صفحه 624 از 5471 نخستنخست ... 12452457461461561661761861962062162262362462562662762862963063163263363467472411241624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,231 تا 6,240 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط مهشاد نمایش پست ها
    فکر نمی کنم منظور این باشد، چون گفته وقتی مدارک به صورت کامل دریافت شد بعد از آن هیچ تغییری به جز موارد ذکر شده قابل قبول نیست . بنابراین سوال من اینه که وقتی من در این 120 روز همه مدارکم رو فرستادم .... 6 ماه دیگه عقد کردم باید چی کارکنم ؟؟ ؟؟
    به نظر من ،معني اين جمله Until the visa office has received your completed application اين است كه :"تا زماني كه ويزا آفيس مدارك را به صورت كامل دريافت نكرده است".....و جمله منفي ميشود.در خصوص سوال شما بهتر است ساير دوستان نظر بدهند.

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط مهشاد نمایش پست ها
    فکر نمی کنم منظور این باشد، چون گفته وقتی مدارک به صورت کامل دریافت شد بعد از آن هیچ تغییری به جز موارد ذکر شده قابل قبول نیست . بنابراین سوال من اینه که وقتی من در این 120 روز همه مدارکم رو فرستادم .... 6 ماه دیگه عقد کردم باید چی کارکنم ؟؟ ؟؟
    نه دوست عزيز

شما مي‌توانيد تا قبل از ارسال مديكال تغييرات از جمله ازدواج، بچه‌دار شدن، خدايي ناكرده فوت و ... را به اطلاع سفارت برسانيد و تغييرات را در پرونده خود لحاظ كنيد.
    فكر كنيد آن زمان كه شش سال پرونده مهاجرت به طول مي‌كشيد و شما بچه‌دار مي‌شديد نمي‌توانستيد بچه خود را با خود ببريد يا در اين شش سال حق نداشتيد ازدواج كنيد و بايد صبر مي‌كرديد نتيچه مهاجرت مشخص شود و سپس براي همسر خود اقدام كنيد!!!
    نه شما بعد از ارسال پرونده به دمشق تغييرات را اعلام و نگران هم نباشيد.

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

اگر از طریق این کاتاگوری اقدام کنیم آیا اجازه اقامت در کبک را خواهیم داشت؟ مثلا میتونیم لندینگمون رو در کبک اعلام کنیم؟ یا مثلا کاری در اون ایالت پیدا کنیم؟ یا اونجا دانشگاه بریم؟
    در ضمن در مورد کار من حدود 6 ماه را بدون بیمه کار کردم و حالا برای کامل کردن 3 سال کاریم به اون 6 ماه احتیاج دارم. آیا قراردادی که با شرکت بستم و یا یه گواهی از طرف شرکت برای اون 6 ماه قابل قبول هست؟
    اگر سابقه کاریم رو اینطوری (6 ماه گواهی، 2سال و نیم پرداخت بیمه) بفرستم به نظرتون مشکلی پیش میاد
    ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

با سلام به بچه هاي فروم

من ريزنمراتم رو از دانشگاه به انگليسي گرفتم.
    ريزنمرات ليسانس با مهر و امضا است اما ريزنمرات فوق ليسانسم رو فقط مهر Unofficial زده و گفته با مهر و امضا دانشگاه نميديم..!
    به نظرتون من ميتونم هر دو رو بفرستم يا بايد بازم ببرم دارالترجمه تا انواع مهرها رو بخوره..؟!!

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط VahidP نمایش پست ها
    دوستاني كه در STAGE 2 هستند
    دانشنامه دانشگاه هاي دولتي براي ترجمه بايد به تاييد وزارت علوم واقع در شهرك غرب- هرمزان جنوبي-خ پيروزان برسد
    دانشگاه آزاد بايد به پاسداران نيستان هفتم يا هشتم آقاي عليرضا صامت مراجعه كنند.
    دارالترجمه اي كه من رفتم اين اطلاعات رو داد
    ظاهرا خيلي وقت نمي گيره
    من امروز رفتم برای تایید مدرک دانشگاه آزاد که محل آن در پاسداران گلستان هشتم می باشد

ApplyAbroad Hero

باسلام
    ممکنه بعضیها دوست داشته باشن نسخه دومی از کارنامه آیلتس رو هم داشته باشن که وقتی اصلیو فرستادن دمشق لااقل یکی دیگه داشته باشن شاید به یک دردی بعدا خورد .
    ما تونستیم یک نسخه دیگه از کارنامه آزمون آیلتسو با وجودیکه جنرال هست بگیریم. بخاطر کم ربط بودن به این انجمن توضیح نمیدم . تو وبلاگم در پستهای ذیل نوشته ام که چجوری اقدام کردم و نتیجه چه شد . هرکس دوست داشت بره بخونه :

http://reza11000.blogfa.com/post-24.aspx
    و
    http://reza11000.blogfa.com/post-30.aspx

خوش باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس جامعه شناسي

سلام بر تمامي دوستان دو سئوال دارم 1- ايا تدريس در دانشگاه ايا جز رشته هايي كه زمان كوتاه مدتي براي مهاجرت ميخواد مثلا 6 ماه يك يكساله به قول وكيل ها2- بعد از ترجمه مدارك بايد انها را به كجا ازسال كرد كسي ادرسي دارهممنون ميشم كسي جواب بده

نقل قول نوشته اصلی توسط mrkhatibi1 نمایش پست ها
    سلام بر تمامي دوستان دو سئوال دارم 1- ايا تدريس در دانشگاه ايا جز رشته هايي كه زمان كوتاه مدتي براي مهاجرت ميخواد مثلا 6 ماه يك يكساله به قول وكيل ها2- بعد از ترجمه مدارك بايد انها را به كجا ازسال كرد كسي ادرسي دارهممنون ميشم كسي جواب بده
    يعني اساتيد دانشگاه خارج از نوبت و سريع بررسي مي شن؟ ! قطعا اينطور نيست. و هيچ فرقي بين اين 38 رشته وجود ندارد. حداقل دو نفر از همكاران خودم هستند كه امتيازشون از من خيلي بيشتر هست ولي فقط به خاطر ارسال با تاخير مداركشون ( 2 ماه بعد از من) به سوريه ..هنوز كه هنوزه پندينگ هستند در حالي كه من ويزا رو هم گرفتم. شرايط اين دو دوست من از نظر وضعيت رسيدگي به پرونده دقيقا مشابه بقيه بچه هاي همين فروم هست. تو همين فروم هم استاد دانشگاه زياد داريم كه دقيقا وضعيت پيشرفت كارشون مثل بقيه هست.

اما اگر منظورتون اين هست كه اصلا تدريس در دانشگاه جزو شغل هاي مورد نياز هست يا خير..جواب شما مثبت است و تدريس در دانشگاه جزو 38 رشته مجاز هست. ولي در حال حاضر با هجوم پرونده هاي زياد به سوريه بعيد هست كه ظرف 6 ماه تا يكسال كار تمام شود..كمي پروسه طولاني تر شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kajkolahkhan نمایش پست ها
    منظورتون بعد از ارسال به دمشق هست یا قبل از آن؟
    قبل از ارسال به دمشق

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس جامعه شناسي

سلام someone2009عزيز
    مرسي از راهنمايي شما خيلي عالي بود.
    ميخواستم اگه امكان داره بگيد تخصص و رشته شما براي اقدام به تورنتو چي بوده.
    كي اقدام كردي ؟
    و پروسه ان از زمان ترجمه مدارك برام بنويسي باز هم در اين خصوص تشكر ميكنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)