صفحه 27 از 28 نخستنخست ... 171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : OSHC

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    بله...چون به سفارت هم ایمیل زدم...بعد دو روز از امان جواب اومد ... که شما چند ماه اضافی بخر.. برای همه ظاهرن اینجوریه... شما به هر حال سر سه سال درست تموم نمیشه... به همین دلیل میگن اضافه بخرین..... شاید دوست شما این چند ماه اضافی تو بیمه اش لحاظ شده باشه... به هر حال اسونترین کار اینه که با مامور پرونده ات تماس بگیری... اون بهت میگه بیمه ات واسه چند ماهه..
    اسکولارشیپ من بیمه رو پوشش نمیده (بورس iMQRES از دانشگاه Macquarie). توی آفرم مدت اسکولارشیپم رو نوشته سه سال و نیم و طول مدت بیمه رو 57 ماه (یعتی چهار سال و نه ماه!) نوشتن که براش 7200 دلار پول دادم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

توی CoE من نوشته:
    Student has been awarded a Deakin University Postgraduate
    Research Scholarship which covers their tuition fees for the first
    three years of their candidature and Overseas Student Health
    Cover for the proposed duration of their student visa.
    فکر کنم کل دوره ویزا یعنی اون 6ماه رو هم پوشش میده..من هنوز فایل نامبر ندارم
    بله...چون به سفارت هم ایمیل زدم...بعد دو روز از امان جواب اومد ... که شما چند ماه اضافی بخر.. برای همه ظاهرن اینجوریه... شما به هر حال سر سه سال درست تموم نمیشه... به همین دلیل میگن اضافه بخرین..... شاید دوست شما این چند ماه اضافی تو بیمه اش لحاظ شده باشه... به هر حال اسونترین کار اینه که با مامور پرونده ات تماس بگیری... اون بهت میگه بیمه ات واسه چند ماهه..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

من فکر نمیکنم اینطوری باشه. به من ایمیل زدن که کل دوره تحصیل بیمه داشته باش. من خودم اشتباها یک ماه کمتر ، از آخر، خودمو بیمه کردم. دوباره ایمیل زدن که یک ماه کم داری. هیچ خبری از چند ماه اضافه نیست. یعنی تو نامه پذیرشم که نوشته پایان تحصیل 31مارچ 2017، از من دقیقا تا همون 31 مارچ بیمه خواستن. مگه اینکه دوباره ایمیل بزنن بگن 6ماه دیگه هم اضافه کن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من فقط یه سوال دارو راجع به اضافه کردن زمان بیمه. کسی از BUPA بیمه گرفته؟ میدونین یه ماه بخوایم اضافه کنیم باید چه کنیم؟ دوباره به عنوان یه فرد جدید از اول بسم اله ثبت نام کنیم یا میشه همینی که داریم رو واسه یه ماه بیشتر شارژ کرد؟ به خودشون که میل زدم هنوز جوابمو ندادن

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

بچه ها کسی از Medibank بیمه گرفته؟میدونید چطور میتونم کنسلش کنم؟اگه کنسل کنم چقدر باید جریمه بدم
    آخه میخوام برم یه دانشگاه دیگه.این یکی خودش بیمه میکنه

Junior Member

با سلام

من از دانشگاه کرتین پذیرش گرفتم و برای پرداخت OHSC از طریق همون پیشنهادی که دانشگاه در offer letter به من دادهبود اقدام کردم و پول را براشون واریز کردم .
    حالا اون موسسه ای که کارهای ویزا را برای من انجام میدهد میگوید بیمه باید شامل دوره تحصیل به علاوه 1 ماه قبل از ورود به استرالیا و دو ماه پس از پایان تحصیل در استرالیا را پوشش دهد طبق قوانین سفارت...
    1. آیا این مطلب درسته ؟
    2.اگر درست باشد خود دانشگاه این زمان رو برای بیمه در نظر نگرفته؟
    3.و اگر نگرفته میشه دوباره زمان بیمه ام را افزایش بدهم یا خیر ؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط naesmo نمایش پست ها
    با سلام

