صفحه 8 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 184

موضوع: پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    سلام به دوستان

ممنون میشم اگه درباره این مساله ای که میگم راهنمایی کنید:
    یه دوستی می خواد هزینه درخواست ویزام رو برام توی استرالیا بپردازه. سفارت استرالیا توی اردن(توی سایتشون) اعلام کردن که میشه برای یکی مثل من که بیرون استرالیام، در داخل استرالیا پرداخت صورت بگیره و لینک میده به سایتی وابسته به سفارت استرالیا که اونجا عنوان میشه برای افرادی که می خواهند در خارج استرالیا برای ویزا اقدام کنند ولی اپلیکیشن وفی رو در استرالیا بپردازند، روشهای موجوذ همانهایی هستند که برای افرادی که داخل خود استرالیا برای ویزا اقدام میکنند فراهم است که از جمله اینها، استفاده از دبیت کارت می باشد. از طرفی در فرم 1440 مشخصا عنوان شده که کسانی که بیرون استرالیا هستند نمی توانند از دبیت کارت برای پرداخت استفاده کنند. این تناقض رو چطور باید فهمید؟

ببخشید طولانی شد. پستای قبلی رو هم خوندم ولی هنوز جواب نگرفتم. ممنون میشم کسی که وارده کمک کنه.
    کجای فرم 1440 نوشته که «کسانی که بیرون استرالیا هستند نمی توانند از دبیت کارت برای پرداخت استفاده کنند»؟ تا جایی که من میدونم دوستتون میتونه هزینه ویزا رو از طریق فرم 1440 پرداخت کنه و رسید پرداخت رو برای شما بفرسته و شما این رسید رو همراه مدارکتون بفرستین برای سفارت.

مرسی از جوابتون.
    اما در صفحه دوم ستون دوم مشخصل این زکر شده که:
    Debit cards cannot be used for applications lodged by mail
    حالا میشه این استنتاج رو کرد که: منظورشون از این جمله اینه که شما نمیتونید، بر خلاف حالتی که بخواهید از کردیت کارت پرداخت کنید، اطلاعات دبیت کارتتون رو بنویسید و انتظار داشته باشید ما با توجه به اطلاعات داده شده هزینه رو ازتون کسر کنیم. درست میگم؟ چون دبیت کارت مثل همین کارتای عابربانک خودمون فقط داخل سیستم بانکی داخلی کابرد دارند.

اگر استدلال بالا درست باشه، تنها یه سوال می مونه: پس من چه فورمی رو باید پرکنم بجای 1440؟ چون در صفحه دوم همین فرم تنها جا برای واردکردن اطلاعات مربوط به کردیت کارت هست( و دبیتهایی با امکانات کردیت)
    امیدوارم اگه این رو کسی تجربه داره کمک کنه.
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

مرسی از جوابتون.
    اما در صفحه دوم ستون دوم مشخصل این زکر شده که:
    Debit cards cannot be used for applications lodged by mail
    حالا میشه این استنتاج رو کرد که: منظورشون از این جمله اینه که شما نمیتونید، بر خلاف حالتی که بخواهید از کردیت کارت پرداخت کنید، اطلاعات دبیت کارتتون رو بنویسید و انتظار داشته باشید ما با توجه به اطلاعات داده شده هزینه رو ازتون کسر کنیم. درست میگم؟ چون دبیت کارت مثل همین کارتای عابربانک خودمون فقط داخل سیستم بانکی داخلی کابرد دارند.

اگر استدلال بالا درست باشه، تنها یه سوال می مونه: پس من چه فورمی رو باید پرکنم بجای 1440؟ چون در صفحه دوم همین فرم تنها جا برای واردکردن اطلاعات مربوط به کردیت کارت هست( و دبیتهایی با امکانات کردیت)
    امیدوارم اگه این رو کسی تجربه داره کمک کنه.
    مرسی
    برداشت من این هست که منظورشون اینه که اگر شما میخواین فرم 1440 رو با پست بفرستین، نمیتونین اطلاعات دبیت کارت رو وارد کنین. توی فرم 157a هم همین جمله ای که اشاره کردین رو نوشته (Debit cards cannot be used for applications lodged by mail) و منظورش این هست که اگر میخواین برای پرداخت هزینه ویزا، ازهمون قسمت پرداخت در فرم 157a استفاده کنین و اپلیکشینتون رو هم دارین با پست میفرستین، نمیتونین از دبیت کارت استفاده کنین. در کل احتمالا منظورشون اینه که اطلاعات دبیت کارت رو نباید توی یه فرمی وارد کنین که داره پست میشه. شاید علتش این باشه که امنیت دبیت کارت از کردیت کارت پایین تره.

اما اگر شما فرم 1440 رو با ایمیل بفرستین به payment@immi.gov.au و بعد رسیدی رو که دریافت میکنین همراه مدارک دیگه برای درخواست ویزای دانشجویی به سفارت استرالیا در اردن پست کنین مشکلی پیش نخواهد آمد.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    برداشت من این هست که منظورشون اینه که اگر شما میخواین فرم 1440 رو با پست بفرستین، نمیتونین اطلاعات دبیت کارت رو وارد کنین. توی فرم 157a هم همین جمله ای که اشاره کردین رو نوشته (Debit cards cannot be used for applications lodged by mail) و منظورش این هست که اگر میخواین برای پرداخت هزینه ویزا، ازهمون قسمت پرداخت در فرم 157a استفاده کنین و اپلیکشینتون رو هم دارین با پست میفرستین، نمیتونین از دبیت کارت استفاده کنین. در کل احتمالا منظورشون اینه که اطلاعات دبیت کارت رو نباید توی یه فرمی وارد کنین که داره پست میشه. شاید علتش این باشه که امنیت دبیت کارت از کردیت کارت پایین تره.

