صفحه 50 از 758 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150550 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ممنون از جوابت ولی این رو یادم رفت بگم که همراه با دفترچه و مدارکی که بهم عودت دادن یه نوشته ای هم داده بودند که تاکید شده بود در حفظ مدارک تا لحظه اعزام بکوشید!!
    با این اوصاف باز هم نظرتون اینه که من دوباره باید دفترچه بگیرم و پست کنم؟؟؟
    اگر جوابتون مثبته کی باید دفترچه پست کنم؟صبر کنم امور تسویه حساب و گرفتن امضا و دریافت گواهی (مدرک موقت) از دانشگاه کامل بشه یا زودتر پست کنم؟؟اگر بخوام دنبال گرفتن امریه برم هم باید حتما اول دفترچه پست کنم؟؟
    یه سوال دیگه این که اگر به فرض تو مهر ماه دفترچه پست کنم حدودا تاریخ اعزامم کی میفته؟؟؟
    ممنون میشم جواب کامل بدید...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mohammad65 نمایش پست ها
    ممنون از جوابت ولی این رو یادم رفت بگم که همراه با دفترچه و مدارکی که بهم عودت دادن یه نوشته ای هم داده بودند که تاکید شده بود در حفظ مدارک تا لحظه اعزام بکوشید!!
    با این اوصاف باز هم نظرتون اینه که من دوباره باید دفترچه بگیرم و پست کنم؟؟؟
    اگر جوابتون مثبته کی باید دفترچه پست کنم؟صبر کنم امور تسویه حساب و گرفتن امضا و دریافت گواهی (مدرک موقت) از دانشگاه کامل بشه یا زودتر پست کنم؟؟اگر بخوام دنبال گرفتن امریه برم هم باید حتما اول دفترچه پست کنم؟؟
    یه سوال دیگه این که اگر به فرض تو مهر ماه دفترچه پست کنم حدودا تاریخ اعزامم کی میفته؟؟؟
    ممنون میشم جواب کامل بدید...
    1-بله. شما دوباره باید دفترچه بگیرید. دفعه قبل شما با دیپلم اقدام کردید و حالا میخواهید با لیسانس برید.
    2-شما تا قبل از تسویه حساب با دانشگاه نمی تونید اقدام برای دفترچه بکنید. چون برای ارسال دفترچه نامه دانشگاه مبنی بر فراغت تحصیل و پایان استفاده از معافیت تحصیلی لازم هست.
    3-برای امریه هم شما معمولا باید برگ سبز (برگ آماده به خدمت) داشته باشید ولی باز هم بستگی به سازمان مربوطه دارد.
    4-شما اگر توی مهر دفترچه بفرستید به نظر من نهایتا اول اسفند اعزام خواهید شد. احتمال اعزام در دی هم هست البته.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

با سلام
    بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد هستم و دارای تاریخ اعزام 1390/8/1 هستم به منظور جور شدن امریه سربازی تاریخ اعزام را باید به برج 10 می انداختم اما موافقت نشد و گفتند کد نیز برای شما خورده و دیگه نمیشه به تعویق انداخت تاریخ اعزام را
    آیا راهکاری برای به تعویق انداختن تاریخ اعزام اینجانب سراغ دارید؟
    آیا امکان داره تا اون موقع امریه ام جور بشه(هر چند یکی از اون سازمانهایی که مراجعه کردم و قرار بود برم برای امریه گفت بدون تاریخ اعزام برج 10 روش حساب نکن)

در این خصوص و نیز در خصوص امریه اگر نکته ای و مطلب خاصی را میبینید که به درد من بخوره خواهشا راهنمایی نمایید

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi7i نمایش پست ها
    با سلام
    بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد هستم و دارای تاریخ اعزام 1390/8/1 هستم به منظور جور شدن امریه سربازی تاریخ اعزام را باید به برج 10 می انداختم اما موافقت نشد و گفتند کد نیز برای شما خورده و دیگه نمیشه به تعویق انداخت تاریخ اعزام را
    آیا راهکاری برای به تعویق انداختن تاریخ اعزام اینجانب سراغ دارید؟
    آیا امکان داره تا اون موقع امریه ام جور بشه(هر چند یکی از اون سازمانهایی که مراجعه کردم و قرار بود برم برای امریه گفت بدون تاریخ اعزام برج 10 روش حساب نکن)

