صفحه 154 از 179 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_b نمایش پست ها
    سلام ، وقتی سفارت وقت داده ، میشه تاریخ سفر رو یک هفته عقب انداخت چون از تاریخ وقت سفارت تا تاریخ عزیمت 14 روز زمانه ، و نمی خوام استرس دیر اومدن پاس رو داشته باشم . ممنون می شم راهنمایی کنید.
    بله هیچ مشکلی نیست برای شما خیلی خوب است برای من 9 روز وبرای دوستم 6 روز بعد از مصاحبه است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fafarferfere نمایش پست ها
    سلام به همه
    منو ببخشین که انقدر سوال میکنم.
    به نظر شما با این شرایطی که ما داریم احتمال ویزا دادن با کدوم گزینه بیشتر ه ؟
    زوج / جساب هرکدام حداقل 90 تومن ماهی 3 میلیون گردش/ هردو شاغل و شغل آزاد/ بدون سند ملکی
    حالا سوالم اینه که
    از سفارت فرانسه بدون دعوت نامه راحت تر ویزا میدن؟ یا از سفارت سوئد با دعوت نامه از فامیل درجه سه و چهار/ البته بیشتر از اینکه فامیل باشیم دوست بسیار صمیمی هستیم. اگه میشه نظراتتون رو بدین. متشکرم
    سفارت سوئد خیلی مشکل میگیره یکی از دوستان من با کلی مدارک مثبت (موجودی بالا و کارمند دولت ) و دعوتنامه بهش ویزا ندادن . بهتره از سفارت فرانسه اقدام کنید .آژانس کلی پول ازتون میگیره . شانس خودتون رو امتحان کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم بلیط خود به مقصد پاریس رو برای تاریخ 29 May خریدیم و هزینه رو کامل پرداخت کردیم. ایمیل درخواست وقت سفارت رو چند روز پیش فرستادیم و جواب اتوماتیک اومد که سفارت تا 15 june وقت نمیده و سفر خود رو عقب بیندازید. کسی میدونه که آیا راهی وجود داره که ما نیمه ی ماه may وقت سفارت بگیریم؟ متاسفانه چون بلیط رو قطعی خریدیم خیلی متضرر میشیم و امکان تغییر تاریخ هم واسمون وجود نداره. پیشنهادتون چیه؟
    احتمال اینکه بتونیم وقت بگیریم چند درصده؟
    اصلا فکر نمیکردیم همچین مشکلی پیش بیاد آخه هنوز 3/5 ماه تا تاریخ پرواز مونده...

سلام
    از دوستان باتجربه کسی هست که مدارکم رو بهش نشون بدم که ببینه مشکلی نداره؟
    این تلگراممه .................
    ممنون میشم یکی جواب بده چون خودم دارم اقدام میکنم وکسی نیست رهنماییم کنه
    ویرایش توسط nimaK : February 17th, 2017 در ساعت 08:08 PM دلیل: تماس خارج از فروم ممنوع است

نقل قول نوشته اصلی توسط Snejati65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم بلیط خود به مقصد پاریس رو برای تاریخ 29 May خریدیم و هزینه رو کامل پرداخت کردیم. ایمیل درخواست وقت سفارت رو چند روز پیش فرستادیم و جواب اتوماتیک اومد که سفارت تا 15 june وقت نمیده و سفر خود رو عقب بیندازید. کسی میدونه که آیا راهی وجود داره که ما نیمه ی ماه may وقت سفارت بگیریم؟ متاسفانه چون بلیط رو قطعی خریدیم خیلی متضرر میشیم و امکان تغییر تاریخ هم واسمون وجود نداره. پیشنهادتون چیه؟
    احتمال اینکه بتونیم وقت بگیریم چند درصده؟
    اصلا فکر نمیکردیم همچین مشکلی پیش بیاد آخه هنوز 3/5 ماه تا تاریخ پرواز مونده...
    سلام
    خوبید
    شما برعکس عمل کردید به جا اینکه اول وقت بگیرید بعد بلیط برعکس عمل کردید تنها راه شما اینه چند برابر پول ضرر بلیط را بدی آزانس که اونم برات صرفی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeidkhaled1 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان باتجربه کسی هست که مدارکم رو بهش نشون بدم که ببینه مشکلی نداره؟
    این تلگراممه .................
    ممنون میشم یکی جواب بده چون خودم دارم اقدام میکنم وکسی نیست رهنماییم کنه
    دوست عزیز
    همینج بگو مدارک چی داری هر کسی بتونه کمکت میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام
    خوبید
    شما برعکس عمل کردید به جا اینکه اول وقت بگیرید بعد بلیط برعکس عمل کردید تنها راه شما اینه چند برابر پول ضرر بلیط را بدی آزانس که اونم برات صرفی نداره
    فکر نمیکردیم این مشکل بوجود بیاد، و اینکه ما بلیط رو تو آفر خریدیم تقریبا نصف قیمت ، اما وقتی در آفر بلیط میخرید باید هزینه رو کامل پرداخت کنید.

Junior Member

فکر نمیکردیم این مشکل بوجود بیاد، و اینکه ما بلیط رو تو آفر خریدیم تقریبا نصف قیمت ، اما وقتی در آفر بلیط میخرید باید هزینه رو کامل پرداخت کنید.
    با سلام
    یک سوال کلی داشتم ، ممنون می شم جواب بدین
    آیا مدارکی که در دفعات قبل و از سفارت های مختلف با آن ویزای شینگن دریافت کرده ام ، در در خواست جدید (از یک سفارت دیگر ) بررسی و چک می شود؟ من به دلایلی با آن که کارمند رسمی دولت هستم ( و دفعات قبل هم مدارک شغلی ارائه کردم) نمی توانم این بار نامه اشتغال به کار ارائه کنم. می خواستم این بار به صورت همراه همسر( خانه دار ) و یا اشتغال به تحصیل اقدام کنم . به نظر شما مشکلی پیش خخواهد آمد؟
    یک نکته دیگر : ما یک سال پیش از سفارت انگلیس ریجکت شدیم ، آیا در فرم شینگن که نوشته : آیا تا کنون از شینگن ریجکت شده اید . باید نوشته شود؟ ( از آنجایی که انگلیس جزء شینگن نیست)

ممنون

Junior Member

با سلام
    یک سوال کلی داشتم ، ممنون می شم جواب بدین
    آیا مدارکی که در دفعات قبل و از سفارت های مختلف با آن ویزای شینگن دریافت کرده ام ، در در خواست جدید (از یک سفارت دیگر ) بررسی و چک می شود؟ من به دلایلی با آن که کارمند رسمی دولت هستم ( و دفعات قبل هم مدارک شغلی ارائه کردم) نمی توانم این بار نامه اشتغال به کار ارائه کنم. می خواستم این بار به صورت همراه همسر( خانه دار ) و یا اشتغال به تحصیل اقدام کنم . به نظر شما مشکلی پیش خخواهد آمد؟
    یک نکته دیگر : ما یک سال پیش از سفارت انگلیس ریجکت شدیم ، آیا در فرم شینگن که نوشته : آیا تا کنون از شینگن ریجکت شده اید . باید نوشته شود؟ ( از آنجایی که انگلیس جزء شینگن نیست)

ممنون

Junior Member

سلام . ازکدوم شرکت هواپیمائی خرید کردید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)