صفحه 22 از 33 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    رزومه ی شما خیلی خوبه. شروع کنید با استادها مکاتبه توکل بخدا. ولی فقط به امریکا فکر نکنید. اینجا خبری نیست. اروپا و کانادا هم خوبه. خودتونو محدود نکنید. مقاله خیلی هم مهم و اجباری نیست. شانس خوبی خواهید داشت با این رزومه.
    مرسی از پاسختون،ولی یه سوال دیگه، کدوم کشور اروپایی رو توصیه میکنید؟منظورم اینه که کدوم دانشگاه های اروپایی تو اقتصاد قوی ترن؟

Junior Member

سلام دوستان، تو رو خدا هرچه زودتر راهنماییم کنید خیلی سردرگم شدم من لیسانسم برقه با معدل 13 و خرده ای...بعد به دلیل این که واقعا زده شده بودم در اون مقطع و توان خوندن نداشتم به دلیل یه سری مسائل که تو کارشناسی پیش اومد و نتونستم درس بخونم به یکی از گرایش ها شدیدا تو ارشد علاقه داشتم اما این گرایش که همون مدیریت انرژی بود تو ایران واقعا آینده ی کار نداشت و هنوز آینده اش مشخص نیست برعکس سایر کشورها و نمی تونستم دنبال رشته های موردعلاقه ام گشتم و البته ضریب مالیش رو هم شدیدا اضافه کردم چون که بدون پول که آدم نمی تونه زندگی کنه.بعد اقتصاد رو تو شریف دنبال کردم همراه با توو دانشگاه آزاد مدیریت مالی رو..البته چون شریف خیلی واقعا ریاضی وار کار می کنه خیلی هم بهم فشار اومد اما خب به هر دو رشته تا حدودی علاقه دارم مخصوصا اقتصاد...نمره تافلم شد 102 نمره جی متم 700 هستش و یک مقاله بین المللی انگلیسی یعنی تو اقتصاد و یک مقاله ی ملی فارسی تو مدیریت مالی دارم البته در حال دادن یک مقاله بین المللی برای مدیریت هم هستم ...الان فقط سردرگمیم اینه آیا با این معدل کارشناسیم امکان قبولی دارم؟تا حدودی به افکار قبل ار فوق لیسانسم برگشتم که ایا اشتباه نکردم که ارشد برقو رها کردم راستش من اون موقع توانایی ادامه رو نداشتم چون اکسپت خیلی راحت تر بود آیا من با این معدل اکسپت میشم اگه میشم کدوم دانشگاه ها؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1998 نمایش پست ها
    سلام دوستان، تو رو خدا هرچه زودتر راهنماییم کنید خیلی سردرگم شدم من لیسانسم برقه با معدل 13 و خرده ای...بعد به دلیل این که واقعا زده شده بودم در اون مقطع و توان خوندن نداشتم به دلیل یه سری مسائل که تو کارشناسی پیش اومد و نتونستم درس بخونم به یکی از گرایش ها شدیدا تو ارشد علاقه داشتم اما این گرایش که همون مدیریت انرژی بود تو ایران واقعا آینده ی کار نداشت و هنوز آینده اش مشخص نیست برعکس سایر کشورها و نمی تونستم دنبال رشته های موردعلاقه ام گشتم و البته ضریب مالیش رو هم شدیدا اضافه کردم چون که بدون پول که آدم نمی تونه زندگی کنه.بعد اقتصاد رو تو شریف دنبال کردم همراه با توو دانشگاه آزاد مدیریت مالی رو..البته چون شریف خیلی واقعا ریاضی وار کار می کنه خیلی هم بهم فشار اومد اما خب به هر دو رشته تا حدودی علاقه دارم مخصوصا اقتصاد...نمره تافلم شد 102 نمره جی متم 700 هستش و یک مقاله بین المللی انگلیسی یعنی تو اقتصاد و یک مقاله ی ملی فارسی تو مدیریت مالی دارم البته در حال دادن یک مقاله بین المللی برای مدیریت هم هستم ...الان فقط سردرگمیم اینه آیا با این معدل کارشناسیم امکان قبولی دارم؟تا حدودی به افکار قبل ار فوق لیسانسم برگشتم که ایا اشتباه نکردم که ارشد برقو رها کردم راستش من اون موقع توانایی ادامه رو نداشتم چون اکسپت خیلی راحت تر بود آیا من با این معدل اکسپت میشم اگه میشم کدوم دانشگاه ها؟
    سامان جان ، یه مستر Financial Economics اپلای کن و مطمئنا بهت بورس کامل میدن ، معمولا این رشته 1 ساله است ، بخون اگه معدل خوب بیاری مطمئنا بهت پذیرش دکتری هم میدن.
    گزینه های بعدی تو میتونه تو شاخه های Financial Engineering و Quantitative Finance باشه. به هر جهت به عقیده من از فوق شروع کنی بهتره.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام دوستان
    من امسال نتونستم مدارکمو برسونم برا 2017 میخوام اپلای کنم. حالا که وقت دارم تا تافل و بعد از اون GRE بدم، تو این مدت میخوام دانشگاههای هدفم رو هم که سال بعد مدارک میفرستم بررسی کنم که هول هولکی انتخاب نکنم. ولی نمیدونم از کجا شروع کنم. ممنون میشم در مورد رشته اقتصاد و انتخاب دانشگاه بهم کمک کنید.
    اولویت اصلیم فاند هست البته رنک دانشگاهم برام مهمه ولی کشورش زیاد مهم نیست (امریکا کانادا اروپا استرالیا) معدلم: لیسانس 17.76 و ارشد 17.95. دانشگاه ارومیه. مقاله 7 تا دارم (2 کنفرانس بین المللی، 2 علمی پژوهشی، 3 تا ISC) از زمینه کاریم تو پایان نامه اصلا خارج نشدم و همه کارام نفت و فایننس و مدلهای کاربردی سنجی هست.
    اصلا این رزومه برا اپلای مساعد هست؟
    این که از قبل باید با اساتید مکاتبه کنیم در مورد همه دانشگاههاست؟ چون شنیدم رشته ما اغلب پذیرش دست دانشگاهه تا استاد! یعنی من بعد انتخاب دانشگاههای مورد نظرم با اساتید مکاتبه کنم یا نه؟ و اینکه از کی مکاتبه رو شروع کنم که برا سال 2017 زود نباشه؟
    پیشاپیش سپاس از پاسختون

