صفحه 50 از 52 نخستنخست ... 40414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 512

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط Msjz نمایش پست ها
    سلام
    همسر من لیسانس مهندسی پلیمر از دانشگاه آزاد بوشهر با معدل 18.15 و فوق لیسانس پلیمر از دانشگاه آزاد شیراز با معدل 18.5 هستن.
    یک مقاله ISI و یک مقاله بین المللی هم دارن.
    حدود 6 ماه سابقه کار و همچنین آیلتس 6.5 دارن/.
    به نظرتون برای دکتری از کدوم دانشگاهها در کدوم کشور ها شانس گرفتن پذیرش با فاند دارن؟
    ممنون
    کدوم دانشگاه که نمیشه گفت - ایشون GRE ندارن بنابراین در حال حاضر امریکا exclude میشه.
    در غیر اون همه جا شانس دارن (حالا احتمالا دانشگاه های خیلی مشهور و تاپ رو هم exclude کنین بهتر باشه).

موفق باشین.

Junior Member

من کارشناسی مهندسی شیمی خوندم دانشگاه ازاد معدل 13.5
    ارشد هم دانشگاه اصفهان MBA مجازی خوندم بدون پایان نامه و بصورت اموزش محور و معدل 17

میخواستم بپرسم بهترین راه برای ادامه تحصیل و بعدش کار در خارج از کشور با شرایط من چیه؟ فقط بزرگترین مسئلم شرایط مالی هست که هیچگونه هزینه ای بجز همین اپلای فی و هزینه امتحانها رو نمیتونم بکنم. یعنی باید فول فاند یا تخفیف شهریه 100% و امکان کار باشه.
    میدونم خیلی سوال کلی هست اما من اول باید راهم رو بدونم که ببینم چه چیزهایی براش نیاز دارم و 1 سال فرصت دارم که تافل یا هر مدرک زبان دیگه و یا جیمت و... بگیرم.

فکر میکنم راههای ممکنم اینهاست:
    1. خوندن کارشناسی که بنظر ایتالیا بهترین کشور باشه چون کمک میکنند هزینه ها رو در رشته ای مثل بیزینس
    2. گرفتن ارشد مهندسی شیمی که کلا بعید هست بخاطر معدل پایین کارشناسیم. اگه جایی امکانش هست بگید.
    3. گرفتن ارشد در MBA یا مدیریت بازرگانی و چیزهای مشابه و بعدش ادامه دکترا یا کار با همون ارشد.
    4. اپلای برای دکترا در مدیریت.

سلام دوستان من دانشجوی رشته مهندسی پلیمر ترم ۷ دانشگاه علوم تحقیقات هستم
    میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد امکانش هست به یکی از دانشگاه های آلمان بروم؟
    و چه شرایطی و مدارکی نیاز دارم! خیلی ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    برای اخذ بذیرش در مقطع مستر در خارج از کشور کدوم کشور هارو پیشنهاد میکنید؟
    پ.ن زبان انگلیس باشه.... دارای گذینه فاند باشه....
    خیلی خلاصه بگم بچه های خودمون معمولا دانشگاه هدفشون کدوم کشوره اکثرا !!!

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    دانشجوی مهندسی شیمی دوره کارشناسی ترم 7 که همین ترم تموم میکنم با معدل 16
    از دانشگاه ازاد بروجرد
    خواستمم ببینم برای رفتن به دانشگاه های کانادا و گرفتن تهسیلات باید از کجا شروع کنم
    ممنون میشم کسی کمکم کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasulomidi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    دانشجوی مهندسی شیمی دوره کارشناسی ترم 7 که همین ترم تموم میکنم با معدل 16
    از دانشگاه ازاد بروجرد
    خواستمم ببینم برای رفتن به دانشگاه های کانادا و گرفتن تهسیلات باید از کجا شروع کنم
    ممنون میشم کسی کمکم کنه
    سلام دوست عزیز، انشالله به سلامتی مدرکتون رو بگیرید. برای شروع اینکه چی کار باید بکنید یه کم مطالب گروه رو نگاه بکنید بعد سوالتون رو مشخص تر بپرسید! اینکه چیکار باید بکنید که خب زبان هست، آزاد کردن مدارک هست، ترجمه ش هست...
    موفق باشین
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

سلام وقت بخیر. میخاستم ببینم برای مقطع ارشد مهندسی نفت در حال حاضر برای کدوم دانشگاها میشه فاند گرفت؟ با تشکر

Junior Member

سلام دوستان.

اگر کسی مهندسی شیمی خونده با زمینه نانو و به دنبال پوزیشن پی اچ دی در آمریکا می گرده، در صورت تمایل پیام بده.
    پوزیشن خالی در دانشگاه خوب سراغ دارم.

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

سلام من سال ٩٤مدرك مهندسي شيمي گرايش طراحي فرآيند صتايع نفت رو از دانشگاه آزاد اراك گرفتم
    ميخوام واسه ارشد پذيرش بگيرم
    فعلاً مدرك زبانم رو نگرفتم
    و اصلاً نميدونم كدوم كشور بهترين انتخابه هم از نظر هزينه تحصيل و زندگي و هم از نظر آينده شغل و زندگي و شرايط اقامتي
    آلمان از نظر هزينه تحصيل و بازار كاري خوبه اما زبان آلماني سطح b2 رو به سرعت نميشه به دست آورد
    ممنون ميشم به من راهنمايي بديد

سلام
    من میخواستم ببینم ایا با شرایطی که دارم و ذکر میکنم واستون ایا شانس پذیرش با فاند خوب رو دارم ؟ و اگر دارم از کجا و کدوم کشور!؟
    لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان دولتی معدل ۱۳.۶۳
    فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان دولتی معدل بدون پایان نامه ۱۷.۸۷ با پایان نامه بالای ۱۸ هستش چون پایان نامه بیست شدم
    ۲ تا مقاله ای اس ای چاپ شده دارم یکی ایمپکت ۵.۸ و دیگری ایمپکت ۴.۶ هر دو توی مجلات معتبر از هلند و در زمینه نانوتکنولوژی و ازمایشگاهی ...
    یک مقاله ای اس ای دیگه هم فعلا سابمیت کردم در زمینه شبیه سازی با برنامه انسیس و فلوئنت در زمینه ام اچ دی
    دو تا مقاله کنفرانسی دارم که ::
    یکیش مقاله کنفرانسی انگلیسی با شبیه سازی توسط برنامه انسیس فلوئنت
    ودیگری مقاله کنفرانس داخلی ازمایشگاهی
    و یسری ویژگی های دیگه.
    مدرک زبان فعلا ندارم اما واسه ایلتس دارم میخونم احتمالا در حدود ۶.۵ بتونم بگیرم تا اواخر تابستون
    شانس پذیرش با فاند خوب دارم؟؟ و اگر دارم از کجا و کدوم کشور؟ و از کجا باید شروع کنم لطفا راهنماییم کنید