صفحه 333 از 423 نخستنخست ... 233283323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,321 تا 3,330 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

با سلام
    من برای نمایشگاه در المان ثبت نام کردم و تازه وقت ویزامتریکم تعیین شده ۱۰ مارس که میشه ۲ روز قیل نمایشگاه ، به نظرتون چیکار از دستم بر میاد؟ با توجه که سفارت حدودا ۲ هفته زمان میبره تا جواب بده تقاضا بدم؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام
    من یه دختر هفت ساله دارم
    اگه برای خودم و همسرم درخواست ویزا توریستی بدم با توچه به اینکه دخترم ایران میمونه، چقدر احتمال گرفتن ویزا برامون هست؟ فرض کنیم ایتم های دیگه اکی باشه

لطفا پاسخ بدید چون تصمیم سختی دارم میگیرم

من داشتم صفحات قبل و برای پر کردن فرم میخوندم ،در صفحه ۳۱۹ همین فورم دوتا از دوستامون برای ویزای بلند مدت و پر کردن قسمت ۲۵ و ۲۹ و ۳۰ دوتا حرف متضاد زدن الان برای قسمت ۲۵ کدومش درسته ؟! ۹۰ روز بزنیم یا اینکه بمدت مثلا دوسال ؟!
    و در مورد بیمه هم گفتن باید کل دوره ویزای تقاضا شده رو پوشش بده ،الان یعنی برای ۳ سال ویزا باید چقدر بیمه بگیرم ؟خیلیا گفتن ۹۰ روز ولی من گیج شدم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    من داشتم صفحات قبل و برای پر کردن فرم میخوندم ،در صفحه ۳۱۹ همین فورم دوتا از دوستامون برای ویزای بلند مدت و پر کردن قسمت ۲۵ و ۲۹ و ۳۰ دوتا حرف متضاد زدن الان برای قسمت ۲۵ کدومش درسته ؟! ۹۰ روز بزنیم یا اینکه بمدت مثلا دوسال ؟!
    و در مورد بیمه هم گفتن باید کل دوره ویزای تقاضا شده رو پوشش بده ،الان یعنی برای ۳ سال ویزا باید چقدر بیمه بگیرم ؟خیلیا گفتن ۹۰ روز ولی من گیج شدم .
    سلام
    شما اگه ویزای 10ساله هم اگه بگیری هر نوبت بیشتر 3 ماه نمیتونید بمونید و باید اونجارو ترک کنید وبا ترک کردن اونجا هم بیمه نامه تون منقضی میشه پس برای شینگن اگه بیمه 3 ماهه بیشتر هم بگیری عملا به هیچ دردتوننمیخوره در مورد فرم هم بارها گفته شده همتو سایت ویزامتریک هم تو سایت خود سفارت توضیح کاملش هست و معمولا روالش به اینشکله که دوستان اول تو سایت سفارت دنبال جواب سئوالهاشون بگردن و اگه مواردی که دررابطه با کیسشون پاسخشو پیدا نکردن اینجا مطرح میکنن شماره 29 و 30 تاریخی هست کهقصد اولین ورود و خروج و رو دارید و بر مبنای اون رزرو بلیط هتل تهیه کردید وشماره 25 هم هر عددی دوست دارید میتونید بنویسید سفارت خودش بر اساس مدارکتونتصمیم میگیره که اون عدد هم بپذیره یا نه و اگه نپذیره همون تاریخی که تو شماره 29و 30 زدید براتون در نظر گرفته میشه

