صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 176

موضوع: فرصت های شغلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunications Engineering,MS

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی

سلام
    دوستان به پستداک که قرارداد داره از دانشگاههای انگلیس چه نوع ویزایی میدن؟یمتونه ویزا رو تبدیل به ویزای کاری تو شرکتها بکنه؟واینکه به رشته های فنی مثل برق واسه پستداک چقد حقوق میدن معمولا...
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maxwell نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به پستداک که قرارداد داره از دانشگاههای انگلیس چه نوع ویزایی میدن؟یمتونه ویزا رو تبدیل به ویزای کاری تو شرکتها بکنه؟واینکه به رشته های فنی مثل برق واسه پستداک چقد حقوق میدن معمولا...
    با تشکر
    پست داک ها ویزای Tier 2 می گیرند. شما میتونید ویزا رو تبدیل به ویزای کاری از اسپانسر دیگه (صنعت یا دانشگاه متفاوت) بکنید.

حقوق پست داک ها در رشته های فنی معمولا Grade 7 هست یعنی بین 32 تا 39 هزار پوند در سال. در لندن حدود 2000 پوند به این مبلغ اضافه کنید. معمولا شما از اسپاین اول شروع می کنید و هر سال یک اسپاین بالا میرید (مثل بقیه شغل های آکادمیک). در بعضی مواقع ممکنه پست داک Grade 8 باشه که حقوق بین 40 تا 47 هزار پوند است ولی این بسیار نادر است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramonareza نمایش پست ها
    سلام
    من 9 سال سابقه کار دارم و چندتا مدرک بین المللی،فوق لیسانس صنایع هستم و تصمیم دارم برای MBA لندن اپلای کنم،چقدر احتمال داره بتونم بعد از اتمام درسم کار پیدا کنم؟اگر راهنماییم کنین واقعا ممنون میشم
    سلام. روز خوش/ الان که چند سال گذشته یکم بهمون میفرمایید برای خودتون چه اتفاقی افتاد؟ چون من لیسانسم صنایع. ارشد مدیریت اجرایی دارم توی ایران و یه mba از ماهان. میخوام در اصل برای کار و موندن بیام انگلیس. ولی خوب جوری که فهمیدم راحت تره که یک سال یه mba بخونم و بعدش دنبال کار باشم. اوضاع کار چطوره؟ سوابق کاریمم اکثرا توی بازاریابی و بازاریابی دیجیتال

Senior Member

سلام

راجع به اون بخش افزایش حقوقش میشه یه توضیح واضحتر بفرمایید؟ یعنی با فرض گرید 6 و کف حقوق 32 هزارتا در سال، سالانه چه میزانی افزایش حقوقی ممکنه؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    پست داک ها ویزای Tier 2 می گیرند. شما میتونید ویزا رو تبدیل به ویزای کاری از اسپانسر دیگه (صنعت یا دانشگاه متفاوت) بکنید.

حقوق پست داک ها در رشته های فنی معمولا Grade 7 هست یعنی بین 32 تا 39 هزار پوند در سال. در لندن حدود 2000 پوند به این مبلغ اضافه کنید. معمولا شما از اسپاین اول شروع می کنید و هر سال یک اسپاین بالا میرید (مثل بقیه شغل های آکادمیک). در بعضی مواقع ممکنه پست داک Grade 8 باشه که حقوق بین 40 تا 47 هزار پوند است ولی این بسیار نادر است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

راجع به اون بخش افزایش حقوقش میشه یه توضیح واضحتر بفرمایید؟ یعنی با فرض گرید 6 و کف حقوق 32 هزارتا در سال، سالانه چه میزانی افزایش حقوقی ممکنه؟

با تشکر
    شما هر سال یک اسپاین بالا میرید. یعنی اگه گرید 6 باشید و اسپاین 29 که امسال میشه 32,236 پوند در سال و شما یک سال بعد به اسپاین 30 منتقل میشید که امسال مبلغش 33,199 پوند است. ولی هر سال حقوق های همه اسپاین ها هم درصدی بالاتر میره که بر اساس Pay Uplift ای که توسط UCU منتشر میشه. امسال این افزایش 2 درصد بود و اگه فرض کنیم سال بعد هم 2 درصد باشه پس حقوق در سال بعد در گرید 6 و اسپاین 30 برای شما 33,862 پوند خواهد بود.

Senior Member

بسیار توضیح ارزشمندی بود. من گرید 6 هستم ولی اسپاین رو نمیدونم. باید از روی payslip بشه دید .

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شما هر سال یک اسپاین بالا میرید. یعنی اگه گرید 6 باشید و اسپاین 29 که امسال میشه 32,236 پوند در سال و شما یک سال بعد به اسپاین 30 منتقل میشید که امسال مبلغش 33,199 پوند است. ولی هر سال حقوق های همه اسپاین ها هم درصدی بالاتر میره که بر اساس Pay Uplift ای که توسط UCU منتشر میشه. امسال این افزایش 2 درصد بود و اگه فرض کنیم سال بعد هم 2 درصد باشه پس حقوق در سال بعد در گرید 6 و اسپاین 30 برای شما 33,862 پوند خواهد بود.

Junior Member

سلام دوستان، من فوق لیسانس IT دارم با 5 سال سابقه کار بعد تحصیلات در زمینه برنامه نویسی تو چند تا شرکت، به نظرتون شانسی برای پیدا کردن کار و دریافت ویزا درام؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AkoRaouf نمایش پست ها
    سلام دوستان، من فوق لیسانس IT دارم با 5 سال سابقه کار بعد تحصیلات در زمینه برنامه نویسی تو چند تا شرکت، به نظرتون شانسی برای پیدا کردن کار و دریافت ویزا درام؟
    پیدا کردن کار غیرآکادمیک از خارج از کشور بسیار دشوار است. اکثر کارفرماها ترجیح میدن شما حضوری اونجا باشید و باهاتون دیداری داشته باشند.

سلام دوستان. شما ذر مورد ویزای sole representative تجربه دارید؟

Junior Member

دوستان کسی از اوضاع کار رشته علوم آزمایشگاهی در انگلیس اطلاع داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)