اما اگر شما فرم 1440 رو با ایمیل بفرستین به payment@immi.gov.au و بعد رسیدی رو که دریافت میکنین همراه مدارک دیگه برای درخواست ویزای دانشجویی به سفارت استرالیا در اردن پست کنین مشکلی پیش نخواهد آمد.
    بازم مرسی از راهنمایی شما. اما یه سوال دیگه: این فرم 1440 که اساسا جا برای پر کردن اطلاعات کردیت فقط گذاشته. کجاش رو پر کنه طرفی که دبیت کارت داره؟ اشاره کنم که این دوستم نزد به شعبه تداره مهاجرت میخواد پرداخت رو انجام بده.

امیدوارم این رو پاسخ موثق بدین. دیگه بریدم از بس که به سفارت اردن زنگ زدم و کسی برنداشت!

خودم جواب میدم. همین چند دقیقه پیش ایمیلم رو جواب دادن. گفته شد اصلا مشکلی نیست و دوست شما می تواند پرداخت رو انجام بده( و چون دقیقا راجع به پرداخت با دبیت پرسیده بودم، پس نتیجه میگیرم با دبیت اوکی هست). مشخصا پرسیده بودم که آیا باید فرمی بجز 1440 پر شه یا نه؟ که فقط گفته شد رسیدی رو که به رفیقت میدن با مدارکت پست کن. چیزی راجع به پرکردن یا نکردن 1440 گفته نشد.

Junior Member

سلام دوستان
    دو سوال دارم

1. تو فرم 1440 تو سوال 3 که مربوط به کشوری است که تقاضا رو لاج میکنیم، ایران بزنم یا اردن ؟؟؟
    2. چند روز طول میکشه معمولا تا بعد از پست کردن فرم 1440
    به
    payment@immi.gov.au
    رسید برامون ایمیل بشه ؟؟؟؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamshimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو سوال دارم

1. تو فرم 1440 تو سوال 3 که مربوط به کشوری است که تقاضا رو لاج میکنیم، ایران بزنم یا اردن ؟؟؟
    2. چند روز طول میکشه معمولا تا بعد از پست کردن فرم 1440
    به
    payment@immi.gov.au
    رسید برامون ایمیل بشه ؟؟؟؟؟

ممنون

1. من اردن رو زدم و توی CoE هم که دانشگاه فرستاد سفارت اردن ذکر شد. مشکلی نباید باشه.
    2. من هم یه دوستم پولو تو استرالیا ریخ. ایمیل آمد که سه روز کاری به ما اجازه بدهید تا بررسی انجام و رسید در صورت اوکی بودن به شما داده شود.

تو رو خدا یکی اون سوالهای من رو هم که در بالا پرسیدم جواب بده. من متاسفانه وقتم کمه. مرسی

Junior Member

سلام دوستان یه سوال در مورد فرم 1440

تو قسمت مبالغ باید اون 8 درصد کارمزدی که خودشون برمیدارن هم حساب کنم یا کلا بنویسم 535 دلار ؟؟؟؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

والله من راجع به این فرم 1440 چیزی نمی دونم. فقط به دوستانی که می خوان پرداخت هزینه های ویزاشون را انجام بدن می گم نیازی نیست خیلی وسواسی برخورد کنن. من خودم یکی از این گیفت کارت ها را از یک شرکت داخلی خریدم (مثل این که گیفت کارت دبیت کارت محسوب می شه!) و بخش مربوط به فرم 157 را پر کردم. مدارکم رو هم با DHL فرستادم. همون روزی که مدارکم رسید اردن خودشون از حسابم 417 دلار آمریکا برداشتند و فایل نامبر برام صادر شدن خلاص. امیدوارم که همه موفق باشند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

1. من اردن رو زدم و توی CoE هم که دانشگاه فرستاد سفارت اردن ذکر شد. مشکلی نباید باشه.
    2. من هم یه دوستم پولو تو استرالیا ریخ. ایمیل آمد که سه روز کاری به ما اجازه بدهید تا بررسی انجام و رسید در صورت اوکی بودن به شما داده شود.

تو رو خدا یکی اون سوالهای من رو هم که در بالا پرسیدم جواب بده. من متاسفانه وقتم کمه. مرسی
    من در رابطه با COE با سفارت تماس گرفتم و گفتن فرقی نداره کدوم سفارت باشه
    UNSW, TFS+Living Costs, PhD Civil Engineering Subclass 574 , ارسال مدارک: 20 می 2015 توسط DHL دریافت مدارک توسط سفارت استرالیا در اردن: 24 می 2015- صدور فایل نامبر:27 می 2015- درخواست مدیکال: 9 جون 2015- ارسال مدیکال و رزومه 13 جون 2015 -گرنت ویزا:5 جولای 2015

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)