صفحه 102 از 169 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

من برای رشته فوق لیسانس مخابرات یه دوره 90 واحدی رو در دانشگاه کارلوس 3 مادرید پیدا کردم. اما خیلی جاها رو در وب سایتش جستجو کردم اما نتونستم بفهمم به انگلیسی تدریس میشه یا مخلوطی از انگلیس-اسپانیش؟ در صورتی که در وب سایت mastersportal دقیقاً اشاره کرده این رشته فقط به انگلیسی ارائه میشه!!
    دوستان اگر اطلاعی دارند ممنون میشم. و این که شرایط پذیرش برای قبولی اونجا چطوره؟

ممنون
    من دو تا پذیرش دیگه یکی از همین دانشگاه و یکی هم از پلی تکنیک والنسیا داشتم برای فوق الکترو نیک که هر دوی آنها 100٪ به اسپانولی تدریس می شد معولا این رشته اکثرا به زبان مادری تدریس می شود در حالت خوب 30 انگلیسی و 70 اسپانولی ولی برا اطمینان به مسترگاید اون رشته ایمیل بزن و ازش بپرس

موفق باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    ممنون همین دیروز کارام رو براشون ارسال کردم. دوستان توجه داشته باشند ظاهرا همه جا با این دارالترجمه کار می کنن. قیمتها رو چک کنین.
    کلا در ایران دو مترجم رسمی اسپانولی است که یکیش همین آقای رحیمی است که با نوین کار می کند

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naassim نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هرکسی میتونه جواب بده ممنون میشم. میخوام پی اچ دی مدیریت بخونم از کجا شروع کنم؟
    حتما باید اول استاد پیدا کنم بعدش از دانشگاه پذیرش بگیرم؟ اگه لیسانسم زبان اسپانیایی باشه و فوقم مدیریت مالی خیلی بده برای پذیرش؟ sop و ریکام های خوبی دارم. معدلم خوبه 17. ub و upf و دو تا autonama چطورن کلا؟ و ددلاینای پی اچ دی معمولن کین؟ یعنی اپلای بعدی تا کی وقت دارم و شروع میشه؟ سفیر عوض شده کسی اطلاع داره چجوریه؟ راستی از طریق موسسه کوه نور اقدام کنم بهتر نیست؟ مرسی
    خیر در ابتدا باید دانشگاه را شناسایی کنید و اینکه رشته شما را برای دکترا داشته باشد بعدش در زمان موعود که در دو ترم زمستانه که شروعش از سپتامبر و بهاره که شروعش از فوریه است به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید و اگر بصورت آنلاین apply کردند مدارکتونو attach کنید و منتظر جواب دانشگاه باشید بعدش یک استادی از اون داشنگاه باید شما را advice کنه و نهایتا پس از ان نامه پذیرش دانشگاه برایتان میاد

در مورد ترم زمستانه معمولا ثبت نام ها از اوایل اسفند شروع می شه تا اواخر خرداد و برای ترم بهاره از اوایل آبان تا اواخر آذر که فرصت برای ترم بهاره اونم ار جهت گرفتن ویرا و تکمیل مدارک کم است یعنی کسی که می خواهد در این زمان اقدام کند باید خیلی از مدارکش آماده باشد

مراحل ثبت نام زیاد سخت نیست شما هم می توانید انجام دهید ولی اگر شک داری و به مراحل آشنا نیستی می توانی از کوه نور هم اقدام کنی

موفق باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyarmokhtari نمایش پست ها
    سلام من خیلی دوست دارم فوقمو اسپانیا بخوتم. ولی انگلیسی درس بدن نه اسپانیایی!
    من تو رشته مکانیک جامدات از داتشگاه ازاد فارق التحضیل شدم.
    معدلم 13/50 . 3 تا مدرک internatinal دارم . حدود 2 سال سابقه کار تو شرکت نفت دارم . 2 تا نرم افزار درستو حسابی واردم catia ansys . تو فنی حرفه ای هم 2 ترم درس دادم.
    ایا امکانش هست بتونم پذیرش واسه master تو اسپانیا بگیرم ؟
    اگه کسی میتونه کمک کنه یا نظری بده یا کارایه منو مکنه خوشحال میشم؟ هزینه ای هم داشته باشه میدم.
    بله می توانید سابقه کاری شما و رزومه و مدارک جانبی هم در گرفتن admission letter بسیار موثر است