در این خصوص و نیز در خصوص امریه اگر نکته ای و مطلب خاصی را میبینید که به درد من بخوره خواهشا راهنمایی نمایید
    دوست عزیز اگه کدتون خورده بیخود خودتو خسته نکن چون دیگه هیچ رااهی نداره
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه کدتون خورده بیخود خودتو خسته نکن چون دیگه هیچ رااهی نداره
    من با هم موافقم با این دوستمون اما بازم برو نظام وظیفه بگو و کلی دلایل شاید عقب انداختنش. باید یه جاهایی اصرار کنی ازشون خواهش کن شاید بشه یه کارایی بکنن خیلی کارا میتونن بکم اما....

با سلام
    من برای امریه اقدام کرده ام اما هنوز جواب امریه ام نیامده است، و تاریخ اعزامم برج 8 است آیا اگر در حین آموزشی جوابش بیاد میتونم برم امریه یا نه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi7i نمایش پست ها
    با سلام
    من برای امریه اقدام کرده ام اما هنوز جواب امریه ام نیامده است، و تاریخ اعزامم برج 8 است آیا اگر در حین آموزشی جوابش بیاد میتونم برم امریه یا نه؟
    خیر دوست عزیز. طبق رویه معمول وقتی شما به یک یگان خاصی (ناجا، سپاه، ارتش و...) معرفی می شوید تا پایان باید در همان یگان بمانید.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*

Junior Member

سلام من برگ سفید اعزام به خدمت یعنی جایی که مرکز آموزشی و سازمان که در آن خدمت می کنم را گرفتم ولی در آن کدی درج نشده به پلیس +10 که مراجه کردم گفت در روز اعزام یعنی 8/1 مشخص می شود این چه جریانی دارد؟ اگر به نظام وظیفه مراجه کنم مشخص می شود؟ ممنون.

Junior Member

سلام من اعزام اول آبان هستم و مالک اشتر - نیروی انتظامی افتادم. نهم آذر ماه پدرم وارد 60 سال میشود و مشمول معافیت کفالت می شوم و غیبت ندارم. سئوال من چند مرحله است:
    1- آیا برای اقدام حتما باید تا نهم صبر کرد و یا مساعدتی هم می کنند؟
    2- چه مدارکی لازم است و باید یه کی مراجعه کنم؟
    3- آیا در روز نهم مرخص میشوم و یا باید کل دروه آموزشی تمام شود؟
    ضمنا آیا تا بحال شده که به سربازانن که پذیرش میشوند بگن برید دو با سه هفته دیگه بیایید؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط inproxima نمایش پست ها
    سلام من اعزام اول آبان هستم و مالک اشتر - نیروی انتظامی افتادم. نهم آذر ماه پدرم وارد 60 سال میشود و مشمول معافیت کفالت می شوم و غیبت ندارم. سئوال من چند مرحله است:
    1- آیا برای اقدام حتما باید تا نهم صبر کرد و یا مساعدتی هم می کنند؟
    2- چه مدارکی لازم است و باید یه کی مراجعه کنم؟
    3- آیا در روز نهم مرخص میشوم و یا باید کل دروه آموزشی تمام شود؟
    ضمنا آیا تا بحال شده که به سربازانن که پذیرش میشوند بگن برید دو با سه هفته دیگه بیایید؟
    1- شما به وظیفه عمومی مراجعه کنید در درجه اول برای اینکه مطمئن بشید.
    2- معمولا روالی که من دیدم دقیقا همون روز باید مراجعه کنید. هر روزی هم معاف بشید ترخیص می شوید.
    3-مالک اشتر معمولا منظم هست و از همون روز اول نگه می دارن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)