صفحه 273 از 429 نخستنخست ... 173223263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,721 تا 2,730 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان
    ممنون میشم به منم کمک کنید

من دانشجوی ترم دوم متالورژی صنعتی دانشگاه خواجه نصیر هستم
    معدل دیپلمم 19.20 و معدل پیش دانشگاهیم 17 هست

مدرک رسمی زبان ندارم ولی دو سه ماهه میتونم بگیرم

قصد دارم توی رشته ی آی تی در مقطع لیسانس توی یکی از دانشگاههای اروپا تحصیل کنم

از نظر مالی هم حدودا ماهی 1 تومن رو میتونم داشته باشم

به نظرتون میتونم برای چه دانشگاه هایی توی آمریکا اقدام کنم؟؟؟

سپاس از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology - M.S in Materials Science

نقل قول نوشته اصلی توسط arshavir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم به منم کمک کنید

من دانشجوی ترم دوم متالورژی صنعتی دانشگاه خواجه نصیر هستم
    معدل دیپلمم 19.20 و معدل پیش دانشگاهیم 17 هست

مدرک رسمی زبان ندارم ولی دو سه ماهه میتونم بگیرم

قصد دارم توی رشته ی آی تی در مقطع لیسانس توی یکی از دانشگاههای اروپا تحصیل کنم

از نظر مالی هم حدودا ماهی 1 تومن رو میتونم داشته باشم

به نظرتون میتونم برای چه دانشگاه هایی توی آمریکا اقدام کنم؟؟؟

سپاس از راهنماییتون
    سلام دوست عزیز
    به نظر من با توجه به اینکه اغلب دانشگاه ها برای مقطع لیسانس پذیرش فول فاند نمی دن یا اگه بدن به صورت خیلی محدود و تحت شرایط خیلی سختی این کارو می کنند (مثلا فقط 10 درصد از دانشجوهای لیسانس در آمریکا کمک هزینه ی تحصیلی دریافت می کنند که بیشترشون شهروندان آمریکایی هستند) و اینکه با ماهی 1 تومن حتی هزینه ی دانشگاه رو تو اروپا و آمریکا نمی شه داد، بهتره قید تحصیل تو مقطع لیسانسو بزنید و تمرکز کنید برای فوق و دکترا، البته اگه بتونید به لحاظ مالی ساپورت بهتری داشته باشید ( دست کم ماهی 3 4 تومن) می تونید اقدام کنید، که البته این مسیرم هم برای ویزا گرفتن مشکلات خاص خودشو داره یعنی باید ثابت بشه که شما می تونید از پس هزینه های تحصیل و زندگی بربیاید.
    تو این سایت اطلاعات خوبی می تونید پیدا کنید

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    سلام بچه ها به نظرتون با این شرایط شانس گرفتن هزینه زندگی و تحصیلی در امریکا چقدره
    مهندسی پزشکی امیرکبیر
    معدل 17.37
    ایلتس 7.5
    یک مقاله isi
    یک مقاله داخلی
    به نظرتون من که میخوام سال دیگه apply کنم کدوم دانشگاه بهتره که فاند کامل بهم بده
    ممنون
    سلام
    همینقدر بهتون بگم که باهمین شرایط و بدون دادن امتحان GRE، به احتمال 95 درصد از دانشگاهی مثل UBC کانادا هم می تونید فاند خوبی بگیرید (البته نمی دونم رشته ی شمارو داره یا نه). اگه برای آمریکا می خواید اقدام کنید خوب نمره ی GRE هم مهمه که اگه اونم یه نمره بالا بیارید به نظرم می تونید از دانشگاه های با رنک زیر بیست هم پذیرش خوبی بگیرید.

موفق باشید
    ویرایش توسط hshs : April 3rd, 2012 در ساعت 03:08 PM

Junior Member

سلام دوست عزیز
    به نظر من با توجه به اینکه اغلب دانشگاه ها برای مقطع لیسانس پذیرش فول فاند نمی دن یا اگه بدن به صورت خیلی محدود و تحت شرایط خیلی سختی این کارو می کنند (مثلا فقط 10 درصد از دانشجوهای لیسانس در آمریکا کمک هزینه ی تحصیلی دریافت می کنند که بیشترشون شهروندان آمریکایی هستند) و اینکه با ماهی 1 تومن حتی هزینه ی دانشگاه رو تو اروپا و آمریکا نمی شه داد، بهتره قید تحصیل تو مقطع لیسانسو بزنید و تمرکز کنید برای فوق و دکترا، البته اگه بتونید به لحاظ مالی ساپورت بهتری داشته باشید ( دست کم ماهی 3 4 تومن) می تونید اقدام کنید، که البته این مسیرم هم برای ویزا گرفتن مشکلات خاص خودشو داره یعنی باید ثابت بشه که شما می تونید از پس هزینه های تحصیل و زندگی بربیاید.
    تو این سایت اطلاعات خوبی می تونید پیدا کنید

