صفحه 185 از 199 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

من نزدیک ۵ هفته هست که فرم اعتراض رو پر کردم ولی هنوز خبری نیست هفته دیگه باید به یک مصاحبه برم و مدرک آیلتسم رو احتیاج دارم (

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان پیرو ملحق شدن به کمپین بنده نامه ای به وکیل مربوطه استرالیایی نوشتم و ایشون هم جواب من رو داد و گفتن که تجربه شما در پیچ کسانی که اعتراض کردن ثبت شده حالا بعد 10 روز مثل اینکه idpچی ها )) فعال شدن و نامه ای از طریق gmail از طرف idp-QUSTIONNANIR-IRAN دریافت کردم که میگه به سوالاتش در 10 دقیقه جواب بدم با این متن
    خیلی جالبه واسم اخه ما بعد امتحان یه سری سوال جواب اینشکلی شدیم از طرف IDP که مثلا کیفیت چی بود و ال و بل... حالا این دیگه چه صیغه ای هستش نمیدونم.دوستان هم اگر نامه ای دریافت کردن بفرمایین.با سپاس
    Dear Candidate,

Thank you for taking the time to participate in this survey. We value your feedback to assist us in providing a better experience for English language test takers.

This survey will take around 10 minutes to complete, depending on your answers.

Responses are confidential and anonymous. All data collected is analyzed at a combined level only and the results will not identify you.

Best wishes,

IDP IELTS Middle East

Dear Candidate,

Thank you for taking the time to participate in this survey. We value your feedback to assist us in providing a better experience for English language test takers.

This survey will take around 10 minutes to complete, depending on your answers.

Responses are confidential and anonymous. All data collected is analyzed at a combined level only and the results will not identify you.

Best wishes,

IDP IELTS Middle East

Junior Member

برای من هم این ایمیل اومد

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط poorgol نمایش پست ها
    برای من هم این ایمیل اومد
    یکم عجیبه چون اگر امتحان داده باشید قبلا یه ایمیل نظر سنجی میاد 10 روز بعد امتحان که کلی هستش و این رو نمیدونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

امروز برای بخش Speaking رفتم موسسه ی برگزار کننده و چون خلوت بود با مسئول موسسه صحبت کردم. هم کارنامه ی آیلتس دستم بود و هم تافل و به ایشون گفتم به نظر شما چطور ممکنه بنده رایتینگ تافل رو 29 از 30 باشم ولی نتونم رایتینگ آیلتس رو 7 بگیرم؟ ایشون گفت برای همین سوال به اینجا اومدی؟

گفتم نه! با وجودی که نمره ی کلی آیلتس رو یکماه قبل 8 گرفتم ولی الان تا 10 دقیقه ی دیگه باید مجددا به اتاق Speaking برم چون دارم دوباره آزمون میدم تا بجای 6.5 در رایتینگ 7 بگیرم. ایشون گفت که در دو ماه اخیر بصورت متوسط از هر 100 نفر ، یکی دو نفر رایتینگ 7 گرفتن و 7.5 هم نداشتیم!!

بعد ایشون گفت که این یک روش بیزینس غلط هست و ما به مرکز اطلاع دادیم که این یک استراتژی بلند مدت نمیتونه باشه چون به زودی با مشکل مواجه میشیم!

ایشون بهتر از من میدونست که وضع تافل چی هست و وضع آیلتس چی هست. یعنی من دیگه حرف نمیزدم و ایشون خودش گفت که مدرس های خود ما هم معمولاً رایتینگ 6.5 میگیرن و بعضی وقتا هم بیشتر میشن. برام جالب بود که ایشون میگفت «این یک بیزینس هست» و بچه ها معمولا بارها آزمون میدن تا نمره ی دلخواه شون رو بگیرن. جوری گفت بارها که احساس کردم منظور ایشون بالای 16 مرتبه باشه!

البته بعضی دوستان اعتقاد دارن که مشکل از خود ماست و اصول مقدماتی رایتینگ رو رعایت نمی کنیم. انقدر ایشون از شرایط مطلع بود که بنده چیز بیشتری نگفتم و سرم رو انداختم پایین و رفتم توی اتاق Speaking تا آخرین شانسم رو امتحان کرده باشم . . .

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان

فروم های خارجی رو خوندم و مطالعات تکمیلی بیشتری هم داشتم ، به نظر میرسه که راه حل پیدا شده:

اگر قصد تون تحصیل هست فقط و فقط TOEFL بدید ، به راحتی نمرات دلخواه رو با آمادگی منطقی بدست میارید: بنده توضیحاتی در لینک زیر دادم:

https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2523829

اگر قصد شما مهاجرت به کانادا هست ، برید امارات و CELPIP بدید. در فوروم های خارجی مشاهده میشه که بچه ها با تلاش منطقی نمرات لازم رو بدست میارن. راستی بخش رایتینگ CELPIP دارای قابلیت spell checker هست!! طبق تجارب آزمون دهندگان ، تنها چالش بخش Speaking هستش که با تمرین منطقی نمره ی لازم بدست میاد. پست زیر و پست های بعدی رو بخونید :

https://www.canadavisa.com/canada-im...3#post-6715823

یک خطایی که بعضاً گفته میشه اینه که اگر برید کشورهای همسایه و برای IELTS بجای IDP در مراکز British Council آزمون بدید ، مشکل حل میشه. این موضوع صحت نداره و طبق تجارب دوستان در فوروم های خارجی فرقی بین IDP و British Council نیست:

https://www.canadavisa.com/canada-im...7#post-6447011

پس راه حل ساده هست: برای مهاجرب بریم امارات و CELPIP بدیم و برای اپلای تحصیلی فقط و فقط TOEFL

