صفحه 144 از 231 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 2309

موضوع: آرشیو شده: پرسش و پاسخ در خصوص پذیرش از دانشگاههای اتریش (تا سال 2013)

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص پذیرش از دانشگاههای اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط azade azadi نمایش پست ها
    میلاد جان این المانیه که انگلیسی هم که نمیشه شما متوجه شدی لینک اخریه چی گفته؟در مورد شهریه هاست
    من صفحه رو خوندم و تا جایی که من متوجه شدم ما ایرانی ها ( کشورهای جهان سوم البته به جز کشورهایی که صریحا" نام برده که معاف از پرداخت شهریه هستند )باید در مجموع € 744.22 برای هر ترم باید پرداخت کنیم ( € 726.72 + € 17.50 )
    و فعلا" ایران شامل کشورهایی که معاف از پرداخت بشن، نیست
    البته باید منتظر قانون خود دانشگاه هم باشیم (هنوز یکسری از قسمت های سایت دانشگاه آپدیت نشده گرچه این لینک هم از سایت دانشگاه هست ) شاید دانشگاه تکنیک وین به علت داشتن دانشجوی های زیاد ایرانی، کمکی قائل بشه ..... امیدوارم
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

سلام دوستان یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین؟ ببخشید شاید تاپیکش بی ربط باشه!!!

من برا ارشد میخوام اپلای کنم شبکه یا کامپیوتر.
    حالا سوالم اینه که ایا میشه واس شهریه یه جوری فاند بگیرم؟
    تو اتریش اجازه کار هست ؟و چند ساعت؟
    ایا لازم مثل المان 8000 یورو برای یک سال تو حسابمون بلوک بشه یا نه؟کلا bank statement اتریش چه مدلیاس؟

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    سلام دوستان یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین؟ ببخشید شاید تاپیکش بی ربط باشه!!!

من برا ارشد میخوام اپلای کنم شبکه یا کامپیوتر.
    حالا سوالم اینه که ایا میشه واس شهریه یه جوری فاند بگیرم؟
    تو اتریش اجازه کار هست ؟و چند ساعت؟
    ایا لازم مثل المان 8000 یورو برای یک سال تو حسابمون بلوک بشه یا نه؟کلا bank statement اتریش چه مدلیاس؟
    برای ارشد تقریبا" 10% و شاید هم کمتر فاند وجود داره که میتونی در تاپیک مربوطه اطلاعات خوبی بدست بیاری.
    در مورد اجازه کار در تاپیک مربوطه به سوالتون جواب دادم. ( این پست )
    و در مورد Bank Statement هم این تاپیک اطلاعات مربوطه رو پیدا میکنید.

دوست عزیز باز اگر به جوابتون نرسیدید، سوالتون رو در تاپیکش عنوان کنید که دوستان جوابتون رو بدن.

موفق باشی
    میلاد،
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

SCHOOLLEAVING CERTIFICATE - DATE OF GRADUATION
    تاریخ اتمام پیش دانشگاهی رو بزنیم یا دیپلم؟

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط my_target نمایش پست ها
    Dear Friends,

would you please tell me about Pre --Registaration about Boku university.is it important for after apply or before that?

http://www.boku.ac.at/zid-boo-stud-v...dung.html?&L=1
    Thanks.
    Hi. It is not a process for applying, when you receive university acceptance and you get there for registring, before enroling in the registration office you have to create an account for Pre-Registration in the site.

A friend in need is a friend indeed

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    دوست عزیز شرط اول پذیرش در دانشگاه های اتریش داشتن اشتغال به تحصیل هست یعنی شما باید در همون رشته درخواستیت در کشور خودت مشغول به تحصیل باشی. (حتما" پست اول این تاپیک رو مطالعه بفرمایید )
    اما اگر فارغ التحصیل باشی با گواهی قبولی در دانشگاه (کنکور) و نامه عدم ممانعت تحصیلی میتونی اقدام کنی که به مراتب شانس پذیرشت پایین میاد. جدیدا" هم که دوستان در همین فروم میگن این نامه عدم ممانعت هم دانشگاه های اتریش خیلی گیر دادن و زیاد ریجکت کردن.

در مورد کارشناسی رو نمیدونم ( یعنی چیزهایی که میدونم و شنیدم رو در موردش مطمئن نیستم ) اما فکر میکنم شما که کارشناسی داری میتونی دوباره برای کارشناسی اقدام کنی و قبولی نخواد و بعدش درسات رو میبری اونجا تطبیق میدی ؛ البته همه رو ازت قبول نمیکنن اما باز بالاخره یکسری ها رو قبول می کنن. << از دوستانی که اطلاعات بیشتری در این مورد دارن خواهش میکنم توضیح بدن
    ممنون بابت توضیحات کاملتون ،
    من یه چند تا سوال دیگه هم دارم :
    الان با توجه به اینکه من آیلتس ندارم و ارشد هم قبول نشدم میتونم برای لیسانس اقدام کنم ؟
    تو یکی از تاپیک ها خوندم از 5 ژانویه میشه برای دانشگاه tiss اپلای کرد ، حالا با فرض اینکه من اپلای کنم ، یعنی اول کار هیچ مدرک زبانی از من نمیخان ؟ بدون مدرک زبان ( حتی آلمانی) اپلای میشه کرد ؟
    و اینکه اگه الان تو ماه ژانویه اپلای کنم ، کی به من جواب میدن قبول کردنم یا نه ؟

