صفحه 38 از 137 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Smile پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط abc20 نمایش پست ها
    دوست عزیزم امید جان منم با تائید حرفه ghlobe جان اینکه اگه دلیل خاصی ندارین مستقیم دکتریی اپلای کنین، بخاطر نمرات زبانتون (و دانشگاه) شانس پذیرشتون بسیار بالاس.

سلام به نظر من حتما اپلاي كن شانس فاند گرفتن شما خيلي بالاست ضرري نداره...سعي از استاداي خوب توصيه نامه قوي بگيري...

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام من شرايطم ليسانس و ارشد رو م شيمي فني تهران خوندم معدلام 15.3 و 17.8 بوده 2 تا مقاله كنفرانس دارم 3 سال سابقه كار مرتبط تز ارشدم جداسازي با غشاء بوده به نظر شما كجاها اپلاي كنم تافل 577 جي ار اي هم تازه دادم جوابش نيومده ولي بالاتر از 1100 نمي شم كجا اپلاي كنم بهتره؟ مرسي

خواستم بدونم امکان دادن TA فقط به دانشجویانی تعلق میگیره که برای ph.D اقدام میکنند؟و همونطور که قبلا گفتید بستگی به زمینه فعالیتشون و پروژه های علمی که تا به حال انجام دادن هست دیگه؟و اینکه کسانی که برای MA اقدام میکنن فقط باید دنبال فاند باشند؟
    ویرایش توسط shamim65 : December 21st, 2011 در ساعت 12:57 AM دلیل: تبدیل پینگیلیش به فارسی

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoooosh نمایش پست ها
    خواستم بدونم امکان دادن TA فقط به دانشجویانی تعلق میگیره که برای ph.D اقدام میکنند؟و همونطور که قبلا گفتید بستگی به زمینه فعالیتشون و پروژه های علمی که تا به حال انجام دادن هست دیگه؟و اینکه کسانی که برای MA اقدام میکنن فقط باید دنبال فاند باشند؟?
    سلام
    یک خورده اطلاعاتتون با اونچیزی که من میدونم مغایر است. اول از همه دوست عزیز فاند یا به صورت RA است یا TA. گرفتن فاند بستگی به شرایط تحصیلی و رزومه و البته در خیلی از مواقع شانس شما داره. من شخصی رو می شناسم که برا دوره مستر کانادا تونست با استادی هماهنگ کنه و به عنوان TA مشغول بشه. بازم میگم همه چی بستگی به موقعیت داره. برا مستر اگه کانادا یا آمریکا اقدام کنین شرایط گرفتن فاند محدود است. برا آمریکا اگه نمره تافل و جی آر ای خوبی داشته باشین و از نظر رزومه قوی باشین در خیلی از موارد می تونین مستقیم برا دکترا اپلای کنین و از فاندی که مورد نظرتون هست یا بصورت TA یا RA استفاده کنین.
    ویرایش توسط shamim65 : December 21st, 2011 در ساعت 12:58 AM دلیل: ویرایش نقل قول
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

Dear friends,
    Hope you all would be fine,
    I wanna know approximately how much the universities assign to one has 10 published ISI articles and 5 international conference abstracts?
    Best regards)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

نقل قول نوشته اصلی توسط a_ghorbani نمایش پست ها
    Dear friends,
    Hope you all would be fine,
    I wanna know approximately how much the universities assign to one has 10 published ISI articles and 5 international conference abstracts?
    Best regards)
    تعداد خيلي مهم نيست بلكه كيفيت. دوستي داشتم با 15 isi از رنك حدود شصت پذيرش گرفت. چون بيشتر مقاله هاش شبيه هم بودن و زبان و معدل پاييني داشت. دو يا سه isi با كيفيت +زبان و معدل بالا براي top10 كافيه.

Thanks Pal,
    but I mean how much they give to a qualified person? Assuming that his ISIs are published in reputable journals or cited by lots of times

Junior Member hooman3347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی-سازه های آبی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed586 نمایش پست ها
    Dear Friend,
    Thers are some qualification requirements for funding. I believe most of iranian students from top universities qualify these requirements. By the way the most important requirement, from my point of view, is the advisor's descion on wethear you are useful for the research he has in his hand or not.
    You must try your best to impress him by stating and highlighting your points of strength on the research topic.
    Just do not hesitate and go ahead
    !
    Dear Saeed586,
    Is it enough actually?! what about papers? I mean, what is the role of papers?

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

با سلام به دوستان
    من یه سوال داشتم فرض کنید دانشگاهی از ترم 2 فاند بده حالا ما باید ترم 1 چکار کنیم؟؟؟ هزینش زیاد میشه که ما نداریم تگلیف چیه؟ نمیشه از ترم 2 رفت؟؟
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

سلام من برای دکتری زمین شناسی اپلای کردم و مدارک مورد نیاز را تازه فرستادم . 6 ماهه که در حال مکاتبه و تماس با استاد هستم. گفتند اگر پذیرش بشم بهم گرنت و اسیستنت تعلق میگیره که شامل تویشن و فی می شه.حالا من نمیدونم این یعنی که کل تویشن من حذف میشه یا نه؟ روم نمیشه ازش بپرسم. آخه هنوز مدارکمو بررسی نکردند. می ترسم ازشون بپرسم...یا اصلا کی و چطور بپرسم . آخه من نمیتونم هزینه تحصیلمو بپردازم مگر اینکه فول فاند بشم!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)