدین.
    اولین سوال هم این بود: مدرک زبان چی داری؟ چه نمره ای؟ تاریخش مال کیه؟
    اصل آیلتس و چک می کنه و بر می گردونه. کپیش و نگه می داره. 2 تا کپی می خوان.

این و گفتم که دوستان بدون مدرک B2 نرن. با التماس و .. نمیشه. همون اول رد می کنه. به شدت روی مدرک زبان حساسن. جدای از مدرک مصاحبه هم می کنن تا مطمئن بشن سطح زبانتون کافیه.
    مدرک زبان جزء مدارک سفارت. اصلا کاری ندارن دانشگاه چی می خواد. شما باید برای تشکیل پرونده ویزا مدرک زبان داشته باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من دیروز مصاحبه بودم. از من ایلتس 6 جنرال قبول کردند. اما روی اکسپایر دیت دقت کرد و حتما باید زیر 2 سال باشه. یک نفر هم با ایلتس 5 اومده بود که همون اول پرینت وقتش و ازش گرفتن و گفتن خوش اومدین.
    اولین سوال هم این بود: مدرک زبان چی داری؟ چه نمره ای؟ تاریخش مال کیه؟
    اصل آیلتس و چک می کنه و بر می گردونه. کپیش و نگه می داره. 2 تا کپی می خوان.

این و گفتم که دوستان بدون مدرک B2 نرن. با التماس و .. نمیشه. همون اول رد می کنه. به شدت روی مدرک زبان حساسن. جدای از مدرک مصاحبه هم می کنن تا مطمئن بشن سطح زبانتون کافیه.
    مدرک زبان جزء مدارک سفارت. اصلا کاری ندارن دانشگاه چی می خواد. شما باید برای تشکیل پرونده ویزا مدرک زبان داشته باشین.
    سلام
    ممنون از راهنمایی تون.

ببخشید، من دکتری قبول شدم؛ ولی تافلم چند ماهی هست ک اکسپایر شده، تافلم 94 هستش ک طبق سیستم دانشگاه C2 میشه.
    میشه بهم بگید ک ایا من رو ریجکت میکنن یا نه؟ میگن چون تافلت منقضی شده.
    من نمره جی ار ای دارم و دوتا مقاله دارم ک اخیرا نوشتم، مصاحبه هم مشکلی نخواهم داشت.

برم تافل بدم دوباره؟
    من دکتری با بورس هستم.

Junior Member

سلام به دوستان من نمره آیلتسم 5.5هست توی کارنامه من سطح زبان من رو b2 زده .الان سوال من اینه که آیا سفارت b2میخواد یا صرفا نمره 6میخواد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    سلام به دوستان من نمره آیلتسم 5.5هست توی کارنامه من سطح زبان من رو b2 زده .الان سوال من اینه که آیا سفارت b2میخواد یا صرفا نمره 6میخواد؟
    درود
    اورال ۶ لازم دارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنمایی تون.

ببخشید، من دکتری قبول شدم؛ ولی تافلم چند ماهی هست ک اکسپایر شده، تافلم 94 هستش ک طبق سیستم دانشگاه C2 میشه.
    میشه بهم بگید ک ایا من رو ریجکت میکنن یا نه؟ میگن چون تافلت منقضی شده.
    من نمره جی ار ای دارم و دوتا مقاله دارم ک اخیرا نوشتم، مصاحبه هم مشکلی نخواهم داشت.

برم تافل بدم دوباره؟
    من دکتری با بورس هستم.
    (میدونم الان دیگه چند ماه هست که از سوالتون گذشته ولی بدون جواب نمونه بهتره)
    بله باید دوباره امتحان بدید. همون طور هم که دوستان دیگه گفتند بدون نمره زبان یا با مدرک منقضی بهتون ویزا نمیدن!
    و یک نکته ی دیگه اینکه TOEFL 94 معادل B2 هست نه C2... نمره ی GRE هم متاسفانه ربطی نداره به مدرک زبان (لیسنینگ و اسپیکینگ که نداره حتی اگه بگیم رایتینگ و ریدینگ توش وجود داره)
    امیدوارم کارتون تا الان راه افتاده باشه
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)