Junior Member

من بالاخره جواب اعتراضم رو امروز گرفتم که متاسفانه نمره م در هیچ کدوم از بخشهای اسپیکینگ و رایتینگ تغییر نکرد. (آیلتس تهران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA in TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10 نمایش پست ها
    سلام دوستان

فروم های خارجی رو خوندم و مطالعات تکمیلی بیشتری هم داشتم ، به نظر میرسه که راه حل پیدا شده:

اگر قصد تون تحصیل هست فقط و فقط TOEFL بدید ، به راحتی نمرات دلخواه رو با آمادگی منطقی بدست میارید: بنده توضیحاتی در لینک زیر دادم:

اگر قصد شما مهاجرت به کانادا هست ، برید امارات و CELPIP بدید. در فوروم های خارجی مشاهده میشه که بچه ها با تلاش منطقی نمرات لازم رو بدست میارن. راستی بخش رایتینگ CELPIP دارای قابلیت spell checker هست!! طبق تجارب آزمون دهندگان ، تنها چالش بخش Speaking هستش که با تمرین منطقی نمره ی لازم بدست میاد. پست زیر و پست های بعدی رو بخونید :

یک خطایی که بعضاً گفته میشه اینه که اگر برید کشورهای همسایه و برای IELTS بجای IDP در مراکز British Council آزمون بدید ، مشکل حل میشه. این موضوع صحت نداره و طبق تجارب دوستان در فوروم های خارجی فرقی بین IDP و British Council نیست:

پس راه حل ساده هست: برای مهاجرب بریم امارات و CELPIP بدیم و برای اپلای تحصیلی فقط و فقط TOEFL
    سلام. CELPIP حدود 1 سال هست که در دبی برگزار میشه. همسر من همون سری دوم این امتحان رو شرکت کرد. رایتینگش با اینکه خیلی راححتره ولی نتیجه با آیلتس فرق نداشت و اسپیکینگ که IELTS 8.5 بود هم توی CELPIP CLB 8 گرفت!!!! ما هم فکر میکردیم حتما نتیجه می گیریم ولی..... الان برای IELTS چهارمین بار شرکت کرده و هفته بعد امتحان داره. همه اسکیل ها بالای 8 ولی رایتینگ 6.5. کاش میشد دسته جمعی وکیل گرفت و اعتراض کرد. اعتراض های تکی فقط هزینه بیخود هست.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahiiid نمایش پست ها
    سلام. CELPIP حدود 1 سال هست که در دبی برگزار میشه. همسر من همون سری دوم این امتحان رو شرکت کرد. رایتینگش با اینکه خیلی راححتره ولی نتیجه با آیلتس فرق نداشت و اسپیکینگ که IELTS 8.5 بود هم توی CELPIP CLB 8 گرفت!!!! ما هم فکر میکردیم حتما نتیجه می گیریم ولی..... الان برای IELTS چهارمین بار شرکت کرده و هفته بعد امتحان داره. همه اسکیل ها بالای 8 ولی رایتینگ 6.5. کاش میشد دسته جمعی وکیل گرفت و اعتراض کرد. اعتراض های تکی فقط هزینه بیخود هست.
    بسیار متاسفم که باید مدام قصه ی پرغصه آیلتس رو بشنویم. در خصوص CELPIP من خودم آزمون ندادم ولی دیدم که در فوروم های خارجی ، متقاضیان مهاجرت تونسته بودن که نمرات لازم رو بیارن. با وجودی که CELPIP هم در نمره دهی آسان نبوده ولی با بررسی هایی که کردم از کابوس آیلتس بهتر بوده. در واقع نوعی انتخاب بین بد و بدتر هستش . . .

برای اعتراض دسته جمعی بنده تاپیک درست کرده بودم که همیشه میتونید مراجعه کنید و به خیل معترضین اضافه بشید:

آزمون IELTS General و کمپین شکایت بین المللی به سازمان ملل متحد

البته برخی دوستان اعتقاد دارن که مشکل از خود ماست و اصول مقدماتی رایتینگ رو بلد نیستیم . . .
    ویرایش توسط behnam10 : April 11th, 2018 در ساعت 04:55 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من حداقل چهارتا از دوستام سلپیپ دادن و هیچ کدوم راضی نبودن. همه میگفتن موقعی که از سر جلسه بلند شدن فکر می کردن که حداقل ده رو میارن ولی وقتی نمره هاشون رو دیدن شوکه شدن