صفحه 469 از 589 نخستنخست ... 369419459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479519569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,681 تا 4,690 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering at IUST

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

من یه سوال دارم. اگر به پست دکترای استادی که به زمینه کاریش علاقه دارم میل بزنم و بگم که میخوام با این استاد کار کنم میتونه تاثیر مثبتی داشته باشه؟ و اگه جواب مثب هست به اون بنده خدا چی بگم که یه جوری به استادش منقل کنه که من دانشجوی خوبی هستم و میتونم مفید باشم؟

دوستان . موقع اپلای به دانشگاه بنطرتون آوردن اسم دو تا استاد در SOP که نشان بده علاقمند به کار با اونهام مشکل داره؟ در ضمن با یکی از اساتید قبلا مکاتبه کردم ( گفته اپلای کن ولی قول فاند نداده) ولی با دومی نه هیپ مکاتبه ای نداشتم. هر دو استاد توی زمینه کاریم هستند.
    توی ُSOP این جور نوشتم
    The major reason why I am keen on continuing higher education in the Department of Computer Science at the University of xxxxx, is the presence of outstanding and experienced professors in the mentioned research areas that working under their supervision would be a great honor, Especially Prof. aaaaaaaaa, with whom I have already been in correspondence and he has encouraged me to apply to the School of Computer Science at the University of xxxxxx, and Professor bbbbbbbbb as well..

در ضمن اگه اسم استادی توی SOP بیاد اونوقت اپلیکیشن برای سایر اساتید دانشکده بنطرتون ارسال میشه یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط delusion1 نمایش پست ها
    من یه سوال دارم. اگر به پست دکترای استادی که به زمینه کاریش علاقه دارم میل بزنم و بگم که میخوام با این استاد کار کنم میتونه تاثیر مثبتی داشته باشه؟ و اگه جواب مثب هست به اون بنده خدا چی بگم که یه جوری به استادش منقل کنه که من دانشجوی خوبی هستم و میتونم مفید باشم؟
    سلام

این کار خیلی خوبه ولی برای خودتون تا مطمئن بشید استاده اصلا پوزیشن خالی یا فاند داره یا نه. در گام بعدی میتونید از اون پست داکه بپرسید اجازه بگیرید که توی ایمیل اصلی که به استاد میزنین بگید قبلش باهاش مشورت کردید و اونم مرام بذاره و این موضوع رو تایید کنه و از شما تغریف کنه. ولی اینکه اون پست داکه بخواد شما رو مستقیما به استادش معرفی کنه، حتی اگه راضی به همچین کاری بشه به نظرم زیاد جالب نیست و گام اول در تماس با استاد رو خودتون باید بردارید
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

با سلام
    دوستان بعد از 18 ماه ویزام رو بالاخره تونستم بگیرم و یه استادی دارم که باهاش در تماسم. بهش ایمیل زدم و گفتم که ویزام اومده و خوشحال شد و گفت بیا اینجا حتمن یه کاری رو با هم شروع میکنیم. برای فاند هم نوشت که:
    at this point we can offer only a $1000 scholarship that will entitle you for in-state tuition. a couple of our phd students come like that the first semester and then find an advisor to support them.
    این ایمیل رو قبل از گرفتن ویزا بهش داده بودم. الان به نظر شما ایمیل بزنم و بگم که بلیط گرفتم و پیک آپ کردم؟ یا راجع به فاند در ترم اول هم ازش بخوام کمکم کنه؟
    ممنون میشم اینجا یا توی پیام خصوصی کمکم کنید.
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان من برای ذوره دکتری میخام اپلای کنم دوره کارشناسی باید 143 واحد پاس میکردم ولی چون انتقالی گرفتم و دانشگاهم عوض شد نمرات زیر 12 تایید نشدن و مجددا دروس برداشتم که با نمره بالاتر پاس شدم الان تو کارنامه کارشناسیم 155 واحد زده پاس شده
    حالا برای GPA چجوری عمل کنم 143 واحد معدل بگیرم با نمرات جدید یا کلا 155 واحد؟
    و اینکه برای GPA جهار ترم اخر گرفتن که بعضی دانشگاهها اینو میخان من ترم اخر که تابستون بود فقط ی درس برداشتم که 19 شدم معدلم 19 شد.این GPA رو به چه صورت بگیرم یعنی ترم تابستون رو در نظر بگیرم یا نه؟
    واقعا ممنون میشم منو راهنمایی کنید دوستان

