صفحه 31 از 35 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم

سلام دوستان
    ممنون ميشم اگر كسي اطلاعات درست داره پاسخ بده
    همسر من ليسانس مهندسي عمران و فوق عمران مديريت ساخت و ١٧ سال سابقه كار داره. كه چند سال مدير قراردادها مدير مهندسي و بقيه و بيشتر سابقه كارش همزمان مدير پروژه بوده. با توجه به كمبود امتيازش بايد درخواست اسپانسري بدم. به نظر شما بگم نامه سابقه كارشو( مسول اداريشون از دوستانش هست) تماما به عنوان مدير پروژه كه فكر كنم همون construction project manager باشه بگيره و به ايالات nsw, nt, act بدم و يا به عنوان مهندس عمران يا مدير مهندسي و به ايالات ديگه اي مثل ويكتوريا و... كه اين مشاغل مورد نظرشونه؟
    ايا توي مدارك به قرارداد يا فيش حقوقي هم نياز هست كه نشون ميده سمت هاش تو شركت تغيير داشته در طول اين سالها؟
    ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز، کار پیدا کردن توی شهرهای بزرگ هم آسون نیست چه برسه به مناطق regional. توصیه میکنم با تحقیقات کامل و با دید باز اقدام کنید. تمام هدفتون رو فقط روی اومدن به استرالیا نذارین، به فکر شرایط بعد از اومدنتون هم باشید که طوری نشه که خدایی نکرده دست از پا درازتر برگردین ایران.
    بهترین پاسخ هایی بود که خوندم . " تمام هدفتون رو فقط روی اومدن به استرالیا نذارین، به فکر شرایط بعد از اومدنتون هم باشید "

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    کدمهندسی مکانیک امسال 1539 نفر ویزای 189 میدن که تا حالا 1331 دعوت نامه دادن یعنی حدود 200 تا باقیمانده فقط مشکل اینجاست که فعلا فقط به 70 امتیاز به بالا ها دعوت نامه میده.
    در مورد 190 که باید منتظر قبول اسپانسریتون از ایالت ها باشید که اونم باید ببینید شرایط ایالت ها چیه و مطابق روششون عمل کنید.
    در مورد 489 هم تا اونجا که میدونم تعداد کمی دعوت نامه داده میشه.
    سلام دوست عزیز.

دستتان درد نکنه از بابت اطلاعات مفیدتان. من برای مهندسی عمران میخوام اقدام کنم و طبق سایت https://www.border.gov.au/WorkinginA...d-results.aspx مهندسی عمران را جدا نزده که تا چه امتیازی دعوت شده و اگر Other Engineering Professionals را در نظر بگیرم امتیاز 65 را ذکر کرده. حالا اگر بتونید راهنمایی کنید خیلی کمک بزرگی کردین
    سوال اول: آیا این برداشت من درسته؟ یا سایت دیگری هست که بشه مهندسی عمران را به صورت حاص پیدا کرد
    سوال دوم. من با سابقه بیمه 4 سال سابقه کار دارم و بدون سابقه بیمه 6 سال. اگر اون 6 سال را از من قبول کنن امتیازم میشه 65. حالا به نظر شما من ریسک بکنم و خوش بین باشم که 6 سال را ازمن قبول میکنن و برای ویزای 189 اقدام کنم. یا برم سراغ ویزای 190؟

باز هم خیلی ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaaneh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.