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    شما اگه ویزای 10ساله هم اگه بگیری هر نوبت بیشتر 3 ماه نمیتونید بمونید و باید اونجارو ترک کنید وبا ترک کردن اونجا هم بیمه نامه تون منقضی میشه پس برای شینگن اگه بیمه 3 ماهه بیشتر هم بگیری عملا به هیچ دردتوننمیخوره در مورد فرم هم بارها گفته شده همتو سایت ویزامتریک هم تو سایت خود سفارت توضیح کاملش هست و معمولا روالش به اینشکله که دوستان اول تو سایت سفارت دنبال جواب سئوالهاشون بگردن و اگه مواردی که دررابطه با کیسشون پاسخشو پیدا نکردن اینجا مطرح میکنن شماره 29 و 30 تاریخی هست کهقصد اولین ورود و خروج و رو دارید و بر مبنای اون رزرو بلیط هتل تهیه کردید وشماره 25 هم هر عددی دوست دارید میتونید بنویسید سفارت خودش بر اساس مدارکتونتصمیم میگیره که اون عدد هم بپذیره یا نه و اگه نپذیره همون تاریخی که تو شماره 29و 30 زدید براتون در نظر گرفته میشه

موفق باشید
    بله منهم صفحات قبلی رو‌خوندم ،پست شماره ۳۱۸۲ و شماره ۳۱۸۳ درمورد این بندها متفاوت گفته و من گیج شدم ،الان اینس که شما میگین و برای ویزای چند ساله باید پر کرد؟ تو سایت ویزامتریک پیدا نکردم .

بله منهم صفحات قبلی رو‌خوندم ،پست شماره ۳۱۸۲ و شماره ۳۱۸۳ درمورد این بندها متفاوت گفته و من گیج شدم ،الان اینس که شما میگین و برای ویزای چند ساله باید پر کرد؟ تو سایت ویزامتریک پیدا نکردم .
    خیلی ساده است فرم را دستی پر کن نه آنلاین .
    بند 25 مدت کل درخواست ویزا را بزن
    29 و 30 را اولین ورود و خروج
    یکی از دوستان هم با ویزا متریک تماس گرفتن همین گفته منو تایید کرده پستشو بگردی پیدا می کنی.
    بیمه هم تجربه من میگه 90 بگیر ولی می توانی بر اساس اولین سفر بگیری
    اینم درسته که اگز مولتی ندن و بخوان یکبار ورود بدن بر اساس بند 29 و 30 عمل می کنند
    ویرایش توسط gdariush : February 13th, 2019 در ساعت 11:11 AM

Junior Member

سلام و خسته نباشید

من برای مصاحبه حضوری دکتری دعوت شدم. (راهنمایی: هیچ جا ننوشته که برای اینجور سفرا چیکار باید کنی و من ایمیل زدم به سفارت و گفتن که از طریق شنگن اقدام کنید) چند تا سوال داشتم:
    1. مدت بیمه مسافرتی برای ی سفر حداکثر 7 روزه چقدر باید باشه؟
    2. من تازه فارغ التحصیل شدم و شاغل نیستم. چه مدارکی باید ارایه بدم؟
    3. زمان مصاجبه و تاریخ دریافت ویزا چه مدت طول میکشه؟

https://teheran.diplo.de/ir-fa/servi...906476-0-panel

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    سلام
    من یه دختر هفت ساله دارم
    اگه برای خودم و همسرم درخواست ویزا توریستی بدم با توچه به اینکه دخترم ایران میمونه، چقدر احتمال گرفتن ویزا برامون هست؟ فرض کنیم ایتم های دیگه اکی باشه

لطفا پاسخ بدید چون تصمیم سختی دارم میگیرم
    سلام
    شما دعوت نامه دارید ؟یا خودتون میخواهید رزرو هتل و...اقدام کنید؟

اینکه دخترتون را درایران بگذارید وبرید مشکلی نیست حالا تصمیم با افسر هستش البته این یه نوع مورد برگشت شما برای سفارت میشه--- ممکنه به موردهای دیگه شک کنن هیچی مشخص نیست

Junior Member

سلام به همگی دوستان
    بنده یکی از دوستان بسیار نزدیکم در آلمان زندگی میکنه (فامیل نیستیم، اما قراره به زودی فامیل بشیم ) و چند ساله که شهروند اونجاست.
    میخواستم ببینم تا قبل از اینکه ازدواج کنیم، ایشون میتونه برای من دعوتنامه بفرسته؟!
    و آیا با اون دعوتنامه ویزای شنگن میدن؟! چون شنیدم اگه فامیل درجه یک نباشه، احتمال ریجکت شدن خیلی بالاست...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)