Junior Member

سلام بچه ها، برای یک نفر که لیسانس مهندسی و ارشد مدیریت مالی داره، آیا دانشگاهی را در اروپا، آمریکا یا کانادا سراغ دارید که شانس پذیرش با فاندش بیشتر باشه؟
    می دونم سوالم کلی هست و خب پذیرش به خیلی چیزا ربط داره. اما بعضی از دانشگاه ها خب ایرانیا رو بیشتر میشناسن و یا تعداد پذیریش بالاتری میدن و یا به دلیل مشابه شانس بالاتری میدن برای پذیرش. آیا سراغ دارید؟ ممنون

Junior Member

سلام

با رزومه من شانس گرفتن پذیرش با کمک هزینه تحصیلی نه صرفا فول فاند,به نظرتون تا چه اندازه هست؟برای دکتری رشته اقتصاد یا فاینانس

کارشناسی اقتصاد بازرگانی تهران جنوب_معدل16.32_دو ترم ممتازی دانشگاه_اتمام تحصیل در 7 ترم تحصیلی

کارشناسی ارشد توسعه اقتصادی و برنامه ریزی علوم تحقیقات_در حال تحصیل_احتمال زیاد معدل بالای 16

1 ترم حل تمرین درس اقتصاد کلان1 در دانشگاه ازاد تهران جنوب..

زبان ایلتس 6.5

دو تا کار تحقیقی دارم که ای اس ای نیست...

مرسی که وقت میزارید

Junior Member

با سلام
    من ليسانس و فوق ليسانس مهندسي شيمي از دانشگاه تهران هستم. معدل كارشناسي 14 و معدل كارشناسي ارشد ١٦/٣. مي خواستم بدونم براي پذيرش بدون فاند در رشته اقتصاد در اروپا آيا راهي دارم؟ و چه پيش نيازهايي براي گرفتن پذيرش لازم هست؟
    با تشكر

Junior Member

ببخشيد در ادامه پست بايد اضافه كنم كه من براي مستر مي خوام اقدام كنم و ترجيحا كشور آلمان. سوال ديگري هم دارم اين هست كه مدت مستر معمولا در اروپا چند ساله؟
    با تشكر

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Tahamh94 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر باشه ایشالا.
    لیسانس اقتصاد نظری معدل 18.7 تافل 100 gre 300 دوستان امکان پذیرش با فاند برای من تو آمریکا وجود داره برای فوق لیسانس رنک بین 100 تا 300
    برا ارشد اقتصاد به طور کلی سخته فاند بگیرید! چه تو اروپا چه امریکا
    امریکا دانشگاه هایی برا ارشد فاند TA یا RA میدن که معمولا دکترا ندارن
    تعداد خیلی خیلی محدودی جا هست که بشه فاند کافی گرفت
    ولی باز هم میگم خیلی محدودن

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط matini نمایش پست ها
    ببخشيد در ادامه پست بايد اضافه كنم كه من براي مستر مي خوام اقدام كنم و ترجيحا كشور آلمان. سوال ديگري هم دارم اين هست كه مدت مستر معمولا در اروپا چند ساله؟
    با تشكر
    آلمان و بیشتر اروپا معمولا دو ساله ست
    هلند یه سری پروگرم یه ساله داره
    به طور کلی دوساله لحاظ کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)