موفق باشید
    درود
    با سپاس از اینکه پاسخ دادید
    من برای پرداخت هزینه ی دانشگاه مشکلی ندارم ، منظورم از حدود ماهی یه تومن برای خرج زندگی اونجا بود
    با این شرایط دانشگاه درجه دو یا کالج هم شانسی ندارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arshavir نمایش پست ها
    درود
    با سپاس از اینکه پاسخ دادید
    من برای پرداخت هزینه ی دانشگاه مشکلی ندارم ، منظورم از حدود ماهی یه تومن برای خرج زندگی اونجا بود
    با این شرایط دانشگاه درجه دو یا کالج هم شانسی ندارم؟
    خواهش می کنم
    چرا اگه از نظر مالی مشکلی نداشته باشید از خیلی از دانشگاه ها می تونید پذیرش بگیرد. پیشنهاد می کنم که به دپارتمان مربوطه ایمیل بزنید و شرایطتونو مطرح کنید، حتما راهنماییتون می کنند.
    شاد باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    سلام بچه ها به نظرتون با این شرایط شانس گرفتن هزینه زندگی و تحصیلی در امریکا چقدره
    مهندسی پزشکی امیرکبیر
    معدل 17.37
    ایلتس 7.5
    یک مقاله isi
    یک مقاله داخلی
    به نظرتون من که میخوام سال دیگه apply کنم کدوم دانشگاه بهتره که فاند کامل بهم بده
    ممنون
    دانشگاه شما معروفه،در لیسانس مقاله isi هم دادین ماشالله و معدل و آیلتس شمام عالیه.تبریک میگم.تا سال دیگه بشینید فقط GRE بخونید.اون دوستیم که گفت همینجوری با فاند خیلی خوب از UBC!!!!!!!! شانس دارین احتمالا اشتباه کردن. برای ارشد و بدون GRE و اونم از UBC با اون عظمتش که اونهمه چینی و هندی اپلای می کنن شانسی ندارید.مطمئن باشید. با قدرت به GRE بپردازید.به حدی رقابت سخت و فشرده شده که با GRE پایینم شاید نتونید از چنین دانشگاهی حتی پذیرش بگیرید.سخت ترین حالت رو در نظر بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    دانشگاه شما معروفه،در لیسانس مقاله isi هم دادین ماشالله و معدل و آیلتس شمام عالیه.تبریک میگم.تا سال دیگه بشینید فقط GRE بخونید.اون دوستیم که گفت همینجوری با فاند خیلی خوب از UBC!!!!!!!! شانس دارین احتمالا اشتباه کردن. برای ارشد و بدون GRE و اونم از UBC با اون عظمتش که اونهمه چینی و هندی اپلای می کنن شانسی ندارید.مطمئن باشید. با قدرت به GRE بپردازید.به حدی رقابت سخت و فشرده شده که با GRE پایینم شاید نتونید از چنین دانشگاهی حتی پذیرش بگیرید.سخت ترین حالت رو در نظر بگیرید.
    سلام
    این نتیجه پذیرش ارشد یکی از دوستانم در دانشگاه UBC هستش
    کارشناسی رشته مهندسی مواد دانشگاه صنعتی امیرکبیر
    معدل 17 و شاگرد اول
    آی بی تی 90 و جی آر ای نداد
    بدون مقاله
    فاند دریافتی: 18000+2400 دلار
    سال پذیرش: فال 2009
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    اگر معدل و شرایط خوب داشته باشید برای کانادا معمولا GRE لازم نیست. البته برای امریکا صددرصد لازمه.

Junior Member

سلام،
    من دانشجوی سال اول ارشدم و تصمیم دارم شهریور91 تافل بدم و انشالله واسه fall2013 اپلای کنم. مطمئن نیستم شروع کردن پروسه اپلای در حالی که هنوز دفاع نکرده ام و مقاله ای هم ندارم کار درستی باشه.
    معدل لیسانس و ارشدم(تا اینجا!) بالاست و شریف بوده و هستم و فکر می کنم بتونم تافل ibt رو بالای 100 بگیرم. به نظرتون این که مقاله ندارم، در پذیرش و فاند گرفتن اثر بالائی داره؟!
    یکی از دوستان می گفت برای استادای آمریکائی پیش زمینه درسی یعنی همون معدل خیلی مهمه، به همین خاطر شانس من رو بالا ارزیابی می کرد، این حرف تا چه حد می تونه درست باشه!؟
    سوالم اینه که اگه فرض کنیم تو این یه سالی که به خودم بیشتر وقت می دم بتونم کارهای علمی بیشتری انجام بدم، بتونم یک یا دو مقاله ISI داشته باشم و مثلا TA یک درس هم باشم، شانسم نسبت به الان چقدر فرق می کنه؟! ارزش یک سال صبر کردن رو داره؟!
    در ضمن من نه GRE امتحان داده ام و نه باهاش آشنائی دارم!

سلام

من بهمن امسال لیسانس سخت افزار کامپیوتر از دانشگاه مجازی شیراز میگیرم ... معدل حدود 15

میخواستم شهریور سال دیگه آمریکا باشم و تو مقطع ارشد ادامه تحصیل بدم؟ همچین چیزی ممکنه؟

در حال حاضر شرایط ادامه تحصیل توی آمریکا بهتره یا کانادا ؟ من واسه چه دانشگاهی میتونم اقدام کنم و پذیرش بگیرم؟ دوست دارم هوش مصنوعی یا مهندسی رباتیک بخونم

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)