صفحه 494 از 974 نخستنخست ... 394444484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503504544594 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,931 تا 4,940 , از مجموع 9734

موضوع: تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

بچه ها من برای 30 اوت با اوفتانرا رزرو کرده بودم که فکر کنم نرسم می تونم با همین بلیت برای 15 سپتامبر بدون اکسترا فی یه بلیت بگیرم. شرمنده بهتر از اینجا جایی برای سوال پیدا نکردم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_aut نمایش پست ها
    بچه ها من برای 30 اوت با اوفتانرا رزرو کرده بودم که فکر کنم نرسم می تونم با همین بلیت برای 15 سپتامبر بدون اکسترا فی یه بلیت بگیرم. شرمنده بهتر از اینجا جایی برای سوال پیدا نکردم
    این در واقع یه تصمیم شخصیه و یک جور قمار! هیچکس نمی تونه بهتون بگه تا اون موقع ویزاتون میاد یا نه. باید با توجه به اینکه دانشگاه تا کی اجازه میده تاخیر کنید، نامه late arrival میتونید بگیرید یا نه و نظرتون در مورد دیفر چیه و اینکه اصولا چقد میخواید ریسک کنید باید تصمیم بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiarKh نمایش پست ها
    این در واقع یه تصمیم شخصیه و یک جور قمار! هیچکس نمی تونه بهتون بگه تا اون موقع ویزاتون میاد یا نه. باید با توجه به اینکه دانشگاه تا کی اجازه میده تاخیر کنید، نامه late arrival میتونید بگیرید یا نه و نظرتون در مورد دیفر چیه و اینکه اصولا چقد میخواید ریسک کنید باید تصمیم بگیرید.
    خوب منظورم این هست که برای این تاریخ اکونومی گیرم میاد؟ با باید کلی پول اضافه بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من تا 18 سپتامبر وقت دارم اونجا باشم بعدش باید دیفر کنم!

Junior Member

بچه ها ممکنه به این سوال پیشتر پاسخ داده شده باشه، ولی واسه اینکه خاطرجمع بشم دوباره می پرسم:

بعد از اینکه ایمیل سفارت رو ریپلای کردیم و پاسخ سوالاتشون رو دادیم، یه تأییدیه اتوماتیک به ایمیلمون ارسال میشه یا نه؟ اینو میپرسم چون دو ماه پیش که به دلیلی به سفارت ایمیل زده بودم یه همچین تأییدیه ای دریافت کردم، ولی این دفعه که جواب سوالاتشونو دادم اتفاقی نیفتاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ferrycalleh نمایش پست ها
    بچه ها سلام, من امروز داک ریکوئست شدم. اطلاعاتم برای ترم ژانویه 2013 توی جدول هست.
    سلام از آنجایی که من لیست مدارکی که گفته بودید قصد دارید بفرستید را دیدم و به نظرم کامل بود، می تونم بپرسم دیگه چه مدارکی ازتون خواستند؟ با تشکر از پاسختون

CV
    Intended Field of Research
    Professor in Iran
    Professor In Canada
    List of Publications
    همه رو بهشون داده بودم دوباره خواستند

نقل قول نوشته اصلی توسط alitelma نمایش پست ها
    سلام از آنجایی که من لیست مدارکی که گفته بودید قصد دارید بفرستید را دیدم و به نظرم کامل بود، می تونم بپرسم دیگه چه مدارکی ازتون خواستند؟ با تشکر از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان
    من ظاهرا پیگیری هام جواب داد، بویژه مورد آخری که از طریق adviser دانشگاه بود چون شخصا سفارت رو سوال پیچ کرده بود.
    ایمیل آخر منو ریپلای کردن و گفتن که پرونده ام رو به جریان انداختن.
    ظاهرا ایراد کار این بود که چون من study permit داشتم لذا فقط temporary visa درخواست دادم ولی منشی که بستۀ منو باز کرده فکر کرده که من دانشجو نیستم و ویزیتوری ام لذا پرونده ام رفته قاطی هزاران درخواست ویزای ویزیتوری ولی با این پیگیریها متوجه شدن که من دانشجوام و پرونده رو دوباره بررسی کردن.
    لذا این مشکل که پرونده ام باز نشده بوده، برای خیلی از دوستان پیش نخواهد آمد و جای نگرانی نیست چون که شما واسه study permit اپلای کردین و واضحه که دانشجو هستین. خبر خوب اینه که فعلا فقط دارن study permit ها رو بررسی میکنن و دلیل اینکه بستۀ من باز نشده بود هم همین بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam123 نمایش پست ها
    بچه ها ممکنه به این سوال پیشتر پاسخ داده شده باشه، ولی واسه اینکه خاطرجمع بشم دوباره می پرسم:

بعد از اینکه ایمیل سفارت رو ریپلای کردیم و پاسخ سوالاتشون رو دادیم، یه تأییدیه اتوماتیک به ایمیلمون ارسال میشه یا نه؟ اینو میپرسم چون دو ماه پیش که به دلیلی به سفارت ایمیل زده بودم یه همچین تأییدیه ای دریافت کردم، ولی این دفعه که جواب سوالاتشونو دادم اتفاقی نیفتاد.
    تاییدیه ای دریافت نمی کنید. همینکه ایمیلتون بدون اینکه خطایی بده ارسال می شه باید خیالتون راحت باشه. برای اطمینان از نبودن خطا تو spam ها رو هم چک کنید چیزی نباشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط dumanb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ظاهرا پیگیری هام جواب داد، بویژه مورد آخری که از طریق adviser دانشگاه بود چون شخصا سفارت رو سوال پیچ کرده بود.
    ایمیل آخر منو ریپلای کردن و گفتن که پرونده ام رو به جریان انداختن.
    ظاهرا ایراد کار این بود که چون من study permit داشتم لذا فقط temporary visa درخواست دادم ولی منشی که بستۀ منو باز کرده فکر کرده که من دانشجو نیستم و ویزیتوری ام لذا پرونده ام رفته قاطی هزاران درخواست ویزای ویزیتوری ولی با این پیگیریها متوجه شدن که من دانشجوام و پرونده رو دوباره بررسی کردن.
    لذا این مشکل که پرونده ام باز نشده بوده، برای خیلی از دوستان پیش نخواهد آمد و جای نگرانی نیست چون که شما واسه study permit اپلای کردین و واضحه که دانشجو هستین. خبر خوب اینه که فعلا فقط دارن study permit ها رو بررسی میکنن و دلیل اینکه بستۀ من باز نشده بود هم همین بود.
    پس بچه هایی که study permit دارن حواسشون باشه حتما یه کاور لتر بزارن و توضیح بدن که مشکلی پیش نیاد

Senior Member ali.mm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضیات- Laval university-Quebec City

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiarKh نمایش پست ها
    تاییدیه ای دریافت نمی کنید. همینکه ایمیلتون بدون اینکه خطایی بده ارسال می شه باید خیالتون راحت باشه. برای اطمینان از نبودن خطا تو spam ها رو هم چک کنید چیزی نباشه.
    منم قبلا یک ایمیل شامل گواهی بانکی ای که فراموشش کرده بودم رو در 24 جولای واسشون فرستادم که تاییده رسید ایمیل اومده بود. جالبه این تاییدیه رو اصلا من ندیده بودم.امشب دیدم! اما ایمیل جواب داک ریکوئست رو که در 2 آگست فرستادم تاییدیه ای نیومد. هر چند میدونم رسیده.
    یه تجربه غیر منطقی که تو این چند وقت بهش رسیدم اینه که خیلی از بچه ها به فاصله کمی از ارسال یک ایمیل یا نامه به سفارت پروندشون یه تکونی خورده!
    موفق ترین انسانها کسانی هستند که با آرامش مدیریت و به سرعت عمل میکنند.