صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

Member sepanta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power, The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

با شرکت بیمه تمای بگیر بگو اکانتتون رو برای TTF بدید (telegraphic transfer fund) اکانت رو با سویفتشون بهت میدیم با مانی مکس بریز بگو رسید انگلیسی بهت بدن برای شرکت بیمه ارسال کن.
    برای آنچه که می خواهی تلاش کن وگرنه باید به آنچه که داری بسنده کنی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

سلام دوستان، من اینطور که متوجه شدم برای هزینه ویزا در صفحه 25 فرم 157 جزئیات پرداخت رو باید پر کنیم. مقدار پول، شماره کردیت کارت، نام و آدرس صاحب کارت و بس
    بدین ترتیب خودشون از کردیت برداشت می کنند. در حال یکه اکثر اشخاص و شکرتها قبول نمی کنند که اطلاعات کردیت کارت خود را پر کنند. کاملاً هم طبیعی است، چون اصلاً امنیت نداره
    پس چه باید کرد؟ اگه شخص آشنایی نداشته باشیم که کردیتکارت داشته باشه چی کار باید بکنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    سلام دوستان، من اینطور که متوجه شدم برای هزینه ویزا در صفحه 25 فرم 157 جزئیات پرداخت رو باید پر کنیم. مقدار پول، شماره کردیت کارت، نام و آدرس صاحب کارت و بس
    بدین ترتیب خودشون از کردیت برداشت می کنند. در حال یکه اکثر اشخاص و شکرتها قبول نمی کنند که اطلاعات کردیت کارت خود را پر کنند. کاملاً هم طبیعی است، چون اصلاً امنیت نداره
    پس چه باید کرد؟ اگه شخص آشنایی نداشته باشیم که کردیتکارت داشته باشه چی کار باید بکنیم؟
    سلام
    در حالتی که کسی رو برای واریز وجه ویزا در استرالیا ندارین ، بعضی از شرکت ها و افراد هستند که اینکارو با دریافت دستمزد برای شما انجام میدن.
    پیروز باشید
    ویرایش توسط Amirbahal : November 27th, 2013 در ساعت 03:51 PM

Junior Member

سلام دوباره، دوستان منو کمک کنید لطفاً، تمامی شرکتهایی نظیر مانیمکس این کارو انجام نمی دن، یک نفر رو معرفی کردن که در قبال وارد کردن کردیت کارت، 250 دلار می گرفتن که خیلی این مبلغ زیاده، من از یکی از این شرکتهایی که این بالا تبلیغش هست، ویزا کارت هدیه گرفتم و بعد از صدور متوجه شدم که دبیت کارت هست و تو صفحه ای از فرم 157 که مشخصات کارت رو باید وارد کنیم، نوشته دبیت کارت برای اپلیکیشنهایی که با پست فرستاده می شوند، قبول نیست.
    خوب چه باید کرد پس؟ یعنی همه یه آشنایی تو استرالیا داشتن که از دیاک پرداخت کرده یا کردیت کارت داشتن؟ هیچ کی این مشکل منو نداشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirbahal نمایش پست ها
    سلام
    در حالتی که کسی رو برای واریز وجه ویزا در استرالیا ندارین ، بعضی از شرکت ها و افراد هستند که اینکارو با دریافت دستمزد برای شما انجام میدن.
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    سلام دوباره، دوستان منو کمک کنید لطفاً، تمامی شرکتهایی نظیر مانیمکس این کارو انجام نمی دن، یک نفر رو معرفی کردن که در قبال وارد کردن کردیت کارت، 250 دلار می گرفتن که خیلی این مبلغ زیاده، من از یکی از این شرکتهایی که این بالا تبلیغش هست، ویزا کارت هدیه گرفتم و بعد از صدور متوجه شدم که دبیت کارت هست و تو صفحه ای از فرم 157 که مشخصات کارت رو باید وارد کنیم، نوشته دبیت کارت برای اپلیکیشنهایی که با پست فرستاده می شوند، قبول نیست.
    خوب چه باید کرد پس؟ یعنی همه یه آشنایی تو استرالیا داشتن که از دیاک پرداخت کرده یا کردیت کارت داشتن؟ هیچ کی این مشکل منو نداشته؟
    سلام
    بله دویست و پنجاه دلار انصافاً زیاده برای اینکار.
    من یه سرچ کردم یه شرکت رو پیدا کردم یه تماس بگیرید ببینید اینکارو انجام میدن براتون؟ و با چقدر کارمزد: http://www.iliadint.com/page.php?id=1040
    پیروز باشید

