صفحه 62 از 79 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

نقل قول نوشته اصلی توسط sargardun نمایش پست ها
    من عکس ویزام رو پایین گذاشتم. ویزای من J1 برای پسادکتری هست و این نوع ویزا ها معمولا حداکثر 5 ساله هستن. با توجه به چیزی که تو اینترنت دیدم فکر میکردم که تاریخ انقضا فقط تاریخی هست که شما بعد اون نمیتونید وارد آمریکا بشید. درسته؟ توی توضیحات نوشته که محدود به پایان برنامه در حالیکه تاریخ انقضا رو آخر برنامه ای گذاشته که توی فرم DS2019 نوشته. حالا اگر برنامه من تمدید بشه تکلیف چیه؟ منظورش از not subject to ... چیه؟
    کلا آیا من میتونم بیشتر از تاریخی که تو قسمت تاریخ انقضا اومده تو آمریکا بمونم به شرط تمدید برامه جاری یا به شرط گرفتن یک پسادکتری در یک جای دیگه؟ منظورش از not subject to ... چیه؟

سلام
    با توجه به اینکه ما هم برای J اقدام کردیم، ممنون میشم در مورد سفارتی که رفتید و مدتی که طول کشید ویزا بگیرید توضیحاتی بدید.

Junior Member

سلام
    با توجه به اینکه ما هم برای J اقدام کردیم، ممنون میشم در مورد سفارتی که رفتید و مدتی که طول کشید ویزا بگیرید توضیحاتی بدید.

Junior Member

دوستان
    کسی پیشنهادی داره که برای ویزای J-1 از نوع short term scholar که 6 ماهه هست و self funded هم هستش کدوم سفارت در حال حاضر بهترین انتخابه؟

Junior Member

سلام دوستان؛ من در حال اتمام فرصت مطالعاتی شش ماهه‌ام توی آمریکا هستم. وقتی خواستم سه ماه دیگه تمدید کنم، آموزش بین‌الملل دانشگاه اجازه ندادن و گفتن که بازه زمانی من جز کوتاه‌مدت حساب میشه و امکان افزایش فرصت کوتاه‌مدت وجود نداره. اما گفتن بعد از دو تا سه ماه که برگشتم ایران، میتونم دوباره درخواست بدم برای فرم DS-2019 جدید و برگردم آمریکا. من یه سری از کارام مونده و مجبورم برگردم و سه چهار ماه دیگه بمونم. نوع ویزام JI و Multiple هست که روش نوشته تا دو سال حق درخواست ویزای جدیدی ندارم. با این اوصاف اگه من یک ماه دیگه برگردم ایران، بعد چن ماه دوباره، همین دانشگاه آمریکایی فرم جدید برام بفرسته، بدون رفتن به سفارت با همین ویزا و بدون مشکل می‌تونم برگردم آمریکا؟؟؟؟ ضمناً تاریخ انقضای ویزام تا یک سال و نیمه دیگه است و از اون لحاظ مشکلی ندارم.
    کسی چنین کاری کرده قبلاً؟ خیلی ممنون اگه جواب بدید.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chnour نمایش پست ها
    سلام دوستان؛ من در حال اتمام فرصت مطالعاتی شش ماهه‌ام توی آمریکا هستم. وقتی خواستم سه ماه دیگه تمدید کنم، آموزش بین‌الملل دانشگاه اجازه ندادن و گفتن که بازه زمانی من جز کوتاه‌مدت حساب میشه و امکان افزایش فرصت کوتاه‌مدت وجود نداره. اما گفتن بعد از دو تا سه ماه که برگشتم ایران، میتونم دوباره درخواست بدم برای فرم DS-2019 جدید و برگردم آمریکا. من یه سری از کارام مونده و مجبورم برگردم و سه چهار ماه دیگه بمونم. نوع ویزام JI و Multiple هست که روش نوشته تا دو سال حق درخواست ویزای جدیدی ندارم. با این اوصاف اگه من یک ماه دیگه برگردم ایران، بعد چن ماه دوباره، همین دانشگاه آمریکایی فرم جدید برام بفرسته، بدون رفتن به سفارت با همین ویزا و بدون مشکل می‌تونم برگردم آمریکا؟؟؟؟ ضمناً تاریخ انقضای ویزام تا یک سال و نیمه دیگه است و از اون لحاظ مشکلی ندارم.
    کسی چنین کاری کرده قبلاً؟ خیلی ممنون اگه جواب بدید.
    سلام
    شما در کتگوری short-term قرار دارید و در این کتگوری نیمی تونید بیش از 6 ماه در آمریکا بمونید. با برگشتتون DS2019 شما باطل می شه و با دی اس جدید، شما سویس نامبر جدید دریافت می کنید که دیگه ویزای فعلی براش معتبر نیست چون ویزای فعلی شما براساس دی اس و سویس نامبر فعلی شماست.

