نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 875 از 1383 نخستنخست ... 3757758258658668678688698708718728738748758768778788798808818828838848859259751375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,741 تا 8,750 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن بلیط و انتخاب بهترین مسیر پرواز به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    آلیتالیا خطوط هواپیمایی 3 ستاره می باشد در سطح BMI و یا Aeroflot
    1.5 کافیه نگران نباشید
    مرسی آقا پیمان. من این 2 تا ایرلاینو نمیشناسم. من قبلا 6 سال استرالیا بودم. اتحاد و قطر، امارات ، مالزین ایرلاین ،ایران ایر میرفتم. آمریکا رو با KLM رفتم اصلاخوب نبود کانادا رو هم با ایر کانادا اومدم و ایران ایر. از این ایرلاینایی که من رفتم کدومشون 3 ستاره یا 4 ستاره هستند؟ به نظرتون میارزه 200 دلار بیشتر بدم ترکیب ایر کانادا لوفتانزا بگیرم؟
    ببخشید اینقدر سوال کردم ، این درجه بندی بر چه اساسیه؟ راحتی صندلیها ؟ یا غذای توش، مثلا من هیچ وقت دیگه با KLM جهنم هم نمیرم چون بسیار بی ادب بودن و رسیدگیشون تو هواپیما خیلی بد بود. ایران ایر بهتر بود ازش. ممنونم ازتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام خسته نباشید و مرسی برای وقتی که میگذارید...
    من باید حدود 20 آگوست نیویورک باشم، دانشگام هم کلمبیاست... بنظرتون با چه پروازی برم بهتره؟ بعد من ده روز پیش سفارت بودم، الان بلیط بگیرم زود نیست؟

Junior Member

سلام و ممنون از پاسخگویی خوبتون.
    من و همسرم برای 11 August دالاس می خوایم بلیط رزرو کنیم. میشه چند تا از ارزونترین بلیط ها و مقدار باری که هر نفر می تونه با خودش ببره رو به ما بگید؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1393 نمایش پست ها
    Pearson عزیز ممنون از راهنماییاتون

من نهایتا بلیط KLM گرفتم به قیمت 3/120 برای 4 آگست (تهران-رم-آتلانتا-دنور)

دقیقا همین بلیط با آلیتالیا 3/700 بود و تنها فرقی که من دیدم این بود که آلیتالیا دو قطعه بار میتونی ببری ولی با KLM یک قطعه. درسته؟ این تنها فرقشونه؟ پرواز هردو که یکسان هستش (اولیش Alitalia و دوتای بعدیش Delta Air Lines)
    با پرداخت 75 دلار در فرودگاه ميتونيد بارتون رو تبديل به دو تيكه بار كنيد كه باز به صرفه هست
    اين سه تا ارلاينز روي اتحاديه هستند به نام sky team كه ميتونند بليت هاي هميدگه رو به هر قيمتي كه بخواهند بفروشند

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadalipour نمایش پست ها
    سلام. یه سوال داشتم، من برای 14 آگوست به مقصد washington DC یه بلیط رزرو کردم به قیمت 2600 و حدود 790 دلار (پرواز امارات). حالا تو سایت cheapoair که چک می کنم، همون بلیط رو امروز به قیمت 760 دلار میفروشه ولی آژانس میگه برای ما اینطور نیست. میخواستم بپرسم آیا واقعا آژانس ها همین قیمت 790 دلار رو میبینند؟ میشه شما هم یه چک بکنید؟
    بليت هاي چيپ و ار روي كلاس خاص خودش هست كه شرايط بليت با استاك امارات متفاوت هست مثلن ممكنه بارش يه تيكه باشه و يا بليت غير قابل استرداد يا تغيير تاريخ باشه
    ضممن بعضي از قيمت هاش صوري هست و وقتي تا مرحله ی آخر خريد شما پيش مي رويد ميگه قيمت بليت تغيير كرده
    براي همين قيمت ها رو نميتونيد با هم مقايسه كنيد

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن بلیط و انتخاب بهترین مسیر پرواز به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ellissa نمایش پست ها
    مرسی آقا پیمان. من این 2 تا ایرلاینو نمیشناسم. من قبلا 6 سال استرالیا بودم. اتحاد و قطر، امارات ، مالزین ایرلاین ،ایران ایر میرفتم. آمریکا رو با KLM رفتم اصلاخوب نبود کانادا رو هم با ایر کانادا اومدم و ایران ایر. از این ایرلاینایی که من رفتم کدومشون 3 ستاره یا 4 ستاره هستند؟ به نظرتون میارزه 200 دلار بیشتر بدم ترکیب ایر کانادا لوفتانزا بگیرم؟
    ببخشید اینقدر سوال کردم ، این درجه بندی بر چه اساسیه؟ راحتی صندلیها ؟ یا غذای توش، مثلا من هیچ وقت دیگه با KLM جهنم هم نمیرم چون بسیار بی ادب بودن و رسیدگیشون تو هواپیما خیلی بد بود. ایران ایر بهتر بود ازش. ممنونم ازتون
    رنكينگ ارلاينز ها رو ميتونيد توي اين سايت چك بفرماييد
    http://www.airlinequality.com/

البته هر ارلاينزهاي رنكينگ جدايي توي پروازهاي Long haul و short haul اش با هم داره و همينطور روي level پروازی مختلف هم ممكنه متفاوت باشه
    مثلن رو كلاس business چهار ستاره در عين حال روي كلاس economy سه ستاره باشه
    كلن شركت هواپيمايی اروپايی اونطور كه باب پسند ما مردم خاورميانه هست به غذا اهميت نميدن در حاليكه پروازهاي عربي و تركيه ايي وضعيت بهتری دارند
    از اين كه از KLM خاطره بدي داريد و ميگيد بي ادب هستند تعجب كردم
    ممكنه يه مهماندار خاطره بدي رو از يه ارلاينز روي ذهن يك مسافر برای هميشه بگذاره ولي باور كنيد هلندي ها به نظر بنده مودب ترين و خوش اخلاق ترين مردم دنيا هستند

Junior Member

سلام میشه منو راهنمایی کنید.
    من و همسرم برای 11 August دالاس می خوایم بلیط رزرو کنیم. میشه چند تا از ارزونترین بلیط ها و مقدار باری که هر نفر می تونه با خودش ببره رو به ما بگید؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط farzta نمایش پست ها
    سلام میشه منو راهنمایی کنید.
    ارزانترين پرواز با گالف ار هست با دو استاپ
    صندوق پيام خصوصيتون هم پر هست
    قبل از اينكه سوال كنيد لطفن پيام خصوصيتون رو خالي كنيد هم دريافتي و هم ارسال شده

Junior Member

ممنون از پاسختون. شرمنده نمیدونستم!
    حدودا چقدر در میاد؟
    هر نفر چند کیلو بار میتونه ببره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzta نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. شرمنده نمیدونستم!
    حدودا چقدر در میاد؟
    هر نفر چند کیلو بار میتونه ببره؟
    2300 شايد بشه گرفت
    دو تيكه بار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)