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Amidtahami نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای ذوره دکتری میخام اپلای کنم دوره کارشناسی باید 143 واحد پاس میکردم ولی چون انتقالی گرفتم و دانشگاهم عوض شد نمرات زیر 12 تایید نشدن و مجددا دروس برداشتم که با نمره بالاتر پاس شدم الان تو کارنامه کارشناسیم 155 واحد زده پاس شده
    حالا برای GPA چجوری عمل کنم 143 واحد معدل بگیرم با نمرات جدید یا کلا 155 واحد؟
    و اینکه برای GPA جهار ترم اخر گرفتن که بعضی دانشگاهها اینو میخان من ترم اخر که تابستون بود فقط ی درس برداشتم که 19 شدم معدلم 19 شد.این GPA رو به چه صورت بگیرم یعنی ترم تابستون رو در نظر بگیرم یا نه؟
    واقعا ممنون میشم منو راهنمایی کنید دوستان
    سلام دوست عزیز
    - 143 واحد بانمرات جدید
    - کاری به ترم نداشته باشید و کلا 2 سال آخر تحصیلی رو حساب کنید. اون تابستون هم جزء آخرین سال تحصیلی محسوب میشه

سوالتون رو هم جای مناسب نپرسیدید. امیدوارم مدیران محترم پست رو پاک نکنن و لطف کنن به تاپیک مناسب انتقال بدن
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

با سلام.
    من یه ایمیل به یه بنده خدایی زدم در جوابی که داد این بخشش رو متوجه نمیشم.
    ممنون میشم دویتان کمک کنند.
    because it takes minimum 6 weeks
    after the deadline to get back to you with the result of your artistic
    aptitude test.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من پارسال با یه استادی مصاحبه کردم و خیلی هم خوب بود ولی بقول خودش کمبود بودجه اجازه نداد منو برداره و گفت سال بعد حتما اپلای کن و دوباره GRE بده
    من امسال بعد از 5 ماه مطالعه رفتم امتحان GRE بدم که متاسفانه صبح روز آزمون تصادف کردم وبعدشم حالم بهم خوردو...خلاصه که نتونستم نمره بهتری بگیرم....حالا می خواستم بهش ایمیل بزنم و بگم که : ممکنه که از اپلیکیشن من با همون محتوای قبلی حمایت کنه و امسال بهم پذیرش بدن؟ چند مدل توی ذهنم هست گفتم اینجا نظرات دوستان رو بپرسم شاید جمله بهتری بتونم بنویسم براش. خیلی ممنون.

دوستان اگر من بنویسم :
    Im' wondering if it is possible for you to support my application this year
    این جمله درست هستش؟ و آیا دوستان جمله بهتری پیشنهاد ندارن. (چرا کسی نیستش من باید هر چه زودتر ایمیل بزنم :-( )

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    دوستان اگر من بنویسم :
    Im' wondering if it is possible for you to support my application this year
    این جمله درست هستش؟ و آیا دوستان جمله بهتری پیشنهاد ندارن. (چرا کسی نیستش من باید هر چه زودتر ایمیل بزنم :-( )
    اصلا لازم نیس با چنین محتوایی ایمیل بزنید. خود نفس عمل ایمیل زدن یعنی فاند میخای دوست عزیز.

سلام دوستان،
    ممنون میشم نظرتون رو راجع به ایمیل زیر بدونم.
    Dear professor

I am an MSc graduate student in medical physics at Tehran University of Medical Science (TUMS), Tehran, Iran. I studied the effect of radiation and nano particles on cancer cells during my thesis. After graduation I work as a medical physicist in Yazd radiation oncology center, which helped me to learn more about radiotherapy, as well as working in interdisciplinary work environments. As a medical physicist, I also do clinical tasks and work on practical research projects in our department.
    Beyond my research successes (including 2 conference proceedings and 3 journal articles to date), I have actively participated in workshops and congresses in my hometown country. I have also taken many relevant courses, which have helped me to enhance my capabilities. So, when I visited your research group website, I found that my research interests in line with you. I found a great interest on IMRT, IGRT and 4D treatment planning as advanced precise radiotherapy methods and eager to do research in these areas. Thus, I am quite interested in the ongoing research program at your institute.
    I would like to know if there is any chance for me to pursue my PhD under your supervision. Please kindly consider my CV attached to this e-mail for more information. I look forward to hearing from you.
    Best,
    Zahra Hajikarimi Meybodi