صفحه 36 از 74 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

با سلام و تشكر
    من يك مقاله دارم كه با وجود اينكه تازه يك ماه آنلاين شده بيشترين ميزان دانلود را در بين مقالات آن ژورنال داشته. آيا اين مساله امتياز محسوب مي شود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali444 نمایش پست ها
    با سلام و تشكر
    من يك مقاله دارم كه با وجود اينكه تازه يك ماه آنلاين شده بيشترين ميزان دانلود را در بين مقالات آن ژورنال داشته. آيا اين مساله امتياز محسوب مي شود؟
    سلام
    تا اونجایی که من میدونم امتیازاتی که در ارزش مقالات اگه معتبر خارجی هست البته! تاثیر دارند impact factor ژورنال هستش! و اینکه چقدر دانلود شده نشونه ارزش یه مقاله نمیتونه باشه بلکه باید به مقاله شما ارجاع (CITE) داده بشه! توسط سایر مقاله نویس ها، که این مسئله خودش زمان میبره!

Junior Member

با سلام و تشكر
    بله isi هست و معتبره.فرمايش شما صحيح هست احتمالا با زمان بيشتر cite قابل توجهي هم پيدا كنه.الان در واقع تبديل شده به most read article

نقل قول نوشته اصلی توسط skylark12 نمایش پست ها
    سلام
    تا اونجایی که من میدونم امتیازاتی که در ارزش مقالات اگه معتبر خارجی هست البته! تاثیر دارند impact factor ژورنال هستش! و اینکه چقدر دانلود شده نشونه ارزش یه مقاله نمیتونه باشه بلکه باید به مقاله شما ارجاع (CITE) داده بشه! توسط سایر مقاله نویس ها، که این مسئله خودش زمان میبره!

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

سلام برای ISI ایا مقاله رو لازمه که حتما یک یا چند استاد تایید بکنه ؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط setare1 نمایش پست ها
    سلام برای ISI ایا مقاله رو لازمه که حتما یک یا چند استاد تایید بکنه ؟
    برا چی تایید کنن؟ سابمیت کردنش؟
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    برا چی تایید کنن؟ سابمیت کردنش؟
    خیر
    من با روال کار اشنایی ندارم برای همین پرسیدم .

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط setare1 نمایش پست ها
    خیر
    من با روال کار اشنایی ندارم برای همین پرسیدم .
    خب اگه منظورتون اینه که برا فرستادن مقاله ای لازمه استادی تایید کنه. عموما چون این مقاله از تز شما هست پس باید استادتون تایید کنه و نویسندگان مقاله باید در مورد محتوا و فرستادنش توافق داشته باشن. ولی اینکه همیشه و در هر حالتی ضروری هست، نه چنین ضرورتی وجود نداره مثلا وقتی شما خودتون یه کار تحقیقاتی انجام داده باشین.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام
    1-به لحاظ اعتبار کدام ژورنال آی اس ای برای دو رشته ی اقتصاد و مهندسی مواد متالوژی مناسب است؟
    2-کدام ژورنال سریعتر و راحت تر مقالات را چاپ می کند(آی اس آی)
    3-هزینه پرداختی برای چاپ مقالات در یک ژورنال مثل الزویر چقدر است؟
    4-از کجا می توان فرمت و قالب مقالات ژورنال های مختلف رو مثل الزویر را پیدا کرد تا براون اساس پایان نامه تدوین شود(فونت- فاصله بین خطوط و مسایل ویرایشی دیگر ...)

پیش فرض پاسخ : سوال در رابطه با مقالات خارجي ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    تجربه چاپ ۸۰ مقاله ژورنالی و ادیتوری ۵ ژورنال خارجی بهم میگه با خیال راحت برین مقاله ها را چاپ کنین و هیچ نیازی هم به گفتن به ادیتور نیست. متاسفانه باید بگم خیلی از این جواب هائی که در این قسمت داده میشه غلط هست و همه را به اشتباه میندازه.
    من زمستان سال گذشته مقاله مستخرج از پایان‌نامه خودم را به کمک یک مترجم از زبان فارسی به زبان انگلیسی برگردانده و شخصا آن را با استفاده از لغات تخصصی مرتبط با حوزه پژوهشی چندین بار ویرایش و اصلاح نمودم، با این حال به نظر می‌رسه با توجه به اختلافاتی که در شیوه‌های بیان میان این دو زبان وجود دارد، تفکر حاکم بر مقاله هنوز تا حد زیادی به زبان فارسی نزدیک است. با توجه کیفیت نگارش مقاله پیش‌رو و استانداردهایی که مجلات ISI در پذیرش مقالات لحاظ می‌کنند به نظر شما آیا مطالعه و اصلاح مجدد متن توسط فردی کاملا مسلط به زبان انگلیسی نه از نقطه نظر گرامری بلکه از جهت شیوه‌های بهتر بیان، ضروری است؟ در صورت مثبت بودن پاسخ این سوال، چه پیشنهادی جهت مرتفع ساختن مساله پیش‌رو دارید؟

پیش فرض پاسخ : سوال در رابطه با مقالات خارجي ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a_afaghpoor نمایش پست ها
    من زمستان سال گذشته مقاله مستخرج از پایان‌نامه خودم را به کمک یک مترجم از زبان فارسی به زبان انگلیسی برگردانده و شخصا آن را با استفاده از لغات تخصصی مرتبط با حوزه پژوهشی چندین بار ویرایش و اصلاح نمودم، با این حال به نظر می‌رسه با توجه به اختلافاتی که در شیوه‌های بیان میان این دو زبان وجود دارد، تفکر حاکم بر مقاله هنوز تا حد زیادی به زبان فارسی نزدیک است. با توجه کیفیت نگارش مقاله پیش‌رو و استانداردهایی که مجلات ISI در پذیرش مقالات لحاظ می‌کنند به نظر شما آیا مطالعه و اصلاح مجدد متن توسط فردی کاملا مسلط به زبان انگلیسی نه از نقطه نظر گرامری بلکه از جهت شیوه‌های بهتر بیان، ضروری است؟ در صورت مثبت بودن پاسخ این سوال، چه پیشنهادی جهت مرتفع ساختن مساله پیش‌رو دارید؟
    سلام دوست گرامی
    100 درصد نگارش در مقاله تاثیر مستقیم دارد. پیشنهاد بنده این است شما از کسی کمک بگیرید که نه تنها به زبان انگلیسی مسلط است بلکه در زمینه رشته شما درس خوانده باشد و اطلاعات داشته باشد. (بهتر است از استادی در رشته خودتون کمک بگیرید)

Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)