دستتان درد نکنه از بابت اطلاعات مفیدتان. من برای مهندسی عمران میخوام اقدام کنم و طبق سایت https://www.border.gov.au/WorkinginA...d-results.aspx مهندسی عمران را جدا نزده که تا چه امتیازی دعوت شده و اگر Other Engineering Professionals را در نظر بگیرم امتیاز 65 را ذکر کرده. حالا اگر بتونید راهنمایی کنید خیلی کمک بزرگی کردین
    سوال اول: آیا این برداشت من درسته؟ یا سایت دیگری هست که بشه مهندسی عمران را به صورت حاص پیدا کرد
    سوال دوم. من با سابقه بیمه 4 سال سابقه کار دارم و بدون سابقه بیمه 6 سال. اگر اون 6 سال را از من قبول کنن امتیازم میشه 65. حالا به نظر شما من ریسک بکنم و خوش بین باشم که 6 سال را ازمن قبول میکنن و برای ویزای 189 اقدام کنم. یا برم سراغ ویزای 190؟

باز هم خیلی ممنون
    سلام،
    تو اون لیستی که آدرس دادید فقط رشته هایی که بالای 60 امتیاز دعوت نامه میدن ذکر میشه، یعنی رشته عمران همچنان با 60 امتیاز دعوت نامه داده میشه.
    EA از ابتدای سال 2016 برای تایید سوابق علاوه بر نامه از شرکت و فیش حقوقی و ... مدرک بیمه یا پرداخت مالیات هم میخواد که داخل بوکلتشون هم توضیح دادن. بنابراین روی همون 4 سال حساب کنید.
    یه نصیحتی هم بکنم اینجا که با توجه به بالا رفتن میزان تقاضاها که باعث بالاتر رفتن امتیاز ها برای ارسال دعوت نامه برای یکسری از رشته ها شده، اگر شرایط 190 رو دارید لحظه ای درنگ نکنید و برای همون کد 190 اقدام کنید. دوست من با مهندسی مکانیک و 65 امتیاز، با آیلتس ایچ بند 7 و اوورال 8 بعد از 6 ماه نه دعوت نامش اومده و نه تونسته اسپانسری بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام،
    تو اون لیستی که آدرس دادید فقط رشته هایی که بالای 60 امتیاز دعوت نامه میدن ذکر میشه، یعنی رشته عمران همچنان با 60 امتیاز دعوت نامه داده میشه.
    EA از ابتدای سال 2016 برای تایید سوابق علاوه بر نامه از شرکت و فیش حقوقی و ... مدرک بیمه یا پرداخت مالیات هم میخواد که داخل بوکلتشون هم توضیح دادن. بنابراین روی همون 4 سال حساب کنید.
    یه نصیحتی هم بکنم اینجا که با توجه به بالا رفتن میزان تقاضاها که باعث بالاتر رفتن امتیاز ها برای ارسال دعوت نامه برای یکسری از رشته ها شده، اگر شرایط 190 رو دارید لحظه ای درنگ نکنید و برای همون کد 190 اقدام کنید. دوست من با مهندسی مکانیک و 65 امتیاز، با آیلتس ایچ بند 7 و اوورال 8 بعد از 6 ماه نه دعوت نامش اومده و نه تونسته اسپانسری بگیره.
    خیلی ممنون از توضیحات جامع و پیشنهادتون.

الان پس من هنگامی که مدارک را اسس می کنم توسط EA باید سابقه کارم را هم اسس کنم؟ چون توی خود کتابچه EA توضیح داده که تصمیم آخر را خود اداره مهاجرت می گیره. یعنی اداره مهاجرت هم دیگه بدون بیمه قبول نمیکنه؟

و شما میدونید سابقه کار را بعد از آخرین مدرکی که ارائه می کنیم (فوق یا دکتری) حساب میکنن یا بعد از لیسانس؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaaneh نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحات جامع و پیشنهادتون.

