صفحه 9 از 245 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود

برای من هنوز درخواست پروپوزال و CV نکردند. هفته قبل سه شنبه لادج شد و فایل نامبر مشخص شد. به نظرتون چی کار می شه کرد؟
    راستی من ویزای آمریکا هم داشتم ممکنه واسم حسن محسوب بشه؟
    هنوز دیر نشده بعد از یک هفته. نگران نباشین. الان سرشون شلوغه و در ضمن این یکشنبه هم عید روز استرالیا بوده و سفارت تعطیل بوده. باهاتون حتما تماس میگیرن. یه هفته دیگه هم صبر کنین منطقیه.
    در مورد داشتن ویزای امریکا من فکر میکنم میتونه یه حسن خوب داشته باشه و اون اینکه وقتی به مرحله security checks برسین چون قبلا یه بار این مرحله رو برای ویزای امریکا بدون مشکل پشت سر گذاشتین، اینجا خیالتون میتونه خیلی راحتتر باشه. موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

درود

برای من هنوز درخواست پروپوزال و CV نکردند. هفته قبل سه شنبه لادج شد و فایل نامبر مشخص شد. به نظرتون چی کار می شه کرد؟
    راستی من ویزای آمریکا هم داشتم ممکنه واسم حسن محسوب بشه؟
    با درود

شهروز جان ...بهترین کار زنگ زدن....بزنی بهت میگه.....چون این به معنی اینه که آفیسر پروندت که به احتمال زیاد میتونه آنا باشه......تعیین نشده.......من زنگ زدم...گفتش کی...دقیق همون تاریخ اومد..................فقط زنگ میزنی بلند حرف بزن!...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    با درود

شهروز جان ...بهترین کار زنگ زدن....بزنی بهت میگه.....چون این به معنی اینه که آفیسر پروندت که به احتمال زیاد میتونه آنا باشه......تعیین نشده.......من زنگ زدم...گفتش کی...دقیق همون تاریخ اومد..................فقط زنگ میزنی بلند حرف بزن!...
    درود
    مانی جان نفست حقه آنا درخواست CV و پروپوزال پی اچ دی کرد. ایشالله ویزای من، شما و سایر بچه ها هم به زودی بیاد.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

از من رزومه نخواست اصلا. فقط مدیکال. بعد مدیکال دیگه چه مدرکی میخوان؟ کلا من الان تو چه مرحله ایم؟ سکوریتی چک کردن یا نکردن؟!

تا الان زنگ نزدن برای مصاحبه دیگه نمیزنن؟

ApplyAbroad Veteran

درود
    مانی جان نفست حقه آنا درخواست CV و پروپوزال پی اچ دی کرد. ایشالله ویزای من، شما و سایر بچه ها هم به زودی بیاد.
    بسیار خوشحال شدم شهروز....به کلوپ بچه های منتظر ال ویزا خوش اومدی......امیدوارم تمام بچه هایی که در انتظار ویزا هستن....هر چه سریعتر ویزاشون گرانت بشه و همه به آنچه دوست دارن برسن....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

من زنگ زدم سفارت تهران، اونا هم گفتن مدیکال به دستشون نرسیده. کس دیگه ای پیگیری کرده مدیکالش به سفارت رسیده یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    من زنگ زدم سفارت تهران، اونا هم گفتن مدیکال به دستشون نرسیده. کس دیگه ای پیگیری کرده مدیکالش به سفارت رسیده یا نه؟
    سلام
    یه خورده طولانی شده ، حتما از کلینیکی که معاینه انجام دادی بپرس،خدای نکرده یادشون نرفته باشه که پست کنند.
    از اصفهان که با DHL می فرستادن و میشد کدشون را گرفت و track کرد. من این کار را کردم و رسیدش را به سفارت تلفنی گرفتم. پست گفت خانم فلانی از سفارت تو تهران تحویل گرفته!
    سابکلاس573،لاج 25 سپتامبر 2012با مراجعه حضوری، دریافت شماره پرونده از اردن یک اکتبر ،درخواست انجام معاینه پزشکی و CoE و OSH هفت اکتبر
    ارسال CoE و OSHC پانزده اکتبر ، 24 اکتبر گرنت ویزا ، 29 اکتبر دریافت ویزا

درود
    -----------
    شهروز جان چه ساعتی ایمیل را آنا فرستاد؟؟؟؟؟؟ آخر شب هم مگه ایمیل میده آنا؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    -----------
    شهروز جان چه ساعتی ایمیل را آنا فرستاد؟؟؟؟؟؟ آخر شب هم مگه ایمیل میده آنا؟
    ساعت 7.نمی دونم واقعیتش.به من که ایمیلش اون وقت رسید
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

سلام دوستان
    من دانشجوی دکتری در ایران هستم و برای فرصت مطالعاتی شش ماهه میخام برم استرالیا دعوتنامه ام اومده برای مدت کوتاه تحصیلی فرایند اخذ ویزا چطوریه و چقدر طول میکشه؟ اگه کسی این شرایط رو داره ممنون میشم بگه از کجا شروع کنم ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)