من از دانشگاه کرتین پذیرش گرفتم و برای پرداخت OHSC از طریق همون پیشنهادی که دانشگاه در offer letter به من دادهبود اقدام کردم و پول را براشون واریز کردم .
    حالا اون موسسه ای که کارهای ویزا را برای من انجام میدهد میگوید بیمه باید شامل دوره تحصیل به علاوه 1 ماه قبل از ورود به استرالیا و دو ماه پس از پایان تحصیل در استرالیا را پوشش دهد طبق قوانین سفارت...
    1. آیا این مطلب درسته ؟
    2.اگر درست باشد خود دانشگاه این زمان رو برای بیمه در نظر نگرفته؟
    3.و اگر نگرفته میشه دوباره زمان بیمه ام را افزایش بدهم یا خیر ؟
    این پست رو ببینید. می بینید که دانشگاه من حتی بیشتر از این مدتی که شما گفتین برای من در نظر گرفته و فکر میکنم این چیزی که اون موسسه به شما گفته درست باشه. اما قاعدتا باید مدت بیمه توی آفری که دانشگاه بهتون داده ذکر شده باش. اگه نشده ایمیل بزنین و ازشون بپرسین. فکر میکنم به احتمال فراوان امکان افزایش مدت بیمه هم هست.

ApplyAbroad Veteran

با درود

دوست های عزیزی که پول بیمه رو خودشون پرداخت کردند.. اگه میشه تجربه خودشون در مورد این که چطور پول بیمه رو به استرالیا منتقل کردند و از چه روشی استفاده کردند و دلار استرالیا از کجا و با چه قیمتی تهیه کردند... این جا به اشتراک بذارن... من الان میخوان پول بیمه رو پرداخت کنم و نمیدونم از ه راهی باید این کار رو انجام بدم

با سپاس فراوان
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با درود

دوست های عزیزی که پول بیمه رو خودشون پرداخت کردند.. اگه میشه تجربه خودشون در مورد این که چطور پول بیمه رو به استرالیا منتقل کردند و از چه روشی استفاده کردند و دلار استرالیا از کجا و با چه قیمتی تهیه کردند... این جا به اشتراک بذارن... من الان میخوان پول بیمه رو پرداخت کنم و نمیدونم از ه راهی باید این کار رو انجام بدم

با سپاس فراوان
    من به 4 موسسه متفاوت ایمیل زدم که چه طوری پولو براتون بریزم چون من ایران هستم و هیچ دسترسی به کردیت کارت ندارم. اونها هم گفتن هیچ راه دیگه ای نیست و من باید از آشنایان یا دوستانم در استرالیا بخوام که این کار رو برام انجام بدن!!
    من هم همین کارو انجام دادم، از دوستم خواستم برام پرداخت کنه و من براش پولو از صرافی حواله کردم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_mz_ms نمایش پست ها
    من به 4 موسسه متفاوت ایمیل زدم که چه طوری پولو براتون بریزم چون من ایران هستم و هیچ دسترسی به کردیت کارت ندارم. اونها هم گفتن هیچ راه دیگه ای نیست و من باید از آشنایان یا دوستانم در استرالیا بخوام که این کار رو برام انجام بدن!!
    من هم همین کارو انجام دادم، از دوستم خواستم برام پرداخت کنه و من براش پولو از صرافی حواله کردم.
    مشکل من این هست که هیچ کسی رو نمیشناسم تو استرالیا.. حالا یه روش هست که دانشگاه به من پیشنهاد داده که شما پول رو به حساب دانشگاه بریزید مستقیم ...حالا با چند تا صرافی تماس بگیرم ببینم میشتونن این کار انجام بدن چون دوتا مشکل داره.....اول این که یه رونوشت از فیش پرداخت باید واسه دانشگاه فرستاده بشه...دوم این که اسم من با شماره دانشجویی ام روش نوشته بشه...به هر حال اگه راهی پیدا کردم... این جا خواهم گذاشت برای دوست های عزیز
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)