الان پس من هنگامی که مدارک را اسس می کنم توسط EA باید سابقه کارم را هم اسس کنم؟ چون توی خود کتابچه EA توضیح داده که تصمیم آخر را خود اداره مهاجرت می گیره. یعنی اداره مهاجرت هم دیگه بدون بیمه قبول نمیکنه؟

و شما میدونید سابقه کار را بعد از آخرین مدرکی که ارائه می کنیم (فوق یا دکتری) حساب میکنن یا بعد از لیسانس؟
    من نظر خودم رو میگم امیدوارم بتونه تو تصمیم گیری بهتون کمک کنه.
    یه سری از سازمان های اسس کننده برای تایید سابقه کار بیمه نمیخوان، ولی آفیسر پرونده میتونه ازشون برای تایید سابقه کار که امتیاز آور هست مدارک بیمه بخواد. منظور از اینکه تصمیم آخر رو آفیسر میگیره یعنی این.
    شما وقتی اکانت میسازید و ادعا می کنید که مثلا 5 سال سابقه کار دارید و برای این 10 امتیاز میگیرید، باید با مدارک کافی ثابتش کنید. حالا اگر آفیسر ازتون مثلا بیمه بخواد و شما نداشته باشید و یا 1 سالش رو قبول نکنه که مثلا بیمه نداشید، اونوقت امتیاز شما 5 تا کم میشه و چون نتونستید امتیاز ادعاییتون رو هنگام ساختن اکانت ثابت کنید پروندتون ریجکت میشه. (طبق مطالبی که تو سایت اداره مهاجرت هست). خوب از نظر من کمترین ثمره تایید سوابقم توسط سازمان اسس کننده اینه که یه مدرکی دارم که آقا تو اسسمنت من سوابقم تایید شده و یا خودم لااقل مطمئن هستم که که سوابقم تایید میشه. علاوه بر اینکه مطمئنن تایید سوابق توسط اسسور تاثیر مثبت داره. من برای اسسمنت فقط نامه از شرکت و بیمه فرستادم که تایید شد. آفیسر از من علاوه بر اینها فیش حقوقی و قرارداد کار خواست که اونم فرستادم و تمام. چک محل کار هم نشدم.
    بنابراین نظر من اینه که بزارید سوابقتون توسط اسسور بررسی بشه که هزینه زیادی هم نیست و اگر هم قبول نکرد لااقل یه فکری بحال امتیاز ها بکنید و پول لاجتون از بین نره.

در مورد سوال دوم بستگی به مدارکی که ارائه میدید برای سابقه داره، الان روی بیمه خیلی حساسن اگر دارید به احتمال زیاد قبول میکنن. چون معمولا حین تحصیل تو مقطع فوق و دکترا امکان کار هم هست. یادمه اولین بار که من مدارکم رو اسس کردم سابقه کار حین سربازی رو ازم قبول نکرد و من ایمیل زدم که من واقعا کار کردم و هر مدرکی که بخواد ارائه میدم و اسسور قبول کرد. البته موضوع برای 4 سال پیش هست. الان یخورده سخت گیر تر شدن. باز هم شما میتونید تایید سوابق کار بعد از لیسانس رو از اسسور بخواید که اگه قبول کرد با خیال راحت تر پروندتون رو جلو ببرید.

Junior Member

سلام
    اگه با 5 امتیاز ایالتی امتیازم 70 باشه اگه اسپانسری سیدنی رو اقدام کنم معمولا چند وقته دعوت نامه دوستان ارسال شده ؟
    شنیدم میشه همزمان چنتا EOI پر کرد یعنی میشه همزمان مثلا برای دو تا ایالت درخواست اسپانسری ویزای 190 داد هر کدوم زودتر اومد اقدام کرد ؟

Junior Member

سلام دوست عزیز ، تا حالا جوابی نیومده (بعد تقریبا 10 ماه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mashni نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، تا حالا جوابی نیومده (بعد تقریبا 10 ماه)
    ده ماه با امتیاز 70 ؟
    رشته تون چی بوده ؟

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز من لیست رشته های ایالت های ویکتوریا . نیو ثاث ولز در این فروم ،لینکش گداشته شده باز کردم ولی برای استرالیای جنوبی و کویینزلند فکر کنم لینکش مشکل داره
    اگر امکانش هست ممنونتون میشم راهنماییم کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)