موفق باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naassim نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هرکسی میتونه جواب بده ممنون میشم. میخوام پی اچ دی مدیریت بخونم از کجا شروع کنم؟
    حتما باید اول استاد پیدا کنم بعدش از دانشگاه پذیرش بگیرم؟ اگه لیسانسم زبان اسپانیایی باشه و فوقم مدیریت مالی خیلی بده برای پذیرش؟ sop و ریکام های خوبی دارم. معدلم خوبه 17. ub و upf و دو تا autonama چطورن کلا؟ و ددلاینای پی اچ دی معمولن کین؟ یعنی اپلای بعدی تا کی وقت دارم و شروع میشه؟ سفیر عوض شده کسی اطلاع داره چجوریه؟ راستی از طریق موسسه کوه نور اقدام کنم بهتر نیست؟ مرسی
    سفیر قبلی آقای لئوپلدو استامپا بود که 4 آبان 1390 تهران را ترک کرد و جاش وزیر جدید اومده

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

بچه ها کسی در مورد نحوه رزرو اینترنتی هتل میدونه یا سایتی میشناسید و نحوه رزرو هتل رو میدونید؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط rajabk نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

بچه ها کسی در مورد نحوه رزرو اینترنتی هتل میدونه یا سایتی میشناسید و نحوه رزرو هتل رو میدونید؟
    سلام دوست عزیز

تو کدوم شهر؟
    معمولا تو لینکهای اطلاعاتی دانشگاه نوشته و روشش اینه که اول رجیستر میکنید، بعد فرمی رو که لازمه آنلاین پر میکنید (که شامل اطلاعاتتونه و اتاق یا آپارتمان انتخابی)، بعد پیش پرداخت رو واریز می کنید و گاهی نیاز هست که کرایه 1-2 ماه اول رو هم واریز کنید.

مثلا RESA معتبر و فراگیره:
    http://www.resa.es/
    اگر بارسلون میخواید یه سری به این سایت و لینکهایی که واسه اقامت دانشجویی معرفی کرده بزنید:
    http://www.bcn-housing-students.com/

ویرایش توسط YPhoenix : November 17th, 2011 در ساعت 01:30 AM

Junior Member

سایتی موجود هست که اگر من اینترنتی هتل رزرو کنم، هیچ گونه مبلغی به عنوان پیش قرارداد یا مبلغ کامل روزهای قرارداد نگیره؟

Junior Member

واصه شهر بارسلون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تو کدوم شهر؟
    معمولا تو لینکهای اطلاعاتی دانشگاه نوشته و روشش اینه که اول رجیستر میکنید، بعد فرمی رو که لازمه آنلاین پر میکنید (که شامل اطلاعاتتونه و اتاق یا آپارتمان انتخابی)، بعد پیش پرداخت رو واریز می کنید و گاهی نیاز هست که کرایه 1-2 ماه اول رو هم واریز کنید.

مثلا RESA معتبر و فراگیره:
    http://www.resa.es/
    اگر بارسلون میخواید یه سری به این سایت و لینکهایی که واسه اقامت دانشجویی معرفی کرده بزنید:
    http://www.bcn-housing-students.com/

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rajabk نمایش پست ها
    سایتی موجود هست که اگر من اینترنتی هتل رزرو کنم، هیچ گونه مبلغی به عنوان پیش قرارداد یا مبلغ کامل روزهای قرارداد نگیره؟
    خیر معمولا روال برای سایت ها به شرح زیر است :

1. یک ماه یا دو ماه از مبلغ کل اجاره به عنوان ضمانت + یک ماه اجاره برای پیش پرداخت

2. یک ماه یا دو ماه اجاره به عنوان اجاره و پیش پرداخت که در بعضی کیس ها در صورت انصراف یا کل مبلغ به عنوان خسارت برداشته می شود یا درصدی از آن

3. درصدی از کل اجاره به عنوان پیش پرداخت که معمولا سایت ها رزرو هتل و هوزتل ها مبلغ 10 درصدی را کم می کنند

4. مبلغ کمی به آژانس اجاره مسکن تحت عنوان کمیسیون که صرفا ایشان تعهد رزرو جا را به شما می دهد نه مالک و مبالغ آن حدود 20 تا 40 یورور است

5. تعهد پیدا کردن جا بعضی آژانس ها مبلغی را می گیرند و به شما تعهد می دهند که هنگامی که به اسپانیا آمدید در اسرع وقت برای شما جا پیدا کند و هزینه ای بین 50 تا 100 یورو بابت تعهد و هزینه های پستی می گیرند

6. هم خونه ای که شما با کسی صحبت می کنید و نهایتا شما و هم خونه یتان Housekeeper دانشگاه را از این شرایط مطلع می کنید بعضی دانشگاه این شرایط را تایید و به شما گواهی جهت سفارت می دهند

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)