نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 207

موضوع: همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

این قسمت اپلای ابراد خیلی فعال نیست..کاش یکی بود به من میگفت برای گرفتن نمره حدودا 500 در بخش ریدینگ sat1 باید چی باشه؟؟من استرسم زیاده چون هیچ معیاری ندارم..کلاس نمیرم فقط خودم چند ماهی هست که شروع به خوندن کردم ولی واقعا سردرگمم..شماهایی که میخوان sat1 بدین سطح زبانتون چطوره..در حد یه native یا تافل و ایلتس..من استرس دارم.اگه راهنمایی چیزی دارین لطفا جواب بدین.ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goodengineer نمایش پست ها
    این قسمت اپلای ابراد خیلی فعال نیست..کاش یکی بود به من میگفت برای گرفتن نمره حدودا 500 در بخش ریدینگ sat1 باید چی باشه؟؟من استرسم زیاده چون هیچ معیاری ندارم..کلاس نمیرم فقط خودم چند ماهی هست که شروع به خوندن کردم ولی واقعا سردرگمم..شماهایی که میخوان sat1 بدین سطح زبانتون چطوره..در حد یه native یا تافل و ایلتس..من استرس دارم.اگه راهنمایی چیزی دارین لطفا جواب بدین.ممنون میشم.
    ببین شما چرا ACT رو یه نگاه نمی کنی ؟ زبانش کمی راحت تره و ریاضیش سختر هست. ولی زمانش کمتره. برو سایت ACT یه سری سوالاش رو دانلود کن ببین چه جوریاس برات .

نقل قول نوشته اصلی توسط goodengineer نمایش پست ها
    واسه امتحان SAT که در حد همون دایره لغاتی بخونید کافیه ، از کتابای SAT Vocab استفاده کنید که همه جا هست. ولی احتمالا شما برای گرفتن پذیرش به تافل نیاز خواهید داشت . که نمره اش هم داخل سایت هر دانشگاه اعلام شده معمولا مثلا واسه MIT مینیموم 90 باشه ، پیشنهاد کرده 109 بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes_b نمایش پست ها
    باید به سایت دانشگاه ها مراجعه کنید ولی پیشنهاد من ریاضی هست با یکی از Sciences. شما اگه بخوای غیر مرتبط بدی مثلا چی می خوای بدی؟ تاریخ امریکا؟ فکر کنم دردسرش خیلی بیشتر باشه.البته پشنهاد من برای رشته های مهندسی و ...بود
    واسه همین پرسیدم که اگه به رشته وابسته هست که با خود دانشگاه مکاتبه کنم "مثلا" واسه معماری چه Subjectهایی رو باید امتحان بدم ، ولی اگه به کالج وابسته هست ، که مثلا واسه ورود به کالج X حتما باید subject ریاضی1 و فیزیک بدم !

ببین شما چرا ACT رو یه نگاه نمی کنی ؟ زبانش کمی راحت تره و ریاضیش سختر هست. ولی زمانش کمتره. برو سایت ACT یه سری سوالاش رو دانلود کن ببین چه جوریاس برات .
    تو اون دانشگاه هایی که میخوام SAT قابل قبوله بیشتر

دوستان مگه میشه بجای SAT آزمون ACT شرکت کرد؟چون دانشگاه هایی که من دنبالشون هستم فقط نوشتن SAT یعنی میشه خودمون انتخاب کنیم؟!تو ارزشیابی مدارک برای اپلای بعدا گیر نمیده ادمیشن دانشگاه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان مگه میشه بجای SAT آزمون ACT شرکت کرد؟چون دانشگاه هایی که من دنبالشون هستم فقط نوشتن SAT یعنی میشه خودمون انتخاب کنیم؟!تو ارزشیابی مدارک برای اپلای بعدا گیر نمیده ادمیشن دانشگاه؟!
    اصلا فرقی نمی کنه انقدر. از نظر سختی هم در یک سطح هستند. شما هر دانشگاهی که دنبالش هستی یک منبع بیشتر نداری اونم خود سایت دانشگاه هست. اگر اطلاعات موجود توی سایت دانشگاه مورد نظر واضح نبود باید بهشون ایمیل بزنی.

Lightbulb پاسخ : همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    معمولاً هر دو قابل قبول هست ولی مثل جریان آیلتس تو آمریکا ممکنه یه کم عجیب بشه جریان ؛ به هر حال اولین مرجع شما سایت خود دانشگاه و بعد از اون سایت College Board رو پیشنهاد می کنم ، بعد این که دانشگاه مورد نظر رو جستجو کردید ، تو بخش APPLYING ، تو قسمت APPLICATION REQUIREMENTS نوشته که SATو یا ACTیا هرکدوم چه قدر برای پذیرش تأثیر گذاره برای اطلاعات بیشتر با مراجعه به بخش SAT & ACT SCORES هرچیزی که در این مورد نیاز هست نوشته شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)