با تشکر

مگه شروع به بررسی مدارک بعد از ددلاین نیست؟ پس چرا بعضی ها که قبل از ددلاین (1-2 ماه قبل) مدارک رو فرستاده بودند چند وقت بعد نتیجه ها اومده؟

اگه برای اپلای لیسانس نامه عدم ممانعت رو بفرستیم خوبه یا بد؟

اگه ترجمه دوره های تخصصی یا رزومه رو بخوایم بفرستیم باید داخل پانچ مدارک باشه یا میشه بدون تایید سفارت بدون پانچ بفرستیم؟
    ویرایش توسط baby27784 : January 6th, 2013 در ساعت 01:41 AM

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط mnb_eng نمایش پست ها
    ممنون بابت توضیحات کاملتون ،
    من یه چند تا سوال دیگه هم دارم :
    الان با توجه به اینکه من آیلتس ندارم و ارشد هم قبول نشدم میتونم برای لیسانس اقدام کنم ؟
    تو یکی از تاپیک ها خوندم از 5 ژانویه میشه برای دانشگاه tiss اپلای کرد ، حالا با فرض اینکه من اپلای کنم ، یعنی اول کار هیچ مدرک زبانی از من نمیخان ؟ بدون مدرک زبان ( حتی آلمانی) اپلای میشه کرد ؟
    و اینکه اگه الان تو ماه ژانویه اپلای کنم ، کی به من جواب میدن قبول کردنم یا نه ؟

با تشکر
    سلام
    خواهش میکنم دوست گرامی

در مورد سوال اولتون اتریش کاری به آیلتس نداره مگر اینکه رشته مورد نظرتون به زبان انگلیسی باشه. ( در پست قبل عرص کردم کارشناسی رو اطلاعات موثقی در موردش ندارم )
    دانشگاه tiss ؟؟ فکر می کنم منظورتون دانشگاه تکنیک وین هستش .... TISS - Information Systems and Services of the Vienna University of Technology

شما میتونید همین الان هم اقدام کنید فقط باید دقت کنید برای ترمی که میخواید اقدام کنید ددلاینش نگذشته باشه. خیــــر اولش مدرک زبان نمیخواد.
    دانشگاه تکنیک وین بین 8 الی 12 هفته بدون احتساب زمان پست طول میکشه.

دوست عزیز در پست های قبل به طور کامل و بهتری این مطالب نوشته شده، مطمئن باشید با خوندنشون به اطلاعات بسیار خوبی میرسید.

موفق باشی
    میلاد،

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط baby27784 نمایش پست ها
    مگه شروع به بررسی مدارک بعد از ددلاین نیست؟ پس چرا بعضی ها که قبل از ددلاین (1-2 ماه قبل) مدارک رو فرستاده بودند چند وقت بعد نتیجه ها اومده؟

اگه برای اپلای لیسانس نامه عدم ممانعت رو بفرستیم خوبه یا بد؟

اگه ترجمه دوره های تخصصی یا رزومه رو بخوایم بفرستیم باید داخل پانچ مدارک باشه یا میشه بدون تایید سفارت بدون پانچ بفرستیم؟

خیر دوست عزیز قبلش هم بررسی میکنن، فقط مهم این هست که مدارک تا قبل تاریخ ددلاین به دست دانشگاه برسه.
    برای گرفتن پذیرش فرستادن مدرک های تخصصی نیازی نیست و هزینه اضافی متحمل میشید ( البته شما مختارید و فقط من پیشنهاد دادم )، رزومه رو احتیاج به تائید و پانچ با بقیه مدارکتون ندارید ( این هم نیازی نیست )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم دوست گرامی

در مورد سوال اولتون اتریش کاری به آیلتس نداره مگر اینکه رشته مورد نظرتون به زبان انگلیسی باشه. ( در پست قبل عرص کردم کارشناسی رو اطلاعات موثقی در موردش ندارم )
    دانشگاه tiss ؟؟ فکر می کنم منظورتون دانشگاه تکنیک وین هستش .... TISS - Information Systems and Services of the Vienna University of Technology

شما میتونید همین الان هم اقدام کنید فقط باید دقت کنید برای ترمی که میخواید اقدام کنید ددلاینش نگذشته باشه. خیــــر اولش مدرک زبان نمیخواد.
    دانشگاه تکنیک وین بین 8 الی 12 هفته بدون احتساب زمان پست طول میکشه.

دوست عزیز در پست های قبل به طور کامل و بهتری این مطالب نوشته شده، مطمئن باشید با خوندنشون به اطلاعات بسیار خوبی میرسید.

موفق باشی
    میلاد،
    ممنون دوست عزیز

من اکثر تاپیک ها رو دیدم ولی قطعا جواب این سوالم توی این تاپیک ها نیست ، من متولد هندوستان هستم و توی پاسپورت و شناسنامه ام هم محل تولد هندوستان قید شده ولی خب ملیتم ایرانی هست ،
    این هیچ فرقی را توی پذیرش ایجاد نمیکنه ؟

یه سوال دیگه هم دارم که ممنون میشم جواب بدید ؟ من فقط توی رشته خودم ( مهندسی صنایع ) میتونم ادامه تحصیل بدم برای ارشد ؟ یعنی تغییر رشته میشه داد یا نمیشه ؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)