موفق باشید
    Never Say Never

Junior Member

من عکس ویزام رو پایین گذاشتم. ویزای من J1 برای پسادکتری هست و این نوع ویزا ها معمولا حداکثر 5 ساله هستن. با توجه به چیزی که تو اینترنت دیدم فکر میکردم که تاریخ انقضا فقط تاریخی هست که شما بعد اون نمیتونید وارد آمریکا بشید. درسته؟ توی توضیحات نوشته که محدود به پایان برنامه در حالیکه تاریخ انقضا رو آخر برنامه ای گذاشته که توی فرم DS2019 نوشته. حالا اگر برنامه من تمدید بشه تکلیف چیه؟ منظورش از not subject to ... چیه؟
    کلا آیا من میتونم بیشتر از تاریخی که تو قسمت تاریخ انقضا اومده تو آمریکا بمونم به شرط تمدید برامه جاری یا به شرط گرفتن یک پسادکتری در یک جای دیگه؟ منظورش از not subject to ... چیه؟

سلام
    بابت ویزا تبریک میگم. چقدر خوب که به شما محدودیتهای دوساله تعلق نگرفته و ویزا هم مالتیپل هست. من هم دارم برای فرصت مطالعاتی برای ویزای جی اقدام میکنم.
    میشه لطفا بگید برای چندماه درخواست ویزا داده بودید و آیا ساپورت مالی داشتید یا نه؟ کدوم سفارت رفته بودید و صدور ویزا چند ماه طول کشید؟

Junior Member

سلام
    بابت ویزا تبریک میگم. خیلی خوبه که مشمول محدودیت تعهد 2 ساله نشدید و ویزا مالتیپل هست. من هم در حال اقدام برای ویزای J1 هستم. میشه لطفا بگید که برای چند ماه د رخواست ویزا داده بودید، ساپورت مالی داشتید؟ برای مصاحبه کدوم سفرت رفتید و صدور ویزا چقدر طول کشید؟
    ممنون

سلام به همه. خواستم بدونم كسي از نحوه ي گرفتن EAD card توسط j2 اطلاعي داره؟ ممنون ميشم كسي در اين مورد راهنمايي بكنه.

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای یک فرصت مطالعاتی 9 ماهه ویزای J1 دریافت کرده ام. همسرم هم ویزای J2 دریافت کرده است. تاریخ اعتبار ویزا از امروز است. دو سئوال داشتم که ممنون می شوم کسی پاسخ دهد:
    1.می خواستم ببینم تا چه زمانی فرصت دارم به آمریکا بروم و آیا اگر در ورود تاخیر داشته باشم مشکلی برایم پیش می آید یا خیر. آیا باید مدرکی از دانشگاه همراه داشته باشم که تاخیرم را توجیه کند؟
    2. همسرم نمی تواند بلافاصله همراه من بیاید. می خواستم ببینم محدودیتی برای آمدنِ او وجود دارد؟ مثلا اگر دو ماه دیگر بخواهد به آمریکا بیاید مشکلی وجود خواهد داشت؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط macras نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای یک فرصت مطالعاتی 9 ماهه ویزای J1 دریافت کرده ام. همسرم هم ویزای J2 دریافت کرده است. تاریخ اعتبار ویزا از امروز است. دو سئوال داشتم که ممنون می شوم کسی پاسخ دهد:
    1.می خواستم ببینم تا چه زمانی فرصت دارم به آمریکا بروم و آیا اگر در ورود تاخیر داشته باشم مشکلی برایم پیش می آید یا خیر. آیا باید مدرکی از دانشگاه همراه داشته باشم که تاخیرم را توجیه کند؟
    2. همسرم نمی تواند بلافاصله همراه من بیاید. می خواستم ببینم محدودیتی برای آمدنِ او وجود دارد؟ مثلا اگر دو ماه دیگر بخواهد به آمریکا بیاید مشکلی وجود خواهد داشت؟
    ممنون

سلام
    این سوال بارها اینجا پرسیده و پاسخ داده شده . اگر چند صفحه قبل رو مطالعه میکردید پیداش میکردید
    اما جوابتون
    شما و خانومتون تا حداکثر 30 روز پس از تاریخ شروع دوره در DS2019 فرصت ورود دارید
    اگر تاریخ شروع دوره مثلا 1 اکتبر هست شما تا 30 اکتبر فرصت ورود دارید
    مهم نیست با هم برید یا نه اما اون فرصت 1 ماهه برای خانمتون هم صادقه !
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)