صفحه 27 از 348 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

پیش فرض پاسخ : Libra، يک سايت مناسب براي اعتبارسنجي ژورنالها، محققان و ... علوم کامپيوتر

لینک بالا به این لینک منتقل میشه:
    http://academic.research.microsoft.com/Default.aspx

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : Impact Factor

نقل قول نوشته اصلی توسط zakariaee نمایش پست ها
    با سلام.منظور از SJR چیه؟چه ارتباطی با IF داره؟درمورد این سایت میشه نظر بدین
    http://www.scimagojr.com/journalrank...=0&min_type=cd
    یه عددی هست که نشون میده مقالات ایم مجله چند بار رفرنس خوردن

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadrezah نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم آیا کنفرانس های waset معتبره؟
    آخه خیلی جاها ایندکس میشن. من مقالم رو به صورت oral present پزیرفته، به نظرتون با توجه به هزینه 450 دلاری و هزینه رفت و برگشت و ... می ارزه برم.
    داشتن مقاله تو چنین کنفرانسی برای من که دانشجوی کارشناسیم چه قدر تو گرفتن پذیرشم تاثیر داره؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز.
    اعتبار کنفرانس های برگزار شده توسط این موسسه را می توانید کف مقدار ممکن فرض کنید (تعداد زیاد کنفرانس ها با عناوین مشابه، هزینه ثبت نام نسبتاً بالا، مرحله داوری نسبتاً آسان و... از دلایل این قضیه است). ضمناً پیشنهاد می کنم، خیلی تحت تاثیر عبارت " Indexed in Thomson reuters " و عبارات مشابه قرار نگیرید، چون سایت Thomson reuters (یا به بیان دیگر همان ISI معروف) خود شامل تعداد زیادی دیتابیس مثل SCI، Zoological record و... است که برخی از این دیتابیس ها سخت گیری آنچنانی در مورد نمایه کردن ژورنالها و مجموعه مقالات کنفرانس های مختلف به خرج نمی دهند و هر چند در نهایت مهر ISI بر روی محتویات موجود در این دیتابیس ها خواهد خورد، اما در واقع داشتن مقاله در برخی از این دیتابیس ها و ژورنالهای زیرمجموعه آنها مزیت خاصی محسوب نمی شود. ترفند اکثر این کنفرانس ها و موسسات برگزارکننده آنها هم این است که دقیقاً ذکر نمی کنند این ژورنال یا مجموعه مقالات در کدام دیتابیس موجود در این سایت، نمایه می شود. جناب ashkan78404 که از کاربران با تجربه در این فروم هستند، قبلاً توضیحاتی در همین تاپیک در این زمینه داده اند که مطالعه آنها راهگشاست.
    در کل نمی خواهم شما را از ارسال مقاله به این کنفرانس نهی کنم، اما معتقدم اگر "صرفاً می خواهید یک مقاله داشته باشید" در این کنفرانس ها شرکت کنید. ضمن این که همان طور که در تاپیک دیگر پاسخ سوالتان را دادم، برای اخذ پذیرش در مقطع ارشد، به طور معمول معدل مقطع کارشناسی در مقایسه با مقاله اولویت نسبتاً بالاتری دارد و مقاله عمدتاً در اولویت های بعدی است. در هر صورت باز هر طور که صلاح می دانید در این زمینه عمل کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط krig1960 : April 29th, 2011 در ساعت 11:52 PM
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

conference‌های waset معمولا از سطح کیفی پایینی برخودار میباشند و ژورنالهای ساپورت کننده این conference‌ها معمولا ارزش زیادی ندارند. به طور کلی‌ هدف از برگزاری کنفرانس‌های معتبر، ارائه ایده‌های نو در دنیا و گرفتن feedback از محققین سرشناس برای تکمیل تحقیقات و ارائه آن به ژورنالهای معتبر می‌باشد. ضمنا مکانی است برای ایجاد نتورک و کانکشن بین بین محققین مطرح هر فیلد. متاسفانه در سالهای اخیر به حجم conferencehaee که صرفاً برای مسائل مالی برگزار میشوند بدون توجه به جنبه‌های علمی‌ و آکادمیک به شدت افزود شده است. درباره مساله isi هم همونطور که قبلان گفتم شامل indexhaye مختلف میشود که اصلا از سطح یکسانی هم برخوردار نیستند و متاسفانه در حل حاضر از لفظ isi سؤ استفاده زیادی میشود. در محافل آکادمیک غربی index شدن در web of /science به عنوان isi در نظر گرفته میشود و نه index هایی مثل zological record, biosis, ... که جز index‌های مستر ژورنال لیست thomson reuter میباشند. web of /science شامل ۲ category بزرگ می‌باشد. ۱- science citation index expanded برای ژورنال‌ها ۲- conference proceedings citation index که مخصوص conference‌ها می‌باشد. اخیرا conferencehaye بسیار معتبر، پرسیدینگ خود را به صورت special issue در ژورنالهای معتبر چاپ میکنند که خوب باعث شده بسیار مورد توجه قرار بگیرند. به عنوان مثال، Six Mit Confeence on Computational Fluid and Soild Mechanics که ژوئن ۲۰۱۱ در دانشگاه Mit برگزار میشود پرسیدینگ خود را در ژورنال بسیار مطرح computers and structures چاپ می‌کند.

