صفحه 515 از 627 نخستنخست ... 15415465505506507508509510511512513514515516517518519520521522523524525565615 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,141 تا 5,150 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام
    می خواستم بدونم همسرم می تونه ساپورترم باشه؟ اگه میشه چقدر bs داشته باشه خوبه؟ ممنون

سلام
    بنده از دانشگاه تورنتو پذیرش گرفتم. شهریه توسط دانشگاه پرداخت می شود و 17500$ برای مخارج زندگی بهم می دن .می خواستم بدونم آیا لازم است که حسابی رو معرفی کنم برای تمکن مالی با توجه به اینکه فاند همه هزینه ها رو پوشش میده؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من ساکن فرانسه هستم و پذیرش دکتری از مونترال کبک دارم. نیاز به راهنمایی داشتم در خصوص ویزا و موجودی حساب
    اگر یک بورس مینیمال داشته باشیم آیا باز هم باید مبلغ تعیین شده رو به سفارت ارائه دهیم یا میشود ما والتفاوت آنرا به عنوان موجودی حساب ارائه داد؟
    ببطور مشخص بورس من 5000 دلار در سال است و موجودی حساب خواسته شده از دانشجو 12360 دلار است . آیا با وجود داشتن این بورس نمیشه از مبلغ کل کمی کاسته بشود؟
    سوال دیگر اینکه ارائه سند ملکی آیا اجباریست یا فقط امنیاز محسوب میشود؟ آیا ارائه سند نهایتا در کاهش موجودی مالی حساب تاثیر گذار است؟
    با تشکر فراوان

سلام بر دوستان

من پذیرش دکتری با فاند 25000 دارم از دانشگاه مموریال و مجرد هم هستم .

به نظرتون چقدر BS بدم خوبه؟ چون قاعدتا مبلغ زیادی نمیخواد از حساب خودم بدم طوریه؟

ممنون

Banned

سلام ، سندقتن پر هست یه سوال داشتم ، چجوری می‌شه باشما ارتباط برقرار کرد

مرسی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1991 نمایش پست ها
    سلام
    بنده از دانشگاه تورنتو پذیرش گرفتم. شهریه توسط دانشگاه پرداخت می شود و 17500$ برای مخارج زندگی بهم می دن .می خواستم بدونم آیا لازم است که حسابی رو معرفی کنم برای تمکن مالی با توجه به اینکه فاند همه هزینه ها رو پوشش میده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه سوره

سلام ببخشید در مورد مسائل مالی برای ویزای تحصیلی چندتا سوال داشتم
    1. فیش حقوقی والدینم به صورت اینترنتی تو یه فایل پی دی اف ارائه می‌شه، چنین فیشی ترجمه رسمی میشه؟ یا بعد از پرینت فیش باید با والدین پا به سن گذاشته‌ام برم سازمانی که درش کار می‌کردن، تایید بشه و بعد ارزش ترجمه داره؟؟ شما برای ارائه فیش حقوقی چه روندی رو طی می‌کنید؟
    2. آیا ترجمه سند خودرو به عنوان tie در کنار سند خانه لازمه؟
    3. در کنار واهی تمکن مالی من آیا گواهی تمکین مالی پدرم، فیش‌های حقوقی والدین و تعهدنامه محضری به عنوان مدارک ساپورتر کافی هستند؟
    و بهتره سندهای خانه و ماشین رو به عنوان تای ارائه کنم؟

متشکرم از توجهتون

سلام دوستان
    من براى ويزاى همراه دارم اقدام ميكنم (اسپيشيال اپن ورك پرميت )
    من قبل از اين دو مرطبه ريجكت شدم و يكى از ايرادهاى كه ازم گرفتن ايراد مالى بوده با اين حصاب كه من نامه بانكى كه شامل مانده حصاب بالانس حصاب و گردش حصاب ٦ ماه بوده گزاشتم بالانس و گردشم حدود يك ميليارد بوده و مانده حصابم پنجاه ميليون
    سوالم اينه كه :
    ١- مانده حصابم را تا چقدر افزايش بدم ؟
    ٢- اگر سند خونه به نامم بشه با توجه به اين كه تاريخش جديده مشكلى نيست !
    ٣- پدرم فوت شده و برادر بزرگم كه صاحب جواز هستن و خانه هم دارن با گزاشتن اين اسناد و پرينت حصاب خودشون + نامه اى محضرى اسپانسرى مالى ميتونم به عنوان اسپانسر معرفيشون كنم ( هم براى خودم هم براى همسرم )
    ٤-سند خونه پدر خانومم و سند كارخونه + پرينت حصاب و نامه محضرى اسپانسرى مالى از من و همسرم
    با گذاشتن اين مدارك ميتونم تمكن مالى رو نشون بدم و اين ايراد رو بر طرف كنم ؟!
    با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Windsor

سوال ایشون سوال من هم هست. ممنون میشم از دوستانی که اطلاع دارن پاسخ بدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashk12 نمایش پست ها
    سلام ببخشید در مورد مسائل مالی برای ویزای تحصیلی چندتا سوال داشتم
    1. فیش حقوقی والدینم به صورت اینترنتی تو یه فایل پی دی اف ارائه می‌شه، چنین فیشی ترجمه رسمی میشه؟ یا بعد از پرینت فیش باید با والدین پا به سن گذاشته‌ام برم سازمانی که درش کار می‌کردن، تایید بشه و بعد ارزش ترجمه داره؟؟ شما برای ارائه فیش حقوقی چه روندی رو طی می‌کنید؟
    2. آیا ترجمه سند خودرو به عنوان tie در کنار سند خانه لازمه؟
    3. در کنار واهی تمکن مالی من آیا گواهی تمکین مالی پدرم، فیش‌های حقوقی والدین و تعهدنامه محضری به عنوان مدارک ساپورتر کافی هستند؟
    و بهتره سندهای خانه و ماشین رو به عنوان تای ارائه کنم؟

متشکرم از توجهتون

Junior Member

من از دانشگاه مونترال فول فاند پذیرش گرفتم (۲۰ هزار دلار کانادا در سال) میخوام همسرم رو هم با خودم بعنوان ویزیتور ببرم.گزارش تمکن مالی به میزان ۴۰۰ میلیون تومان خوبه یا اینکه مبلغش رو باید کم یا زیاد کنم؟
    ممنون

سلام دوستان BS از بانک مهر که مشکلی نداره گرفتنش؟ قبول می کنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)