صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: نتایج ریجکت سال 2013 الی 2015 استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

Unhappy نتایج ریجکت سال 2013 الی 2015 استرالیا ( پست اول را بخوانید )

منم آخرش ریجگت شدم!!! پروپوزالم هیچ ربطی به امنیت و این حرف ها نداشت! اینم ایمیلشون!!!
    Please note that due to Swinburne?s obligations under Australian migration, trade and sanction laws, even if you
    meet Swinburne's academic entry and selection criteria, it is possible that Swinburne may not be able to offer you a place due to additional non-academic criteria required to meet Swinburne?s legal requirements, which are applied at Swinburne?s sole discretion. For Further information please see:

(1) Migration Act 1958 (Cwth)
    (2) Migration Regulations 1994 (Cwth)
    (3) Autonomous Sanctions Act 2011 (Cwth)
    (4) Autonomous Sanctions Regulation 2011 (Cwth)

دوستان لطفا ابتدا تمامی مشخصات خود را مبنی بر اپلای بنویسین بعد علل ریجکتتان را بررسی نمایید .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 19th, 2013 در ساعت 03:26 AM دلیل: بروزرسانی

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

پیش فرض پاسخ : نتایج ریجکت سال 2013 و 2014 استرالیا ( پست اول را بخوانید )

* معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی : 16.3
    * معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد : 17.3
    * رشته/دانشگاه استرالیایی رد شده : مکانیک - QUT, UQ, Deakin , Newcastle, CQU, JCU, ....
    * تعداد مقالات/کنفرانس ها : 4 ISI (اسم سوم و چهارم هستم، ایمپکت فکتور 5، 4، 2)- 10 کنفرانس بین المللی
    * نمره تافل/آیلتس : 6.5
    4 سال سابقه کار و 10 پتنت که یکی بین المللی بود و چند پروژه هم داشتم که یکیش ماله سازمان ملل بود اما ...

از همه دانشگاه ها ریجکت شدم، همه

برای همه دوستانی که موفق بودن خوشحالم و امیدوارم همیشه شاد و پیروز و سربلند باشن

Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

Exclamation پاسخ : نتایج ریجکت سال 2013 و 2014 استرالیا ( پست اول را بخوانید )

به نظر من علت ریجکت رو نمیشه قطعی گفت
    حداقل در مورد من فکر نکنم اونقدرها هم رزومه بدی داشته باشم
    پروژم هم درمورد سوختهای گیاهی بود که کاملا صلحجویانه هست

از همه دانشگاه ها فقط یه ایمیل اومد که رقابت خیلی تنگاتنگ بود و شما برنده نشدی

دیگه میمونه بد شانسی من که احتمالا اون استادایی که باهاشون ارتباط گرفتم همزمان با دانشجویان با رزومه بهتری هم در ارتباط بودن و اونها گزینه نهایی بودن نه من. یکم عجیب بود من بیش از 1600 ایمیل فرستادم. اغلب گفتن عالی هستی امـــــــــــــــــــــــ ـا جا ندارم امـــــــــــــــــــــــ ـا پول ندارم امـــــــــــــــــــــــ ـا....
    نه این که زمان نا مناسبی فرستاده باشمااا. در زمان اپلای مثل همه اپلای کردم.
    حتی 2 تا دانشگاه استادا خودشون گفتن با دستی برات اپلای میکنیم و نمی خواد خودت کاری کنی... اونها هم ریجکت شدم

دیگه رسیدم به این که نشد که نشد
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط khatamifar نمایش پست ها
    به نظر من علت ریجکت رو نمیشه قطعی گفت
    حداقل در مورد من فکر نکنم اونقدرها هم رزومه بدی داشته باشم
    پروژم هم درمورد سوختهای گیاهی بود که کاملا صلحجویانه هست

از همه دانشگاه ها فقط یه ایمیل اومد که رقابت خیلی تنگاتنگ بود و شما برنده نشدی

دیگه میمونه بد شانسی من که احتمالا اون استادایی که باهاشون ارتباط گرفتم همزمان با دانشجویان با رزومه بهتری هم در ارتباط بودن و اونها گزینه نهایی بودن نه من. یکم عجیب بود من بیش از 1600 ایمیل فرستادم. اغلب گفتن عالی هستی امـــــــــــــــــــــــ ـا جا ندارم امـــــــــــــــــــــــ ـا پول ندارم امـــــــــــــــــــــــ ـا....
    نه این که زمان نا مناسبی فرستاده باشمااا. در زمان اپلای مثل همه اپلای کردم.
    حتی 2 تا دانشگاه استادا خودشون گفتن با دستی برات اپلای میکنیم و نمی خواد خودت کاری کنی... اونها هم ریجکت شدم

دیگه رسیدم به این که نشد که نشد
    دوست عزیز، لطفا ناامید نشین. به نظر من هم شما رزومتون خوبه و اینکه از تمام این دانشگاهها ریجکت شدین کاملا از روی بدشانسی بوده. به نظر من دوباره تلاش کنین و این دفعه تلاشتون رو بیشتر بذارین برای دانشگاههای UWA، کوئینزلند و موناش. البته برای دانشگاههای غیر g8 هم اقدام کنین اما اونا کلا قابل پیش بینی نیستن. سعی کنید استادای دیگه ای پیدا کنین. استاد تأثیر بسیار تعیین کننده ای داره در گرفتن اسکولارشیپ. این رو من خودم کاملا تجربه کردم. امیدوارم این بار موفق بشین.