Banned

سلام
    لطفا یک نفر که اطلاعات داره زحمت بکشه و لینک صفحه ای که ایمپکت فاکتور این مجله درش هست را برام بگذاره
    می خوام ببینم ارزش داره بخوام برای این مجله که جزو ISI هم هست مقاله بفرستم؟
    Scientific Research and Essays
    academic journal

هر چی خودم گشتم ایمپکت این را پیدا نکردم
    یک نفر بهم گفت IF: 0.324 هست
    اما من که چیزی ندیدم
    با این ایمپکت برای دکترا پذیرش گرفتن از کانادا یا امریکا ارزش داره؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pazhouhesh نمایش پست ها
    سلام
    لطفا یک نفر که اطلاعات داره زحمت بکشه و لینک صفحه ای که ایمپکت فاکتور این مجله درش هست را برام بگذاره
    می خوام ببینم ارزش داره بخوام برای این مجله که جزو ISI هم هست مقاله بفرستم؟
    Scientific Research and Essays
    academic journal

هر چی خودم گشتم ایمپکت این را پیدا نکردم
    یک نفر بهم گفت IF: 0.324 هست
    اما من که چیزی ندیدم
    با این ایمپکت برای دکترا پذیرش گرفتن از کانادا یا امریکا ارزش داره؟؟؟
    بله من از طریق محل کارم روی سایت ISI چک کردم 0.324 هست. مجله چاپ نیجریه اس در نتیجه اعتبار محدودی داره. اگر جای بهتری میتونید چاپ کنید ارزش بیشتری داره.

پیش فرض اعتبار این ژورنال و مقالاتش چقدره؟

سلام
    اعتباره این ژورنال و مقالات اون چقدره؟ کسی تو این ژورنال مقاله داره؟ اینکه میگه کمتر از 12 هفته جواب میده درسته یا نه ممکنه 1 سال هم طول بکشه؟
    http://www.elsevier.com/wps/find/jou...on#description

پیش فرض پاسخ : اعتبار این ژورنال و مقالاتش چقدره؟

اگه به قیمت مقالات همین سایتی که گفتید برید مشخص کرده چفدر زمان می بره که بستگی به مقاله داره...یک سال هم بوده که جواب بدن.به نمونه زیر توجه کنید لطفا. شاد باشید.بدرود
    Hybrid of genetic algorithm with particle swarm optimization to shape reconstruction of perfect conducting cylinders

Bouzid Mhamdi, a, , Khaled Grayaaa and Taoufik Aguilia [Author vitae]
    a Syscom Laboratory, Engineer School of Tunis, BP 37 Belvedere, Tunis 1002, Tunisia
    Received 29 March 2010; accepted 27 March 2011. Available online 6 May 2011.[/B]

پیش فرض پاسخ : اعتبار این ژورنال و مقالاتش چقدره؟

مرسی از پاسختون
    فقط چند تا سوال:
    1-منظور از قیمت مقالات کدوم قسمته؟
    2-منظور از اینکه بستگی به مقاله داره چیه؟ چه نوع مقالاتی بیشتر و چه نوعی کمتر طول میکشن؟
    3-این مقاله نمونه که گفتین و فاصله بین دریافت و پذیرفته شدنش یک ساله، یعنی جواب اولیه هم یک سال طول کشیده یا نه ممکنه که ریوایز شده باشه و در مجموع یک سال طول کشیده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkakooei نمایش پست ها
    اگه به قیمت مقالات همین سایتی که گفتید برید مشخص کرده چفدر زمان می بره که بستگی به مقاله داره...یک سال هم بوده که جواب بدن.به نمونه زیر توجه کنید لطفا. شاد باشید.بدرود
    Hybrid of genetic algorithm with particle swarm optimization to shape reconstruction of perfect conducting cylinders

Bouzid Mhamdi, a, , Khaled Grayaaa and Taoufik Aguilia [Author vitae]
    a Syscom Laboratory, Engineer School of Tunis, BP 37 Belvedere, Tunis 1002, Tunisia
    Received 29 March 2010; accepted 27 March 2011. Available online 6 May 2011.[/B]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت-دانشگاه شهید بهشتی

با سلام
    مي خواستم بدانم اعتبار كنفرانس هاي آي اس آي در مقايسه با مجلات آي اس آي چگونه است؟
    در رشته مديريت آيا كنفرانس زير داراي اعتبار است :
    http://www.iedrc.org/icims/
    با تشكر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)