Junior Member

سلام، ممنون دوست عزیز، نه متاسفانه گفتن که نمی تونن انجام بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirbahal نمایش پست ها
    سلام
    بله دویست و پنجاه دلار انصافاً زیاده برای اینکار.
    من یه سرچ کردم یه شرکت رو پیدا کردم یه تماس بگیرید ببینید اینکارو انجام میدن براتون؟ و با چقدر کارمزد: http://www.iliadint.com/page.php?id=1040
    پیروز باشید

سلام بچه ها الان دلار آمریکا را استرالیا تبدبل کنم به صرفه است یا اینجا? اگراینجا کدوم صرافی منصف تره و کارمزدشم کمتره?

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_1982 نمایش پست ها
    سلام بچه ها الان دلار آمریکا را استرالیا تبدبل کنم به صرفه است یا اینجا? اگراینجا کدوم صرافی منصف تره و کارمزدشم کمتره?
    اینجا رو چک کنید و خودتون مقایسه کنید
    تا جایی که یادم میاد هر بار که بخواید، 10 دلار کارمزد داشت
    البته قابل ذکره که اینجا حتی نرخ تبدیل های بهتری رو هم میشه یافت کرد
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

سلام
    رفته بودم دلار استرالیا بخرم یکی از صرافی ها دلار رو هم خریدم پولش رو هم دادم. بعدش بهش گفتم فاکتور هم لطف کنید( قبلشم بهش گفته بودم فاکتور میخوام) بعد گفت چون کارت ملی نداری نمیشه. گفتم چه ربطی داره شناسنامه که دارم. گفت نه شناسنامه قبول نیست باید کارت ملی باشه بدون کارت ملی نمی تونیم خدمات ارزی ارائه بدیم. بهش گفتم چطور میتونی پولشو بگیری بعد موقع فاکتور دادن که میشه میگی باید کارت ملی داشته باشیم. خلاصه، سرتونو درد نیارم، سیستم رو کلا به هم زدم و پولمو نقدا پس گرفتم اومدم بیرون.
    دوستان، قضیه این کارت ملی چیه؟ فاکتور به نظرتون لازمه؟ دلار استرالیا تقلبی هم داره یا نه؟ مثل اینکه تو بازار فقط 50 دلاریش هست الان. 100 دلاری جایی سراغ دارید داشته باشه؟ من این دلارو که دستم گرفتم همچین احساس خاصی هم بهم دست نداد آخه بعضی ها گفته بودن دستت که بگیری تفاوتشو احساس میکنی. نکنه تقلبی بوده؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    سلام
    رفته بودم دلار استرالیا بخرم یکی از صرافی ها دلار رو هم خریدم پولش رو هم دادم. بعدش بهش گفتم فاکتور هم لطف کنید( قبلشم بهش گفته بودم فاکتور میخوام) بعد گفت چون کارت ملی نداری نمیشه. گفتم چه ربطی داره شناسنامه که دارم. گفت نه شناسنامه قبول نیست باید کارت ملی باشه بدون کارت ملی نمی تونیم خدمات ارزی ارائه بدیم. بهش گفتم چطور میتونی پولشو بگیری بعد موقع فاکتور دادن که میشه میگی باید کارت ملی داشته باشیم. خلاصه، سرتونو درد نیارم، سیستم رو کلا به هم زدم و پولمو نقدا پس گرفتم اومدم بیرون.
    دوستان، قضیه این کارت ملی چیه؟ فاکتور به نظرتون لازمه؟ دلار استرالیا تقلبی هم داره یا نه؟ مثل اینکه تو بازار فقط 50 دلاریش هست الان. 100 دلاری جایی سراغ دارید داشته باشه؟ من این دلارو که دستم گرفتم همچین احساس خاصی هم بهم دست نداد آخه بعضی ها گفته بودن دستت که بگیری تفاوتشو احساس میکنی. نکنه تقلبی بوده؟
    برای این خورده دلارایی که دانشجو با خودش میبره نیازی به فاکتور نداری....به هر حال شما بیشتر از 10000 دلار نمیتونی با خودت ببری قانونا واسه بیشتر از این مقدار هم فاکتور هم داشته باشی بازم نمیزارن. باید از سیستم بانکی استفاده کنی.
    منم 100 دلاری کم دیدم جایی اکثرا 50 دلاری بود. دلار استرالیا هم کلا مثل نقاشی بچه هاست! ولی بعید میدونم که دلار تقلبی توی ایران باشه. به هر حال گرفتن فاکتور ضرری نداره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)