UWA هم ریجکت شدم به دلیل رقابت تنگاتنگ!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    UWA هم ریجکت شدم به دلیل رقابت تنگاتنگ!
    خیلی متأسفم دوست عزیز. امیدوارم بتونین از دانشگاههای دیگه اسکولارشیپ بگیرین. میشه لطف کنین و رشته ای که براش تو UWA اپلای کرده بودین رو به همراه رزومتون هم اینجا بذارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    خیلی متأسفم دوست عزیز. امیدوارم بتونین از دانشگاههای دیگه اسکولارشیپ بگیرین. میشه لطف کنین و رشته ای که براش تو UWA اپلای کرده بودین رو به همراه رزومتون هم اینجا بذارین؟
    ممنونم
    ظاهرا استرالیا با رزومه من سازگار نیست
    یا میگن چون تخصص داری دیگه نمیشه پی اچ دی بگیری و یا میگن معادل بچلور آنوروس نیستی و ریسرچ کامپننت کم بوده!
    دکترای عمومی 16.08
    تخصصی 18.5
    تافل 95
    مقاله ISI 2
    3 مقاله داخلی- 21 کنفرانس داخلی و بین المللی
    سابقه RA و Lab director
    برای دانشکده پزشکی اپلای کرده بودم

سلام دوست عزیز. متاسفم برای اینکه این همه تلاش کردی و به جایی‌ نرسیدی. منم زمان اپلای برای مستر در اروپا خیلی‌ ریجکت شدم اما هیچ وقت ناامید نشدم و سر آخر هم جای خوبی‌ پذیرش گرفتم. فکر می‌کنم شما هم میتونی‌ به هدفت برسی‌ اگه ناامید نشی‌..
    به امید موفقیت

سلام به همه دوستان
    من واسه Fall 2013 چند ماه پیش RMIT استرالیا اپلای کردم.
    مقطع دکتری، تافل 96، 1 مقاله، 2 سال سابقه کار، 3 بار حل تمرین، معدل کارشناسی ارشد 19.02، رتبه اول در تمام نیمسال های تحصیلی ارشد

پریروز نتیجه اش از طریق ایمیل اومد.
    نتیجه: ریجکت به خاطر تحریم (ایران و سوریه)
    اینم توضیحی که دادن:

Dear Abolfazl
    Thank you for your application to study at RMIT University.
    Unfortunately, we are unable to process your application at this time due to Sanctions regulations.
    What are ‘sanctions regulations’?

Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website at http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

The legislation and regulations relating to autonomous sanctions are complex and constantly being updated. While the University conducts a comprehensive review of its obligations under this legislation, applications from Iran and Syria will temporarily be put on hold until further notice, but this situation is subject to continuous review.

Kind Regards

هروقت یه شکستی می خورم از خودم می پرسم کجای کار من اشتباه بوده و اگر زمان به عقب برمیگشت کدوم کار رو انجام میدادم. اما الان یک تناقض بزرگ تو ذهن من هست و اون اینه که کجای کار من اشتباه بوده. اگر شکستی هست به خاطر انجام یه اشتباه بوده ولی من که اشتباهی نکردم. مقاله، معدل، حل تمرین، تافل و .... من تو هیچکدوم کم نذاشتم و اگر زمان به عقب برگرده من بازهم همین مسیر رو طی می کنم. خودتون می دونید معدل بالا گرفتن اونم در دانشگاه دولتی چقدر سخته. من دو سال تو ارشد جون کندم تا معدلم رو بالا نگه دارم که به اینجا برسم و با این ایمیل روبرو بشم؟!؟ الان دارم به این فکر می کنم که چرا من اینهمه درس خوندم؟ شاید اشکال من اینه که حتی فکر خوندن دکتری در داخل پشتم رو به لرزه میندازه.
    پشت همه این حرفها، پشت همه این افکار چیزی نیست جز یک سوال و اون اینه که آیا من مسیرم رو از اول اشتباه انتخاب کردم؟ آیا انتخاب من از اول اشتباه بود؟ ما تو دنیای واقعی زندگی می کنیم. تو دنیای واقعی هرکس بیشتر تلاش کنه الزاما بهتر نتیجه نمیگیره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با سلام

بعد از دیدن این نوشته ها یه سوال برام پیش اومده. همه دوستانی که رد شدند برا بورسیه اقدام کردند؟ اینو می پرسم چون خودم میخام برا استرالیا با هزینه شخصی و مقطع مستر course work اقدام کنم و سوابق تحصیلیم هم خیلی افتضاحه. با این حال هم من امیدی نباید داشته باشم؟
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)